آزار و اذیت جنسی دو دختر توسط یک خواننده به نام س.ح

خواننده ایرانی که ساکن تهران می باشد به جرم آزار جنسی دو دختر بازداشت شده  به زندان رفت دو دختر که هوادار این خواننده پاپ بودند به شکات از وی پرداخته و ثابت نمودند که به آنها تجاوز جنسی نموده است در ادامه اصاویر و جزئیات بیشتر آزار و اذیت جنسی دو دختر توسط یک خواننده به نام س.ح را در سایت دانستن خواهید خواند با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: س.ح که از خواننده های پاپ ایرانی می باشد با توجه به شکایت هایی که از او شده بود توسط مقام قضائی بازداشت شد.

ابتدای رسیدگی به پرونده خواننده معروف دو خانم جوان در پرونده ای مشابه از یک فرد با هویت س.ح شکایت کردند.

این خانم ها هر دو نفر از متهم به دلیل آزار و اذیت جنسی شکایت کرده بودند.

اما این تمامی ماجرا نبود و سه شاکی دیگر نیز به همین منوال به پرونده اضافه شده بودند که مدعی بودند با خواننده پاپ با هویت س.ح بعد از ریختن طرح دوستی با آنها سرشان را کلاه گذاشته و مقادیری پول نیز از آنها گرفته و دیگر پس نداده است.

با توجه به تجمیع پرونده ها، موضوع از سوی کارآگاهان اداره شانزدهم آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی بود تا اینکه متهم توسط ماموران و با هماهنگی قضایی با شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران بازداشت و روانه زندان شد.

تحقیقات در این پرونده ها آزار و اذیت جنسی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران در جریان است و به زودی از ابعاد و زوایای پنهانی آن پرده برداشته خواهد شد.

گفتنی است آزار و اذیت جنسی  متهم اگرچه خواننده معروفی نبوده اما با این شگرد که با استفاده از عکس های زیادی که به همراه بازیگران و خواننده های معروف داشته است سر زنان بیچاره را کلاه گذاشته و با آنها طرح دوستی می ریخته است و از بعضی از آنها ابتدای امر و از بعضی از آنان در انتهای امر اخاذی می کرده است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.