آتش گرفتن کشتی باری ایرانی در دریای چین

کشتی باری ایرانی که در دریای چین دچار سانحه شد و منفجر شد این کشتی انفجاری در داخلش رخ داد و در وسط دریا منفجر شد 31 نفر از کارکنان این کشتی ناپدید شده اند و چند روز است که این نفت کش را چند قایق کوچک در حال خاموش نمودن آـش می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آتش گرفتن کشتی باری ایرانی در دریای چین را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : انفــجـار در نفتـــ‌ـــکــش ایـرانـی , وزارت حمل‌ونقـل چیــن اعـــلام کرد که امـروز چهارشـــنبـه در نفـتـــکـــش ایـــرانی که با کشتـــی باری چیـــنی برخورد کرده بود، انــفــجـــار رخ داده اســت.

کشــتـیـ‌ـــهای امـــدادرسان به دلـیـــل این انفجار مجـبور شدهــ‌ـانــد عقـب کشیــده و فاصــله ایمــن را با ایـــن نفــتکش حفــظ کنـــنـد.

ایـن انــفــجار حدود ساعـت ۱۳:۳۵ امـــروز چهارشنـبــه به وقت پکـن اتـفاق افتـــاده اســـت.

نفــتــ‌کــش ایـــرانـی حادثه دیـــده در دریـــای چیـــن

«روز یکــشـــنــبـــه بعـد از آنکـــه یک نفت‌ــکـــش با یک کشـتی باری در شرق چیــن برخورد کرد، دچـار حریـــق شدو ۳۲ نفــر از کارکــنـان نفت‌ــکش ناپــدید شدند. روز گذشته منــابـــع خبــری اعــلام کردنــد که جسـد یکـی از کارکنان این نفـت‌کـش پیدا شده اسـت.

بر اساس گزارش رویترز، دهها قایق نجـات چندین روز بود که با وجود امواج بســـیـار بلند و بادهـــای قدرتـــمــنـــددر ایــن منطـــقه همــچــنـان در جســتــجوی ۳۱ نفــر مفقود شده از کارکـــنــان ایــن نفتـــ‌ــکش تلـاش میـــ‌ـــکننــدبا ایــن وجود احتـــمـــال انـــفــجار یا غرق شدن این نفت‌کش نیز مطـرح شده بود.»

آتش گرفتن کشتی باری ایرانی در دریای چین

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.