ستاره های هالیوودی که از طرف خانواده هایشان آزار جنسی دیده اند

ستاره های هالیوودی که توسط پدر و ماد و خانواده هایشان آزار جنسی دیده اند این ستاره ها به این دلیل از خانه پدرشان فرار نموده و به کار کردن پرداختند ستاره های هالیوودی که بسیار طرفدار دارند در گذشته بسیار سختی کشیدند تا به این مرحله برسند ستاره های مانند تام کروز که در کودکی زندگی بسیار بدی داشت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ستاره های هالیوودی که از طرف خانواده هایشان آزار جنسی دیده اند را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : برخی از مردمان فکر‌میکنند که ستاره ها در تمامی مسئله های معاش خویش اشخاصی غالب و بشاش می باشند که هیچ مشکلی در معاش شان ندارند , البته ممکن است برایتان جذاب باشد که بدانید بعضا از آن ها ارتباط خیر و خوبی با خانواده خویش ندارند و در کودکی رنج های متعددی کشیده اند . درین مقاله به تنی چند از ستاره هایی که کودکی رنج داشته اند و به وسیله بابا یا این که مادرانشان مورد اذیت و آزار قرار می گرفتند , اشاره کرده ایم .

 

تام کروز بوسیله پدرش مورد آزار رسانی قرار می گرفت

پیشین از آنکه تام کروز بازیگری پر اسم و رسم شود , به همراه مامان , خواهر و پدرش در کانادا در فقر معاش میکرد . وی خاطرات معاش با پدرش را تجربه ای تلخ و وحشیانه میخواند . «او آدمی بود که اینجانب در کنارش حس خطر میکردم . در واقع هیچ امنیتی در منزل ام نداشتم . تصور کنید که در منزل خودت با خوف معاش کنی!» روایت تلخ معاش وی تا‌وقتی‌که مادرش از پدرش جدا شود , ادامه داشت . بعداز آن زمان آن‌ها به ایالات متحده نقل مکان کردند و تام کروز توانست در ادب در پی رشته مد نظر خویش , یعنی بازیگری , برود .

درو بریمور پدری دایم الخمر داشت

بابا درو بریمور , جان باریمور , در طول خودش ستاره مشهوری بود ولی وی شخصی دایم الخمر بود که همیشه مادرش را مورد آزار فیزیکی قرار می بخشید . وی بعداز شکنجه های بخش اعظمی که راز خانواده اش آورد , روانه زندان شد . بعداز این‌که والدین درو بریمور از نیز جدا شدند , وی با مادرش معاش می‌کرد البته مادرش هم راه و روش پدرش را در پیش گرفت و هر شب الکل و مواد مخدر مصرف میکرد . چه بسا به درو که در آن زمان صرفا 12 سال داشت نیز این اذن را می بخشید تا اورا همراه نماید . ولی خوشبختانه درو خیلی زود فهمید این راهی نیست که وی مدام آرزویش را داشت , در غایت در سن 14 سالگی تماما به دور بابا و مادرش را خط کشید و معاش مجردی خویش را آغاز کرد .

والدین اپرا وینفری بعداز ولادت , اورا رها کردند

دو ده سال اولیه معاش اپرا وینفری بدترین سالیان معاش اش بود . وقتی که وی دیده به جهان گشود , خیر بابا و خیر مادرش او‌را نمی خواستند . در واقع آن ها در آن زمان با نیز ایراد داشتن و از نیز جدا شده بودند , به همین منظور او‌را نزد مامان بزرگ اش در مزرعه ای فرستادند . آیا وی علتی برای علاقه به بابا و مادرش داشت؟ ولی مامان بزرگش نیز خلق خیر و خوبی با وی نداشت و راز مساله متفاوت نظیر اینکه چرا با شیر آب بازی می نماید یا این که جامه هایش را سرعت بالا به بدن نمیکند , راز وی سر وصدا فریاد میزد . وی چه بسا مورد تجاوز نیز قرار گرفت و آبستن شد البته فرزندش دو هفته بعداز ولادت از جهان رفت . بعد از آن زمان بدون چاره شد که با پدرش معاش نماید و مشقت های بیشتری را متحمل شود .

خشونت بابا کریستینا آگیلرا , کودکی او‌را ویران کرد

بابا کریستینا آگیلرا یک نظامی بود که معاش را به کام خانواده اش تلخ کرد . وی زیاد وحشتناک و وحشی , مخصوصا با کریستینا و مادرش , خلق میکرد . وی می گوید : «من شاهد صحنه های وحشتناکی بودم . همش مشاجره , زد خورد , کتک کاری . . . اینجانب در منزل خودم نیز امنیت نداشتم و این یکی بدترین احساس های دنیاست . » برای مثال یک روز مامان کریستینا به منزل می‌آید و دخترش را غرق خون می بیند . وقتی که دلیلش را از وی پرسید , وی در پاسخ اعلام کرد : «پدر می مراد چرت بزند ولی اینجانب هیاهو کردم . » بعد از این اتفاقات والدین کریستینا از نیز جدایی گرفتند و کریستینا هم برای گریزو فرار از این حالت اسفناک , به موسیقی روی آورد . از آن زمان تا به امروز وی با پدرش هیچ ارتباطی نداشته است .

