آزاده زارعی عاشق حیوانات وحشی است + بیوگرافی آزاده زارعی

آزاده زارعی یکی از بازیگران جوان و خوش استایل ایرانی می باشد او عاشق حیوانات وحشی بخصوص مار می باشد و اعتقاد دارد که اگر مار و یا حیوانات وحشی را آزار ندهی آنها به شما حمله نخواهند کرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آزاده زارعی عاشق حیوانات وحشی است + بیوگرافی آزاده زارعی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بیوگرافی آزاده زارعی
نام و نام خانوادگی :آزاده زارعیآزاده زارعی
…………
تاریخ تولد:10 خرداد ماه 1368
…………
مدرک تحصیلی:لیسانس کارگردانی
…………

محل تولد:اصفهان

آزاده زارعی متولد 10 خرداد ماه 1368بازیگر سینما و تلویزیون کشور ایران است . وی دانش‎آموخته فن کارگردانی است . او همینطور منشی صحنه یک سری فیلم سینمایی هم بوده است .

معاش خانوادگی

پدرش وی در رشته خودکار زنی عمل می‌نماید و در عرصه نقش دنیا اصفهان فروشگاه ای داراست که به مداد زنی سرگرم است و مادرش منزل دار بوده و یک اخوی یک اسم احمد زارعی دارااست که مهندس هست .

ارتباط با اخوی

هر که که ما‌را در کنار نیز ببیند متوجه میشود که با نیز خواهر و برادریم! احمد مدرک لیسانس کامپیوتر و کارشناسی ارشد IT داراست و اینک برای دکتری میخواند . احمد به معنای حقیقی وواقعی اخوی و دوست خیر و خوبی است .

حمایت خانواده

بابا اینجانب هنرمند و در حرفه مداد زنی مضاعف پر اسم و رسم می باشند و سبک مختص خودشان را دارا هستند مامان و برادرم نیز به شدت من‌را پشتیبانی کردند و مرا فقط نگذاشتند .

وصلت و همسرش

آزاده زارعی هنرپیشه برنا مجرد میباشد و خبری از تزویج او منتشر نشده است ولی هر روز در شبکه های تلگرامی خبرهای تزویج وی منتشر می گردد که تمامی تکذیب گردیده اند و وی اینک که‌این مقاله پخش شده شده‌است هنوز وصلت نکرده است .

هنرهای دستی و عشق و علاقه مندی ها

ایشان شعر سرا و تالیف کننده قابلی می باشند و درین هنر مهارت و تبحر متعددی دارا‌هستند . خانوم هنرپیشه دستی هم در هنر خودکار زنی روی مس و نقره و برنج و طلا و جواهرات داراست و اثرها خویش را در گالر ی های متفاوت اهل ایران و فرنگی به نمایش و فروش نهاده است , پدرش از استادان این فن هست .

آغاز جنجالی

آزاده زارعی او‌لین حضور فن ایش در نقش “ اصغر فرشته ” یک پسر لات در فیلم آمین خوا‌هیم اظهار‌کرد به کارگردانی سامان سالوادور در سال 1389 بود , این فیلم بدلیل حضور فارغ از عفاف آزاده زارعی در نقش پسرانه مدتی به درازا کشید تا با مشاوره مراجع جواز اکرن بگیرید . این فیلم در مورخ 23 بهمن 1394 در سینماهای کشور ایران نمایش شده‌است .

او‌لین سریال

بعد با اجرای نقش نخستین سریال آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی زاده به آوازه رسید و به باران یا این که به عبارتی سیندرلای سینمای کشور‌ایران جهانی شد .
ولین بازی وی در سریال آوای باران سال 92 در نقش باران , اورا به شدت دوستداشتنی کرد , در زمینه ی طریق حضورش در‌این سریال می گوید : دستیاران آقای سهیلی زاده مرا به وی معرفی کردند پس از گذراندن یک‌سری سطح آزمایش مشقت بار , در غایت برای حضور در‌این سریال گزینش شد . تا روزی که فیلمبرداری آغاز شد , نمی دانستم به طور قطعی تعیین شده ام , درین سریال با سیاوش خیرابی , سام درخشانی و حمیدرضا پگاه همبازی بودم .

عشق به ادامه خط مش بازیگری

این که میتوانم از روش بازیگری معاش های متعدد را تجربه کنم نکته ای است که بیشتراز هر عامل دیگری مرا به بازیگری علاقمند کرده و کماکان دوست دارم آنرا ادامه بدهم .

