اختلاف مادر سلنا گومز به دلیل رابطه جنسی او با جاستین ببر

سلنا گومز به تازگی به دلیل رلابطه جنسی اش با جاستین با مادر اختلاف پیدا نموده است و بیشتر مادرش دوست ندارد که با جاستین رابطه عاطفی بر قرار نماید چون رابطه عاشقانه سلنا با جاستین از نظر مادرش درست نیست در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اختلاف مادر سلنا گومز به دلیل رابطه جنسی او با جاستین ببر را در مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : قهر سلنا گومز و مادرش , ماجرای بحث جدی و پر تنش سلنا گومز و مادرش در مورد جاستین بیبر به اینستاگرام کشانده شد ،ترک کردن صفحه ی اجتماعی سلنا توسط مادرش و واکنش مقابل او به شایعات رنگ واقعیت بخشید.

یک تغییر عجیب در اینستاگرام سلنا گومز یکی از دارندگان
بالاترن فالوور در شبکه های اجتماعی نظر خیلی ها را به خود جلب کرد ،مادر سلنا گومز خواننده و بازیگر هالیوودی صفحه ی اینستاگرام دخترش را ترک کرد وبه اصلاح او را unfollow کرد.ایناقدام مادر سلنا گومز بی جواب نماند و سلنا با آنفالو کردن صفحه ایسنتاگرام مادرش به این حرکت واکنش نشان داد.

براساس گفته ها این دعوای مادر و دختری از زمانی آغاز شده است که سلنا بعد از دوری تقریبا طولانی مدتاز جاستین بیبر خواننده پرحاشیه هالیوود باز هم تصمیم به دوستی با او گرفته است ؛تصمیمی که پافشازی روی آن مادر سلنا گومز را راهی بیمارستان کرده است
هرچند برخی از مجلات خبری علت بستری شدن مادر سلنا در بیمارستان را انجام چک آپ عنوان کرده اند ولی وضعیت جمسی او چیز دیگری را نشان می دهد.

سلنا در گفتگو با یکی از دوستان صمیمی اش گفته است که خانواده اش به هیچ وجه جاستین را نمی پذیرند و برای ادامه دوستی با او سخت مخالفت می کنند.

اختلاف مادر سلنا گومز به دلیل رابطه جنسی او با جاستین ببر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.