احمد پور خوش بازیگر سریال زیبای آنام + بیوگرافی احمد پور خوش

احمد پور خوش یکی از خوش چهره ترین بازیگر در سریال آنام می باشد این سریال با بازیگری چند هنرپیشه معروف باعث شده است که مخاطبش بیشتر شود و بسیاری از افراد به دیدن این سریال زیبا بنشینند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر احمد پور خوش بازیگر سریال زیبای آنام + بیوگرافی احمد پور خوش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سـریـــال آنـــام به کارگــردانــی جواد افشار و تهیـه کنــنــدگــی اسماعــیـل عفیـــفه با بازی بازیگــران باســابــقه دنــیای هنـر بعـد از اتمـــام لیـــســانســه ها روی آنتن شبـکــه سه سیمـــا رفت. حضور چنـد بازیگـــر جوان در این سریــال در کنــار هنرمندان پیــشکسوت کشورمــان مخـــاطـبـان بیـشــتری را به خود جذب کرد.

احـمـــد پور خوش یکــی از بازیـــگـران تازه کار و جوان سریـــال آنـــام اسـت که در نقش محمد علی و پسری که گلـــچهـره سجـادیـــه (مارال ) در این سریـــال بزرگ کرده اســت ایـفــای نقـش میـــکــند. در این مطلب شمــا را با بیوگرافـــی کوتاه و عکـســـهــای احــمـد پور خوش آشـــنـــا میکـنیـم.
عکــس های جدیـد احــمــد پور خوش ، محـمـــدعـــلـــی سریــال آنـام

احــمد پور خوش دوره بازیگــری را در کلاسهـای امـــیـــن تارخ گذرانـد و در اولین تجربـــه تلویزیونی اش و با تست دادن موفق شد برای نقــش محمدعـلـی پذیــرفته شود.

احمــد پور خوش

احمد پور خوش در کنار مجید واشقانی

احمد پور خوش در سال 1363 متولد شد و به در پی علاقه ای که به بازیگری داشت در کلاسهای بازیگری امین تارخ شرکت کرد و موفق شد یکی از نقش های اصلی سریال آنام را از آن خود کند.

احمد پور خوش بازیگر سریال آنام

احمد پور خوش پیش از بازی در سریال آنام در فیلم سینمایی شعله ور ساخته حمید نعمت الله جلوی دوربین رفت و همبازی امین حیایی و پسرش در این فیلم سینمایی شد.

احمد پور خوش و امین حیایی در فیلم شعله ور

احمد پور خوش در فیلم سینمایی شعله ور

احمد پور خوش در کنار امین تارخ

احمد پور خوش و شبنم قلی خانی در پشت صحنه آنام

احمد پور خوش در پشت صحنه سریال آنام

احمد پور خوش بازیگر سینما و تلویزیون

احمد پور خوش ، محمد علی سریال آنام

احمد پور خوش با نقش محمدعلی در سریال آنام

احمد پور خوش و جواد افشار کارگردان سریال آنام

احمد پور خوش بازیگر سریال آنام

احمد پور خوش بازیگر سریال زیبای آنام + بیوگرافی احمد پور خوش

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.