بهار دختر 10 ساله ای که مورد آزار جنسی راننده در تهران قرار گرفت

دختر 10 ساله ای توسط یک پیرمرد مورد آزار جنسی قرار گرفت و از طرف پدرش به دادگستری تهران مراجعه نموده و در مورد آزار جنسی وی به دادستان تهران شکایت نمود پزشک قانونی بعد از معاینه و بررسی بهار 10 ساله ازار جنسی مرد راننده را تاید نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهار دختر 10 ساله ای که مورد آزار جنسی راننده در تهران قرار گرفت را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری داستن : حکم راننده آزارگر دختر , آخرها مهر ۹۵ دختری ۱۵ ساله به اسم فصل بهار همراه پدرش به آگاهی پایتخت رفت و از تعرض راننده خدمت مدرسه‌شان خبر بخشید .

پرونده برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به سر گروهی قاضی اصغر عبداللهی پیامبر شدو فصل بهار در اول گردهمایی دادگاه بیان کرد : «وقتی سوم ابتدایی بودم , راننده خدمت مدرسه‌مان چنددفعه من را به خانه‌اش پیروزیو مورد آزار قرار اعطا کرد . وی این فعالیت را دو سال ادامه بخشید تا این که مدرسه‌ام عوض شد .

نترسی نداشتم داستان را برای خانواده‌ام تعریف کنم زیرا راننده , منرا به کشتن آن ها تهدید میکرد و می‌گفتبابا و مادرم من‌را فروخته‌اند . مدتی آن‌گاه پدرم متوجه پریشانی‌ام شد و منرا پیش روانپزشک پیروزی . »

حکم راننده آزارگر دختر ۱۰ ساله

دختر نوجوان ادامه بخشید : «متهم به اجبار به اینجانب قرص و سیگار می‌داد و سبب شد مدتی به قرص معتاد نحس .یک دختر مبنا ششم ابتدایی نیز در مدرسه‌مان بود که می‌گفت جنایتکار او‌را آزار داده است . پدرم نیز میگوید دو خانواده دیگر نیز می‌باشند البته قصد گلایه ندارند» .

آن گاه نوبت به جنایتکار رسید . خسرو ۶۴‌ساله که متاهل است و نوه دارااست اتهام تجاوز را رد کرد و بیان کرد :
«من پنج سال راننده خدمت گلایه مند بودم , ولی هیچ تجاوزی نکردم . صرفا یک توشه اورا به خانه‌ام بردمتا به دلیل نمره نیکی که در مکتب گرفته بود , هدیه بدهم. اینجانب با هیچ دختر دانش‌آموز دیگری رابطه نداشتم و این حرف‌ها لاف است» .

نماینده قانونی تبهکار هم خاطرنشان کرد : «روی تن خسرو سوختگی‌هایی موجود است . آیا گلایه مند این اثر ها را چشم بود؟
» فصل بهار در جواب اعلام کرد : «من آن موقع طفل بودم و به تحمیل مورد آزار قرار گرفتم .
چنین علائمی به چشمم نخورد . از کجا مشخص و معلوم برای زمان رخداد باشد؟»

در پایان نشست نخستین , قضات امر اعزام مجرم به پزشکی رسمی برای معین شدن زمان تولید سوختگی‌ها را صادر کردند .

بعد از بررسی معلوم شد این اثرها از کودکی روی تن جنایتکار بوجود آمده است. براین اساس دومی نشست دادگاه , صبح روز قبل برگزار شد و جنایتکار و گلایه مند توشه دیگر حرف‌های قبلی‌شان را تکرار کردند . حکم دادگاه بزودی صادر میشود.

بهار دختر 10 ساله ای که مورد آزار جنسی راننده در تهران قرار گرفت

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.