کار گردانی

علاوه بر بازیگری در میدان کارگردانی و منشی صحنه هم فعالیت دارد و در یکسری فیلم سینمایی تحت عنوان منشی صحنه حضور داشته است . فیلم اکباتان و برف روی شیروانی داغ از این قبیل فیلم ها بوده است . او فیلم های کوتاه متعددی را کارگردانی نموده است . و جوایز گوناگونی را قسمت خویش نموده است .

ادامه با نمایش زنده

نمایش زنده را به شدت دوست دارم و پس از فیلم هایی که سرگرم بازی در آن‌ها هستم , حتماً کار هایی درین اطراف خواهم داشت زیرا بازی زنده یکی علایق اساسی اینجانب است

ورزش مورد‌علاقه

به شدت فوتبالی است و طرفدار استقلال و از گروه های فرنگی نیز هوادارن مجموعه بارسلونا است .

عشق و علاقه وی به حیوان‌ها خطرناک ( مار )

آزاده زارعی عکسی از خویش منتشر کرد که در درحال حاضر بوسیدن مار بزرگی است وی در کاغذ اینستاگرامش این جور نوشت :
حیوان ها به هر کس بهشون محبت کنه آزاری نمیرسونندو معنا محبت رو عالی متوجه میشنداما امان از بعضا انسان نماها که…

متن اینستا گرامی آزاده زارعی برای دایی های شهیدش

شهید احمد زارعی که هنگامی اخرین توشه از مادرم خداحافظی کرده بود پیمان داده بود زمانی برگرده وصلت کنه . بازگشت البته یه مشت خاک رجوع و برگشت . نخستین خبر شهادتش اومده بود البته لاشه اش جا مونده بود تو چزابه مامان میگه مامان بزرگم خیلی نذر کرد تا لاشه اش پیدا شه میگفته پسرم برگرده چه بسا اگه یه تیکه استخونش خاطرات جوانی مادرم خلاصه میشه توی یه جمجمه یه پوتین و یه مشت خاک که تو یک نایلون پلاستیکی جنگ براش هدیه آورده .نایلون و باز کنه ببینه داداشش که قرار بوده وقتی برگشت داماد شه الان پودر شده.مگه میشه طاقت اورد؟!! مگه میشه خم نشد؟؟!!! مگه میشه نشکست !؟مگه میشه بعد از این همه سال کا بوس ندید!؟ برای مادر من هنوز جنگ تموم نشده ..جنگ …جنگ…جنگ لعنتی هنوز مراسم دایی احمدم تمام نشده یه هدیه ی دیگه برای مادرم اورد.
دوباره یه نایلون پلاستیکی این بار براش خاک نیاوردن این بار برادر دیگشو(شهید مهدی زارعی) که تو خاک عراق خمپاره خورده بود و کتفش جدا شده بود رو اوردن.مادرم خم شد…
دایی مهدی جونم حسودی کرد به برادرش وقتی دید برادرش شهید شد طاقت نیاورد و رفت. تو مراسم دایی احمد خبر شهادتش رو اوردند و زن دایی ام و بچه ی چند ماهشو گذاشت و رفت.پسر داییم هیچ وقت طعم پدر داشتن رو نچشید…
مادرم اسم دایی هامو گذاشت رو اسم برادرام تا همیشه یاد و نامشون زنده باشه مادرم تو جونی پیر شدی مادرم صبر و استقامتت ستودنیه .مادرم امسال که داغ پدرتو دیدی شکستنتو دیدم دیدم که دیگه نتونستی رو پاهات وایسی.و الان هم که مادرت خیلی سخت در بستر بیماریه.ازت میخوام که پاشی و رو پاهات وایسی و به خدا توکل کنی .ما ها همون مادر صبور و قدرتمندمونو میخوایییم. .دوستای عزیزم ازتون خواهش میکنم برای سلامتی مادر بزرگم خیلی دعا کنید از ته دل دعا.یادمون نره که جنگ هنوز برای شهید های زنده از جمله پدر عزیزم که هشت سال جنگید.هنوز تمام نشده. یاد و خاطراتان همیشه زنده باد.

آزاده زارعی و پژمان جمشیدی و نرگس محمدی

آثار آزاده زارعی

مهران رنجبر و آزاده زارعی

 

آزاده زارعی عاشق حیوانات وحشی است + بیوگرافی آزاده زارعی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.