آموزش آرایش چشم دودی با روش های آسان در خانه

آرایش چشم دودی برای خیلی از خانم ها بسیار جذاب می باشد ولی بیشتر خانم ها نمی توانند این نوع آرایش را انجام دهند ولی ما در این بخش به آموزش آرایش با رنگ سیاه و دودی خواهیم پرداخت این نوع آرایش کمی مهارت نیاز دارد تا خط چشم و سایه را طوری بزنید که چشم شما درشت تر دیده شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آموزش آرایش چشم دودی با روش های آسان در خانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

همه‌ی زنان دنیا دیوانه این مدل آرایش چشم هستند. مدل آرایش چشم دودی یا اسموکی چشمان شما را زیبا، نافذ و بزرگ‌تر نشان می‌دهد و با این روش، قلب بسیاری از مردان را تسخیر خواهید کرد. آرایش دودی چشم، مناسب مهمانی‌های شبانه است و وقتی این طور آرایش می‌کنید در جمع خواهید درخشید. در این‌جا مراحل آرایش دودی چشم را به صورت تصویری به شما آموزش خواهیم داد.

مراحل آرایش چشم دودی یا اسموکی

مرحله اول

ابتدا از یک کانسیلر یا پوشاننده برای پلک‌ها استفاده کنید. این کار باعث می‌شود که زیرسازی مناسب و ماندگارتری برای سایه چشمتان داشته باشید. از کانسیلر برای گوشه داخلی چشم، پایین آن و همچنین زیر ابروها استفاده کنید. سپس تمام پلک‌تان را با پودر بپوشانید تا چین و چروک‌های اطراف چشم به حداقل برسند.

مرحله دوم

با استفاده از مداد مشکی خطی از گوشه داخلی تا بیرون چشم در امتداد خط مژه بالایی بکشید. سپس همین کار را برای خط مژه پایین انجام دهید. اگر می‌خواهید یک آرایش دودی رویایی داشته باشید، خطوط را با استفاده از قلم‌مو و یا پنبه با یکدیگر ترکیب کنید.

مرحله سوم

حالا نوبت سایه‌زدن است. با روشن‌ترین رنگ شروع کنید و تمام پلک‌تان را سایه بزنید. بعد از سایه متوسط استفاده کنید و از نیمه پلک‌ها شروع به ترکیب‌کردن رنگ‌ها کنید. فراموش نکنید که سایه را به طرف بالا و بیرون پلک بزنید. سپس تیره‌ترین رنگ را به سمت بیرون پلک و بر روی چروک‌های اطراف چشم بزنید.

مرحله چهارم

برای ایجاد تضاد، از سایه روشن‌تر در زیر استخوان ابرو استفاده کرده و سپس تمامی خطوط سیاه را با همدیگر ترکیب کنید.

مرحله پنجم

اگر بخواهید می‌توانید از سایه تیره‌تر اطراف خط مژه پایین استفاده کنید. حالا دوباره زمان ترکیب‌کردن رسیده است. قلم مو را برداشته و با حرکت به سمت گوشه خارجی چشم سایه‌تان را ترکیب کنید و در آخر، برای اتمام کار، از دو لایه ریمل و در صورت تمایل از فرمژه استفاده کنید.

آرایش دودی چشم با ترکیب رنگ های مختلف

همیشه به یاد داشته باشید که نه تنها با رنگ‌های تیره که با ترکیب رنگ‌های دیگر نیز می‌توانید سایه چشم دودی یا اسموکی داشته باشید. رنگ‌‌های بنفش، خاکستری و آبی به زیبایی رنگ‌های سیاه و قهوه‌ای خواهند بود. این کاملا به سلیقه، لباس و همچنین رنگ چشمان‌تان بستگی دارد. اما روش کار همان است که گفته شد. می‌توانید از ترکیب رنگ‌ها و مدل آرایش در عکس‌های زیر ایده بگیرید.

آرایش چشم دودی

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.