 

هلی بری بوسیله پدرش همیشه تهدید میشد

هلی بری در هالیوود به یک زن توانمند آوازه دارااست . وی همیشه درخصوص دستمزد زنان سخن می نماید و مردان را به رفتاری عادلانه با آن ها تشویق می نماید , آنهم دلیلش مشقت هایی ست که خودش در کودکی کشیده است .در واقع مامان وی قربانی خشونت پدرش شد . اگرچه وی خودش رنج های اکثری را تحمل میکرد البته آنچه برای وی کیفر آورتر بود , صحنه هایی بود که پدرش مادرش را کتک می زد . وی روزی را که پدرش مادرش را از پلکان ها به ذیل پرت کرد و با یک بطری بر سرش کوبید , از یاد نمی پیروزی . هلی بری از 4 سالگی هر روز و هر روز شاهد این اتفاقات تلخ بود تا در غایت والدین وی از نیز جدا شدند و دیگر هرگز پدرش را ندید . وی آنقدر از پدرش تنفر دارااست که چه بسا نمی داند وی زنده است یا این که نه!

بابا خوانده بیل کلینتون اورا مورد اذیت و آزار قرار می اعطا کرد

مدیریت جمهور کهن ایالات متحده , بیل کلینتون , به همراه مامان و پدرخوانده اش معاش می‌کرد . در سن 15 سالگی وی اسم بابا خوانده اش را به خویش گرفت ولی هیچگاه ارتباط خیر با وی برقرار نکرد , دلیلش نیز آزار رسانی هایی بود که وی به مامان و برادرش و چه بسا خویش وی می‌رساند . وی مدام می گوید : «پدرخوانده ام یک مرد دایم الخمر بود که خانواده ام را نیز فیزیکی و نیز لفظی شکنجه می بخشید . اما وی از خوی مادرش نیز راضی کمبود و بارها اعتراف کرده که مادرش از سن 4 سالگی بدترین کردار ممکن را با وی داشت .

مریلین مونرو مادری با اختلالات کم عقل داشت

پیشین از این‌که مریلین مونرو تبدیل به یک ستاره شود , با مادرش معاش می‌کرد . مامان وی خیر صرفا حال و روز مالی بدی داشت بلکه از اختلالات کم عقل هم مشقت میبرد . بعداز این‌که پزشکان تشخیص دادند که وی در گیر به اسکیزوفرنیا است , اورا به مریض خانه منتقل کردند . در آن زمان مرلین فقط 7 سال داشت . درین وضعیت وی چه بسا نمی توانست نزد قبیله هایش بماند چون کلیه او‌را مورد آزار رسانی قرار می دادند . در غایت , وی با یکی همسایه های خویش در سن 16 سالگی وصلت کرد و خودش را از شر خانواده ای که نسبتاً نداشت , رها ساخت .

عموی تری هچر از کودکی اورا آزار می اعطا کرد

تری هچر به خیر و خوبی توانست در دنیای سینما و تلویزیون خودش را نشان دهد . وی تمام همت و انرژی اش را در حین یک‌سری سال گذاشت تا معاش آهسته و شعف داشته باشد , دلیلش نیز مشقت هایی بود که در قبلی کشید . اگرچه در ظاهر وی در خانواده ای خوشبخت و دوست داشتنی معاش میکرد که او‌را به شایسته ترین مدرسه های و دانش کده فرستادند البته حقیقت معاش وی چیز دیگری بود . وی از سن 5 سالگی مورد آزار رسانی عمویش قرار گرفت . وقتی که درباره ی این حادثه از تری سوال کردند , در پاسخ ذکر کرد : «اشتباه از خویش اینجانب بود . هنگامی که عمویم به اینجانب تجاوز کرد , اینجانب به خاطر آبرویم به کسی چیزی نگفتم و ساکت ماندم و این رخداد سالها گریبانم را گرفت . »

تایلر پری یورش های خشن پدرش به اورا از یاد نمی پیروزی

تایلر پری فعلا یک کدام از برنده ترین ستاره های دنیا است البته وی این موفقیت را بی آلایش به دست نیاورده است . پدرش مردی بود که همیشه او‌را کتک می زد . وی دراین باره می گوید : «زمانی که پدرم به منزل می آمد , مست بود . وی بی استدلال من را در اتاق زندانی می‌کرد و بدترین آسیب ها را رمز اینجانب می‌آورد . وی چه بسا دوستانش را نیز تحریک می‌کرد که منرا اذیت نمایند . اینجانب در آن زمان هیچ وقت اندیشه نمی کردم که زنده بمانم و بدین سنی که درحال حاضر دارم , برسم . »

ستاره های هالیوودی که از طرف خانواده هایشان آزار جنسی دیده اند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.