آرایش های عجیبی که به تازگی مد شده است

آرایش چهره معمولا باید زیبا و جذاب باشد ولی به تازگی مدل آرایش های جالبی مد شده است که بیشتر دختران از این مدل آرایش استفاده می نمایند آرایش های عجیب و غریبی که بیشتر چهره را زشت می کند تا زیبا در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آرایش های عجیبی که به تازگی مد شده است را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : امــروزه مدهـــای عجیبی در شبـــکـــه های اجتمـاعـی به چشــم می خورد که نشـــان دهـــنــده زیـاده روی انســـان های امـــروزی در زیـبایــی و آرایـــش اســـت. مدهــایی مثـــل اکسـتنشـــن بینـــی، خط چشــم شبرنـــگ، آرایش گوش و خیـلی موارد دیگر که تا با چشـــم های خودتــان نبـــینــیــد ممکـن است باور نکـــنید. ایــن جا عجـیب تریـن مدهای امـروزی را با هم ببــیــنــیم.

خط چشـــم نئون

خط چشم های براق شبرنــگـی برای امروزی ها چیـــز زیاد عجیـبـی نیســت و الـبتـــه از این مدل آرایش برای خط لب هم اســتــفـــاده می کنـــن. لوازم مورد استفاده برای ایـــن نوع آرایـش همون لوازم آرایشـــی ساده و معـــمولیـــه. تنــهـا با یک خط چشم سفــید و سایه روشن میشــه ایــن مدل آرایش امــروزی رو انــجام داد.

رژلـب آب نبــات چوبی

 

نمی دونم نظـر شمــا چیـــه امــا من خودم هیــچوقت دوست ندارم طوری آرایش کنم که توی بچــگـــیام می کردم. اما ایــن مدل آرایـشـی جدید و امروزی شما رو یاد آرایش دخـــتر کوچولوهایـــی میـنـدازه که ناشــیــانـه رژلب زدن و خیــلـــی هم خوشحـال هستن. ممکنه با دیــدن ایــن مدل آرایــش یاد بچه هایـــی بیــفــتیـد که دور لب هاشون با آب نبـات چوبی رنـــگ گرفـــته. من حدس می زنم شایـــد یکی اشـــتـبــاهـا عکســـی رو پسـت کرده و قبل از ایـن که فرصت پاک کردنـش رو پیـدا کنــه دیگــران بیــش از حد اون رو جدی گرفتن.

ریـــشـــه موهای اکلـــیلــی

 

یه راه حل برای کسانــی پیدا کردم که ریـشـــه موهاشون درومده اما فرصت رنگ کردن ندارن. کمـــی اکــلــیل روی قســمــت های رشد کرده مشـــکـل رو حل می کنـــه. الـبته این روش برای پوشوندن ایراد موها نیســـت بلـــکــه امـــروزه به عنوان مد آرایـــشـی به کار برده می شه که طرفـدارای زیـــادی هم داره.

اکـستنــشـن بینـــی

 

در رابــطه با ایـــن مورد که تو پســت های قبـلی هم آوردم نمی تونم چیــزی بگـم . گاهـی اوقات به عقــل آدم ها بایــد شک کرد. البته ممـــکنه همه چیــز با یه شوخی شروع شده باشــه.

بافت ابـرو

 

مد بافـــت ابـرو یکی از مدهـایـــی هسـت که با مهـــارت های فوتوشاپی شروع شد و تبدیــل شد به یه ایده برای مد زیـــبـایـی. آدم های زیـادی هم هستـن که ابروهای بلندی دارن که بشه اون ها رو ببــافــی. از فوتوشاپ خیـــلی کارها برمـیاد. اگـه به آرایــش خیـلی علـــاقــه داریــد و وقت آزاد هم زیـــاد داریــد یه امتـحـــانی بکـنید.

آرایــش گوش

 

این مد آرایـشی از سال ۲۰۱۴ رایج شده و به نظـر میــرســـه هنوز هم طرفـدارای خودش رو داره. اینـکــه خیلــی ها از گوشواره های بزرگ و عجـیــب و غریب برای زیبـــایی اسـتــفاده می کنـــن منطـقــی به نظر میرسه امــا به نظر میـــرســه ایـن کار خیلی ها رو قانـــع نکــرده و با آرایـش کردن گوش کمبودی رو که احساس میـــکــردن رو جبران میکنن.

کک و مک مصـــنوعی

 

 

در رابــطـه با ایـــن سبک آرایـــشی بهتره نظر کسانـــی رو بپـرسیم که به طور طبـــیـعــی روی پوست صورتشون کک و مک دارن. مطمئنا به کسی پیـــشــنـــهـاد نمــیکـــنـــن که روی صورتـشون کک و مک بکـــارن. البته بایـد بگـــم که نیـازی به ایــن کار نیـســت چون لک با نور آفتــاب و اســتفاده بیش از حد از لوازم آرایشـــی هم روی پوست ناخودآگـــاه ایجـاد میشـه.

مژه های مصنوعی برای پلــک پایین

 

نمـیـــشـه انــکــار کرد که مژه مصــنوعی آرایش چشـــم رو یه جورایــی تکمـــیــل میکنه امـا بعـــضـــی ها رو مژه مصـنوعی فقط برای مژه های بالـــا راضی نمــیــکـــنـــه به خاطر همـین جدیـدا مد شده برای پلک های پایینی هم از مژه مصنوعی استــفاده میـــکنــن.

آرایش های عجیبی که به تازگی مد شده است

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.