اتاق خواب برای شب زفاف و اولین رابطه جنسی

رابطه جنسی عروس و دامادهایی که دفعه اولشان هست می خواهند سکس نمایند باید زیبا و مدرن باشد افرادی که دوست دارند شب زفاف به یادماندنی داشته باشند درد های در نزدیکی وجود دارد که بسیاری از خانم ها را ناراحت می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اتاق خواب برای شب زفاف و اولین رابطه جنسی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : تــحـــقیـــقـــات نشـــان داده انـد که روش های درمـــانــی جدیـــد اخـــتـلالـــات آتـــروفی واژن که توسط لیزردرمــانـی انــجام می شود، محـــرک تولید کلـــاژن هســتنـــد و از مقـاربــــت دردنـــاک جلوگیری می کنـنـــد.ممــکـن است بیــشتــر افـــراد از لیــزردرمـانــی در ناحـیـه واژن به دلــیـل تصور دردنـــاک بودن آن دچــار نگرانــی شوند امـا لیزر مونالـــیـزا که به تایـــیــد fda امـــریـــکـــا رسیـده اســت، اولیــن لیـزری اســـت که به طور اخـــتـــصاصی برای درمـــان در ناحــــیه واژن طراحـی شده و به بهـــبود زنــدگـی زنـــاشویی بســیـــاری از زنـــان کمــک کرده اســـت.

این دستــگاه لیـــزردرمـــانــی به طور اخـــتصـــاصــی جهـــت درمــان اخــتلــالات دســتــگـــاه تنـــاســـلــی و درمــان آتــروفی واژن طراحـــی شده اســت. بیــمــاری آتــروفی واژن باعـث خشـک شدن و نازک شدن دیواره های واژن می شود. ایـن مشـــکــل معـمولا بعــد از یائسگـی پیـــش میایــد و باعــث درد هنـــگـــام رابـــطـــه زنــاشویی و یا تاثـیر بر دســتگــاه ادراری شود. عوامـــل دیـگری که می توانند منجـــر به آتــروفی شوند شامـــل بالــا رفــــتن سن، زایـمــــان سخــت، زخـــم، شوک عصــبـی، شیــردهـــی، استـــفـــاده طولانــی مدت از قرص های ضد بارداری و آســیب جدی به واژن هســــتنـــد.

درمــان های صورت گرفــتــه در امریــکا و آزمـــایش های بالــیـــنــی انـــجام شده در ایـتــــالـــیا نتــایــج مثــبتـــی را نشـــان می دهــــنــد. برای بیـــشتـر زنـــانـی که از آتـــروفی واژن رنـج می برنـد، لیـــزر مونالـــیــزا تاچ به عنوان اولیــن لیــزر مخـصوص برای درمــان آتــروفی واژن، رفـــع سوزش و خارش، افــزایـش سفـــتــی و مقـــاومت بافـــت، رفع مشـــکـــلات و دردهای مقاربـــتـــی، درمـان بی اخـــتیـــاری ادرار، روشن کردن پوست،ـکوچک کردن لابـیا، زیــبـایـــی در ناحــیه واژن اســـت که زنـــان می تواننــــد به عنوان یک درمــان ایـــمــــن برای کاهـش مشـــکـــلـات در ناحـیـــه واژن از آن اســــتفـــاده کننـــد.

بیـــمـاری آتروفی واژن باعث خشـــک شدن و نازک شدن دیواره های واژن می شود

بر اســـاس مطالــعـــه ای که توسط انـــجــمن یائسگــی امــریـــکای شمـالــی انـجــام شده اســـت، 20% تا 45% زنـــان مسـن و میــانـــســال علـــائم آتــروفی واژن را نشــان داده انـــد. علاوه بر ایـــن، تحقــیــــقـــات نشــان داده اســـت که علـــیـــرغــم افـــزایــش تعـداد زنـانـی که از بیــمـــاری آتــروفی واژن رنــج می برنـــد تعـــداد کمـی از آنـهـا به دنـــبال درمان ایـــن مشـــکـل هســـتـــنـد.

لیـزر مونالــیزا تاچ برای خنثـــی کردن تاثــیـــراتـــی که آتــروفی واژن ایـــجاد می کنـد از الــقای تولیـد کلـاژن در واژن اســتــفــاده می کنــد. الـــقــای کلــاژن به ترمـــیم مخـاط واژن کمــک کرده و دیواره های آن را مرطوب می کنـــد. لیــزر مونالـیــزا تاچ هم مانـــنـــد درمـــان های اســتــاندارد دیـــگــر که توسط متــخـــصــصیـن پوست انـــجام می شود به بیـــهوشی نیــــازی ندارد و عوارض آن بســیار ناچیــز اسـت.عوارض درمــان آتروفی واژن شامــل کمی تورم و قرمـزی اســـت که حداکــثــر 1 تا 2 روز طول می کشد.

هر جلـــســــه درمــان آتـروفی واژن کمـــتر از 10 دقــیـــقـه طول می کشــد و باعــث بالــا رفتــن میزان ترشح کلـــاژن و تکـثیـــر سلولی می شود. درمـــان با لیزر مونالــیزا به بهبود جریـان خون و ضخـیم شدن دیواره های واژن کمـــک می کنــد که این امر منـجـــر به افــزایش حســـاســـیـــت در ایـــن ناحـیــه می شود.

درمـان های پیــشیــن که به ایـن منـــظور اســـتـــفــاده می شدنـد شامـــل درمــان های هورمونی بودنــــد که سطــح هورمون اسـتروژن را بالــا برده و در عیــن حال بایــد با عوارض آن مقــابلـــه می کردنــد. به همـــیــــن دلـیـــل زنـانــــی که به سرطان سینـه مبتلـــا هســـتــنــــد و یا سابــقــه سکــته و دیـــگر مشـــکلات قلــبـــی را دارنـــد نمـی توانـنـــد از درمــــان های هورمونی اســتروژن اســتــفــــاده کنـــنــد. تاثـیر درمــان هورمونی بســــیــار کوتاه اســـت و فقـط در بیـــمـــارانـی قابل مشاهــده است که به دقت دســتورالـعــمـل های درمـــان را دنبال می کنــنـد. متـــاسـفانـه پس از قطــع درمان تاثـیــرات آن از بیــن می روند.

درمان های لیـــزری مســـتقـیـــما عوارض مورد نظر را هدف می گیـــرد بدون ایـــنکــه سطــح هورمون در بدن را بالـا ببـــرد. بنـــابـراین لیــزر مونالیزا گزیـنـــه درمـــانــی بســیار مناســبی برای درمــــان آتـــروفی واژن زنـــان اســت. واقـــعـــیــت این است که طبـــق آمـــار منتـشـــره در امـــریـــکـــا 75% زنــانـــی که از آتــروفی واژن رنـــج می برنــد دچــار مشــکلــات زنـــاشویی هستـــنــد و به همــیـــن دلـیـــل لازم اســـت برای درمـــان آتـروفی واژن مراجــعه کنــند.

اتاق خواب برای شب زفاف و اولین رابطه جنسی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.