آموزش رقص برای دختران و پسرها در کلاس های غیر انتفاعی تهران

آموزش رقص برای بسیاری از افراد در زیرزمین های مدارس و خانه ها به شکل های پنهانی صورت می گیرد ولی این آموزش رقص اگر مختلط باشد موجب می شود که دختران و پسرها به انحراف کشیده شوند و بیشتر این کلاس ها مختلط می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آموزش رقص برای دختران و پسرها در کلاس های غیر انتفاعی تهران را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : برخی مدارس به دلیــل برخورداری از عناوینـــی چون “نمونه مردمی”، “نمونه دولتی” و “مدرسه قرآنی” و برخــی دیـگر به خاطـــر نحوه آموزش و برخی هم به خاطر حضور کادر آموزشـی مجـــرب، دارای متــقاضــیـــان خاص خود هستـنـد که اصـــرار دارند فرزنــدانشــان در ایــن گونه مراکز آموزشی تحـــصــیــل کنـــنـد.

در این میان، مدارس غیر انتـفـــاعـی که ایـن روزهـــا به دلــیـل عدم نگـــرش مثـبـت خانواده ها به ایـن پسوند، بیشـتر تحــت عنوان مدارس غیـر دولتی فعالیت می کنــنـــد، در رقـــابت تنگاتـــنگ با یکدیگــر و حتــی مدارس دولتی اقــدام به تبلـــیغــات گستـــرده می کنـند که الــبتـه گاهی در تبـلیـــغــات خود از موضوعاتی اســتــفــاده می کنـند که هیچ سنــخـیـتی با نظــام تعــلـیـم و تربیــت در نظام اسـلامـی ندارد.

طی چنـد سال گذشته بارهـا کارشنـاسـان علوم تربیـــتـی و امور مذهبــی و حتـــی مسئولان فرهنــگـــی نسبـت به آموزش مخـــفیانه رقـص در مهـــدکودک ها هشـدار داده بودنــد که کسـی ایــن موضوع را با جدیــت پیگـیـری نکـرد و امــروز این مسأـــله به جزء لایــنفــک سیـستــم آموزشی مدرســـه ها و پیش دبستــانی ها تبـدیـــل شده اسـت.

در روزهـــای اخـیر در منطقــه 2 تهران جزواتـی تبلــیـغاتــی برای معـــرفی مدارس غیر دولتــی توزیـــع شده که یکـــی از مدارس ابـــتـــدایـی غیـر انـتفاعـــی برای جذب دانـــش آموز، برگـزاری کلـــاس های ایروبیک [ورزش همراه با رقـص و موسیقــی] برای دبستـــانـــی ها و پیش دبـســـتـــانی ها در کنار تدریـس و تحـــصـیل را تبــلیغ کرده است!

در سعادت آبـاد نیــز بروشورهـایـی در سطح گستـــرده از سوی یک مجـتـــمــع آموزشــی پســرانــه – دخترانه به اصــطـلــاح درجه یک و با مجوز اداره آموزش و پرورش منـطــقـــه 2 توزیــع شده که در معرفــی برنامـــه های آموزشی و غیـــر آموزشـی آن برای مقــاطع پیــش دبسـتـانی تا دبـیــرستان و هنـرستان از عبـــارت “پارتـــی تایـم”! اســـتــفـاده شده که نشانگـر برپایی محافلـی ویژه غیــر از جشـــن هایی است که به منـــاسـبـــت ها و اعیــاد گوناگون برگزار می شود.

با توجه به توسعـه مدارس غیــر انــتــفــاعـــی و سرمایه گذاری جریـانات انـــحــرافی برای ورود به عرصـه تعلیـم و تربیـــت برای ترویج افــکـــار و اعتــقاداتشـان، نظــارت بر فعـــالـــیـــت های آموزشی و غیــر آموزشــی ایــن مدارس برای جلوگیری از خســارات جبران ناپــذیر در آینـــده، بیش از پیش ضروری به نظــر می رســد.

آموزش رقص برای دختران و پسرها در کلاس های غیر انتفاعی تهران + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.