آزار جنسی دختر نوجوان در یکی از پارک های تهران

دختر نوجوانی که در یکی از گروه های تلگرامی با یک پسر جوان دوست شده بود او را به یکی از بوستانهای تهران برده و بعد از آزار جنسی به او تجاوز نمود این پسر جوان با حیله دختر را مورد آزار جنسی قرار داد و در انتهای به وی در پارک تجاوز نمود که دختر نوجوان از او شکایت کرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آزار جنسی دختر نوجوان در یکی از پارک های تهران را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : آزار دختر نوجوان , دو هفته پیش دختری نوجوان با حضور در سازمان شانزدهم پلیس آگاهی تهران از پسری ۲۵ ساله به اتهام آزار رسانی گلایه کرد .

معترض به افسر تحقیق اظهار‌کرد : دو ماه پیش به صورت اتفاقی با پسر جوانی آشنا شدم و ارتباطمان صورت گرفت .
با نیز در تلگرام در رابطه بودیم و علاوه برآن گهگاه یکدیگر را در بوستان‌های پایتخت می‌دیدیم .

او افزود : وی یکسری روز پیش به عذر و بهانه ملاقات با اینجانب , خواست به یکی بوستان‌های تهران بروم .
زمانی به محل قرارمان رفتم , پسر برنا منرا به انتهای پارک موفقیت و به اجبار مورد آزار رسانی قرارداد .
سپس رهایم کرد و از پارک فرار و گریز کرد . اینجانب بسختی از بوستان بیرون شده و توانستم با خودروی دربستی به خانه‌ام بازگردم .

آزار دختر نوجوان در بوستان در تهران

گلایه مند ادامه اعطا کرد : بشدت شوکه شده بودم , باورم نمی شد وی من را در دام سیاه خویش گرفتار نموده است .از شدت هراس روایت را برای خانواده‌ام تعریف نکردم . آن گاه با وی تماس گرفتم که تهدیدم کرد در حالتی که از او گلایه کنم , بلای دیگری بر سرم میاورد .عاقبت ماجرای تلخی که برایم فیس داده بود به خانواده‌ام گفتم و برای گلایه از برنا آزارگر به پلیس آگاهی آمدم .

با تشکیل پرونده قضایی و به فرمان بازپرس جنایی تهران , پژوهش ها پلیسی برای دستگیری برنا آزارگر ادامه داشتتا این که وی چندین روز پیش در یکی محله‌های تهران شناسایی و دستگیر شد .

پسر برنا با انتقال به پلیس آگاهی بازپرسی شد و به افسرتحقیق اعلام کرد :
خانواده‌ام در شهرستان معاش مینمایند .از شش ماه پیش در یک فروشگاه فروش کفش عمل میکردم و شب‌ها هم زیرا جا و مکانی نداشتم در آنجا می‌خوابیدم .دو ماه پیش که به بوستانی رفته بودم با گلایه مند آشنا شدم .آن‌گاه ارتباطمان صورت گرفت و چه بسا یک توشه در غیاب مادرش به منزل آن‌ها رفتم .

او افزود : به خاطر موقعیت کاری‌ام نمی‌توانستم هر روز اورا ملاقات کنم به این ترتیب قرار شد هفته‌ای یک توشه با نیز به پارک و سینما برویم .تلفنی و تلگرامی هم در رابطه بودیم .وقتی که متوجه شدم وی قبلا با پسر دیگری رابطه داشته است ,غمگین شدم چرا این مسئله را به اینجانب نگفته و چه بسا سنش را لاف گفته است .همین سبب شد از وی دلخور نحس و با نیز قهر کنیم .چندین روزی از وی خبرنداشتم تا این که دستگیر شدم .این دختر لاف میگوید و اینجانب در آن بوستانی که وی میگوید با وی قرار نداشته‌ام و او را مورد آزار رسانی قرار نداده‌ام .با اعتنا به گفته‌های پسر برنا , برای وی قرار رسمی صادر شد . پژوهش ها تکمیلی برای رازگشایی از این جنایت سیاه ادامه دارااست .

 

آزار جنسی دختر نوجوان در یکی از پارک های تهران

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.