ابوالفضل پورعرب بازیگر سرشناس در دورهمی

ابوالفضل پورعرب بازیگر سرشناس ایرانی در برنامه دورهمی مهمان بود مهران مدیری با ابوالفضل پورعرب حرف های بسیاری زد و او از زندگی و عاشق شدنش در دوران جوانی با مدیری حرف زد ابوالفضل پورعرب یکی از بهترین بازیگران در فیلم عروس بود که با نیکی کریمی به ایفای نقش پرداخته بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ابوالفضل پورعرب بازیگر سرشناس در دورهمی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ابوالـــفــضل پورعرب در دورهــمی

ابوالــفـضل پورعرب در دورهمی , مهران مدیــری در برنامه دورهـمـــی شب گذشته میـــزبــان ابوالفــضل پورعــرب بود.

مدیـری با اشـــاره به اینــکه پورعرب اولیـــن سوپراســـتـار سینمای ایـــران بعـد از انـــقـلــاب بود
در خصوص رســـیـدن به موقعیت ایـن بازیــگر پرسـیـد و پورعـرب گفت:
دانــشــجوی هنـــر بودو ماموریت حسـاسی از طرف آقای مظفـری به من پیشنـــهــاد شد
و کار حرفه ای تئاتـــر می کردیم و اصــلا به سیـنــما فکـــر نمـــیـــ‌کــردیــم چون کار بسیار سخــتـــی بود؛ـحتی پدرم نیــز مخــالـف بازیگـــری بود و دوست داشت کار موسیـــقی انـجـام دهم.

حضور ابوالـفـضـل پورعـــرب در دورهـــمی

وی ادامـه داد: در یکـی از فیـلــمـ‌ــهـا داشتـــم سیـــگــار میـــ‌ـکـــشـیدم و حواســـم نبود که پدرم ایــن فیـــلـم را می بیند با دیـــدن آن سکــانس برخورد خوبی با من نداشــت.

پور عرب تصــریح کرد: در فیلم «نرگـــس» رابـطه خوبی با نقش عادل داشـــتـــم و هر کدام از نقــش هایـــی را که بازی کردم ویژگی خود را دارنــد و با تمام آدمـ‌ـهـایـی که کار کردم دوستشان داشتـــم. ما سال ۶۹ برای بازی در فیـــلم «عروس» ۳۰ هزار تومان پول گرفـتم.

پورعـــرب در خصوص حضور هنـرمـنــدان در منـــاطق زلزله زده گفت:
اعـــتقادی به ایــن کار ندارم چون هرکســی باید در جای خود کار انـــجـــام دهد، خیـــلـی بهتـر اسـت.
ایـــن فعـــالیـــتــ‌هایی چون شمــاره حسـاب کار درسـتی نیــست؛ مهــربـــانــی کردن، به چالش کشــیـــدن و به رخ کشـیـدن خوب نیــست.

ایــن بازیـــگـــر در خصوص سریـــال شهرزاد بیـــان کرد:
من با کسـی قهر نکـردم و شهـــرزاد را دوست داشـــتم؛ از جایـی با حسن فتــحــی اختـلاف داشـتـــم و گفتــم نقـش مرا از ایـــن سریــال حذف کنـــد. ادامه ایـــن داســـتـان را دوست ندارم و اختـــلــاف سلـیقــه سر قصه بود. شهـاب حسـینی در سریال پســـر من بود و ایـــن روند تغیـیــر کرد.

ابوالـــفـــضـــل پورعـرب و مهران مدیـری

پورعرب در پاســخ به سوال عاشــق شدن خود بیان کرد:
عشق شایـــد شبه پذیـــر باشـــد ولی خیلــی ها را دوست داشـتم.
متاســـفـــانــه نشـد که عاشـق بشوم یعنـی گشــتـــم پیـــدا نشـد. شما هم نگـــرد نیســـت (خنــده)

وی در ادامه در خصوص شایــعات پیرامون و بیــمــاری خود اظـهـــار داشــت: همه چیز را به من نسـبــت دادنـد به جزء بیـــماری ام را. من سرطـان خوش خیم اثـنــی عشر داشتــم و ۵ سال طول کشـید و شرایـط سخــتی داشــتم کسی به دیدن ما نیامـد و بعد از ۳ جراحی بهتر شدم امــا خوب نشدم. پشـت فضـای مجـــازی کسانی هســتند که به خیـــلـی چیـــزها دامـن می زند و ایـــن اتــفــاق باعــث شایـعــه های فراوان شد.
این بازیـــگــر در خصوص رشادت هایــش در جنگ گفت: در تبلـــیـغـات مشـــغول به کار بودم که گفــتـنـــد اگر تهـران بمـانیــد ۶ ماه اضـــافــه خدمت می دهـــند و من به منـطقـه رفـتـــم و جای بســیار خوبی بود، آدم هایی را می دیـــدم که خاص هسـتنــد و تلاش می کنـنــد برای کشورشون. فضای شادی نبود و لذت بخـــش بود.

ابوالفضل پورعرب بازیگر سرشناس در دورهمی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.