یسنی به دلیل آزار جنسی پدر معتادش در بخش CCU بستری شد

یسنی دختر دوساله بندر عباسی توسط پدر شیشه ای خود مورد تجاوز و آزار جنسی قرار گرفت الان دختر دوساله در کما رفته است و پزشکان برای زنده ماندش در حال تلاش می باشند ولی امدی برای زنده ماندن یسنی وجود ندارد کودک آزاری در بین افراد که شیشه مصرف می نمایند بیشتر شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آزار جنسی پدر معتادش در بخش CCU بستری شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : رئیس‌کل دادستانی استان هرمزگان اظهار‌کرد که به پرونده بچه آزاری یسنی دختر دوساله در حاجی‌آباد بیرون از نوبت رسیدگی خواهد شد .

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری در توده خبرنگاران از رسیدگی بیرون از نوبت و ویژه به پرونده کودک‌آزاری یسنی دختر دوساله در حاجی‌آباد خبر بخشید و اعلام‌کرد: بابا این طفل که متواری بوده است به امر دادستان حاجی‌آباد دستگیر و با قرار وثیقه روانه زندان شده‌است .
او افزود : جنایتکار در گفتگوها نخستین علت این مبادرت را مصرف شیشه تیتر کرده و گفته است که به دلیل مصرف شیشه مبتلا توهم شده‌است , ضمن این که بابا نوباوه سوابق بستری شدن در بخش دیوانه را دارااست .

رئیس‌کل دادستانی استان هرمزگان با اشاره به حالت جسمی یسنی دوساله تصریح کرد :این طفل به مریض‌خانه خردسالان بندرعباس منتقل شده و اکنون در کما بسر می برد .

بابا یسنی , ۲۶ آذرماه هنگامی که همسرش خارج از منزل بود با خنجر بچه دوساله را به‌شدت آسیب دیده کرده بود . پزشکان بعداز معاینه دختر دوساله متوجه ضربات مشقت به طفل شدند و درنهایت پدرش به این‌که به جهت مصرف شیشه در موقعیت توهم بوده و اختیار اعمالش را نداشته است , اعتراف می‌نماید .

یسنی به دلیل آزار جنسی پدر معتادش در بخش CCU بستری شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.