انواع آرایش به سبک ستاره های هالیوودی در سال ۲۰۱۸

آرایش صورت در سال ۲۰۱۸ با رنگ های زیبا در سال نو میلادی و به سبک ستاره های هالیوود در جهان مد خواهد شد این مدل های آرایش بسیار زیبا و همگی از رنگ های با تم بنفش می باشند چون رنگ سال بنفش می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انواع آرایش به سبک ستاره های هالیوودی در سال ۲۰۱۸ را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 خط دیده پر رنگ

خودتان را برای دیده هایی با آرایش و پیرایش برجسته فراهم نمائید . چیزی که در سال ۲۰۱۸ مد میگردد , خط دیده های بلند و پهن است . خیر فقط آن را برای بالای دیده , بلکه زیر دیده نیز می بایست بکشید . از این رو مطمئنا هزینه ای که بایستی برای خط دیده بپردازید , به مراتب بیشتر از مدام خواهد بود . البته زیبایی شما ارزشش را دارااست , غیر از این است؟

 

رنگ های روشن

سال ۲۰۱۸ سال رنگ های گویا است . طبق لحاظ آرایشگران , رنگ ها در‌این سال جاری فرمانروایی می نمایند . شما میتوانید از رنگ های نارنجی رنگ گرفته تا رنگ های آبی‌رنگ و بنفش . . برای پیرایش صورت تان استفاده فرمایید . صرفا حواس تان باشد که از رنگ های تیره پرهیز کنید چون در مد سال ۲۰۱۸ جایی ندارند .

مژه های بلند

درصورتی که به صورت ارگانیک مژه های بلندی دارید , که سال سال شماست . مژه های بلند در سال ۲۰۱۸ بر دیده ها فرمانروایی می نماید . درصورتی که مژه هایتان کوتاه است نیز نگران نباشید , میتوانید با استفاده از ریمل یا این که چه بسا مژه های تصنعی و مصنوعی به خواسته دلتان برسید .

کرم پودر مات

کرم پودرهای روغنی که صورت شما‌را درخشان و چرب نشان می دهند , را فراموش نمایید . در سال ۲۰۱۸ کرم پودرهای مات دقت طراحان مد و آرایشگران را به خویش جلب کرد . هر چه کرم پودر روی صورت تان کمتر به دیده آید , صورت تان خیر فقط ارگانیک خیس , بلکه سبک خیس و بازتر نشان میدهد .

رنگ بنفش

کمپانی پانتون رنگ بنفش را تحت عنوان رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی کرد , به این معنا که از این پس این رنگ را خیر صرفا در پیرایش بلکه در جامه و دیگر اکسسوری ها خواهید روئت کرد . طبق لحاظ پانتون , این رنگ فراوان گران قیمت و فریبنده است .

هایلایت قرمز رنگ

رژ لب های قرمز رنگ مدام روی مد بودند ولی این سال افزون بر آن , از این رنگ تحت عنوان هایلایت برای دیگر جاهای صورت هم استفاده می گردد . خیر این رنگ آن است که به هر بدن پوستی هم می‌آید . به همین منظور شما میتوانید از کرم پودرهایی که بدن قرمز‌رنگ دارا هستند , از سایه های دیده یا این که رژ انواع قرمز‌رنگ هم برای صورت تان استفاده نمائید . این رنگ به طور شما درخشش و جذابیت خاصی میبخشد .

ابروهای اصلاح شده

در سالهای گذشته، ابروهای پهن و پر پشت مد بود اما امسال بار دیگر ابروهایی اصلاح شده مد شده است. بنابراین اگر خوشحال بودید که برای ابروهایتان وقت نمی گذاشتید یا هزینه ای پرداخت نمی کردید، باید بگوییم که این کارها باید بار دیگر از سر بگیرید زیرا ابروهای تمییز نشده در سال ۲۰۱۸ دیگر هیچ جذابیتی ندارند.

انواع آرایش به سبک ستاره های هالیوودی در سال ۲۰۱۸

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.