آزار جنسی و روحی کودکان توسط پدر و مادر روانی

پدر و مادر روانی که کودکان خود را اذیت می نمودند و چند از فرزندانشان را به زنجیر بسته بودند این والدین روانی بچه هایشان را کثیف نگه داشته و به آزار جنسی آنها می پرداختند برخی از فرزندان این زن و شوهر بزرگسال می باشند ولی آنها را نیز اذیت می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آزار جنسی و روحی کودکان توسط پدر و مادر روانی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : شــکنــجه فرزندان توسط والــدین روانــی , پلیس کالیـفـرنــیا یک زوج را به اتـــهــام شکنجــه ۱۳ فرزندشان بازداشـــت و زندانــی کرد.زمــانـــی که پلــیس فرزنــدان آنهــا را پیدا کرد برخی از بچـه‌ـــها به تخــت زنجــیــر شده بودند.همـــســایـهـــ‌ـــهـــای ایـن خانواده می‌ــگویند آنــها ارتــبـاطـــات اجـتمـاعی با دیــگران را قطــع کرده بودند.

پلیــس زمـــانـــی تحــقـیقات خود را آغاز کرد که دخــتر ۱۷ سالــه این خانواده موفق به فرار شد
و با تلـفن همراهـــی که در خانه پیدا کرده بود با پلـیـس تماس گرفـــت. خانه ایـن زوج و ۱۳ فرزنـــدش در فاصـــله ۱۱۳ کیلومتری شرق لس‌ــآنجلس قرار دارد.

پلـــیـس کالیـــفرنـــیـا در اطـلاعیه‌ـــای اعلام کرد: تصور ماموران ما ایـــن بود که در خانـه ۱۲ کودک محبوس شده باشـــندامـــا وقتـی آنـهـــا را پیـــدا کردیم در نهـــایـت تعجـــب متوجه شدیم که ۷ نفـــر از فرزندان آنــهـا بزرگسال هسـتــنــد. برخی کثــیف و دچـار سوءتغذیـه بودند.


پدر و مادر روانــی

دیوید آلن تورپـــین ۵۷ سالـــه و همسرش آنـا تورپـــیــن ۴۹ ساله،
پدر و مادر ایــن خانواده هر کدام به اتهـــام ۹ مورد شکــنــجــه و ۱۰ مورد تهـــدیـــد و کودک آزاری بازداشـــت شدنـدو دستور وثیـــقـــه ۹ میـلـیون دلـاری برایـشـــان صادر شد.
ماجرای شکـنـــجـــه فرزنـدان توسط والدیـن روانی

پلــیــس میـ‌گوید ۶ فرزنـد این خانواده خردســال هستنـد در حالیـکــه بقـــیــه آنهـــا بالـای ۱۸ سال دارند.فرزندان این خانواده که تحت شکنجـه و تهـــدیــد پدر و مادر خود بوده‌ـاند به پلیـــس گفـــتهـ‌ـاند به شدت گرسـنه هسـتنـــد.پلـــیــس هنوز انــگــیـــزه ایـــن والـدین را از چنین اقدامــی نمـیـ‌ـــداند.

در صفــحـه فیــس بوکی که به نظر می‌رســد توسط ایـن زوج درست شده باشـد، عکسی وجود دارد که پدر و مادر خانواده را در لباس عروسی نشـان میـ‌ـــدهد که اطرافـــشان ۱۰ دخـــتـــر
با لبـاس یک شکـل بنفش رنگ و ۳ پســر با کت و شلوار رســمــی حضور دارنـد.

زوج تورپـــین امــروز، سه شنـبه در دادگاه حاضر می‌شوند تا پاسخـــگوی اتـهامــات خود باشند.

آزار جنسی و روحی کودکان توسط پدر و مادر روانی + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.