آرایش چشم با تم صورتی که بسیار پر طرفدار است

آرایش چشم همیشه باید با صورت شما بیایید بسیاری از آرایش ها به چشم افراد هماهنگی ندارد و بیشتر باید آرایش با فرم و شکل چشم هماهنگی داشته باشد در حال حاضر آرایش صورتی بسیار مد شده است و خیلی از خانم ها از تم صورتی برای آرایش چشمان خود استفاده می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آرایش چشم با تم صورتی که بسیار پر طرفدار است را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش مجله خبری دانستن : بر بر خلاف آنچه به حیث میرسد , پیرایش دیده صورتی این روز ها هواداران بیشتری به خویش جذب نموده است . احتمالا تصور کنید رنگ صورتی رنگ جذابی برای پیرایش دیده نباشد البته بد نیست بدانید این رنگ و رنگ های دیگر در این باره به خیر و خوبی جای خویش را در دنیای مد روز جاری گشوده کرده اند . بسته به این‌که از چه طیف رنگ صورتی برای سایه چشمتان استفاده می‌کنید و همینطور رنگ پوست تان , این رنگ ها می‌توانند شمارا جالب و چه بسا مستحکم نشان دهند . با ما همراه باشید تا بعضی از زیباترین آرایش و پیرایش دیده صورتی را ملاحظه کنید .

 

صورتی رزی :

برای این که به پیرایش تیره دودی چشمتان زیبایی بیشتری بدهید , پاره ای آن را با یک کدام از رنگ های طیف صورتی همانند بنفش یا این که تمشکی مخلوط نمائید . در غایت با استفاده از خط دیده مایع مشکی یک خط باریک و ادامه دار پشت چشمتان بکشید .

 

نئونی :

زمانی از سایه دیده های رنگ روشن استفاده می‌کنید , آرایش و پیرایش بقیه بخش های صورت را کم نمائید تا منجر گردید چشمانتان بیشتر جلوه خویش را نشان دهند . در غایت یه خرده پیرایش پشت دیده را درخشان فرمائید تا بیشتر بدرخشد .

 

صورتی خاکی :

درصورتی که میخواهید آرایش و پیرایش دیده صورتی داشته باشید که جذابیت آن بیشتراز آرایش و پیرایش های ارگانیک باشد و یا این که زمینی به حیث نرسید از این جور آرایش و پیرایش استفاده نمایید . این رنگ صورتی را پاره ای بالای پلک بزنید و رنگ آن را با رنگ رژتان هماهنگ نمایید تا یک پیرایش مونوکروم یا این که تک رنگ خوشگل داشته باشید .

 

سرخابی :

شما میتوانید این رنگ را در پیرایش روزمره به عمل بگیرید . تیرگی این رنگ سبب ساز میگردد پیرایش خیلی مضاعف به لحاظ نرسد و کلیدی خیس از تمامی این که این رنگ به کلیه رنگ پوستی میاید .

 

صورتی تیره یا این که گلبه ای :

این رنگ که به آن رنگ اناری هم گفته می گردد رنگی براق و زیباییست که گرمای بیشتری به آرایش و پیرایش می‌بخشد . آن را با کشیدن یک خط دیده باریک و افزودن مژه های تصنعی ( پرتر کردن مژه ها ) کامل شدن نمائید .

 

غروب آفتاب :

در حالتی که می‌خواهید آرایش و پیرایش جدیدی روی دیده داشته باشید میتوانید از پالت رنگ های غروب آفتاب استفاده نمائید . این آرایش و پیرایش با یکسری رنگ از نارنجی رنگ آغاز شده و به صورتی کمرنگ ختم می‌شود . برای اعمال این پیرایش بایستی مقداری اعتنا و خلاقیت بیشتری به عمل ببرید .

 

قرمز‌رنگ براق :

شما میتوانید پیرایش چشمتان را با این خط دیده مایع درخشان و دیدنی به سطح دیگری ببرید . از خط دیده قرمز‌رنگ متالیک برای کشیدن خط دیده گربه ای استفاده نمایید , مقداری سایه دیده صورتی درخشان هم به کناره های داخلی دیده و مدل ها بزنید تا آرایش و پیرایش کامل شدن شده و جلوه بهتری بگیرد .

 

آرایش و پیرایش دیده روایت های افسانه ای :

از سایه دیده های متالیک و مات کنار یکدیگر استفاده نمائید , مژه های بلند و رژ لب صورتی شما‌را تماما مشابه به شخصیت های قصه های افسانه ای می نماید .

 

رنگهای طاووس :

در حالتی‌که میخواهید پا را بالاتر بگذارید و آرایش و پیرایش جدیدی را آزمون فرمائید میتوانید از سه رنگ صورتی , بنفش و آبی رنگ سیر استفاده نمائید و چشمانتان را همانند رنگ های تن طاووس براق فرمایید .

 

رنگ های رنگین کمان :

رنگ های رنگین کمان جالب و متنوع می‌باشند . البته آیا جثارت دارید از این رنگ های متنوع برای پیرایش دیده استفاده کنید؟ آرایش و پیرایش دیده چندین رنگ معمولا مشقت بار خیس از آرایش و پیرایش دیده یکرنگ است البته جذابیت های خودش را هم دارااست . از رنگ های صورتی , نارنجی رنگ , سبز و آبی‌رنگ برای اینکار استفاده نمائید .

 

آرایش چشم با تم صورتی که بسیار پر طرفدار است

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.