کیم کارداشیان ادکلن خود را در سه عطر وارد بازار نمود

کیم کارداشیان به تازگی ادکلن جدیدی که با 3 نوع رایحه دارد این نوع رایحه ها بسیار زیبا و شیک می باشد او با این عطرها در دنیای هالیوود بسیار معروفتر شده است او دوست دارد همیشه از بقیه زنان های هالیوودی بهتر و محبوبت تر باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کیم کارداشیان ادکلن خود را در سه عطر وارد بازار نمود  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : کیم کارداشیان در دنیای زیبایی با کیت های فوق العاده چیره خویش یعنی KKW Beauty فعالیت خویش را به اتمام نرسانده است . وی مدتی قبلی اعلام‌کرد که سه بو تازه را در ماه سرازیر زیر اسم KKW Fragrance معرفی خواهد کرد . اسم این بو ها Crystal Gardenia , Crystal Gardenia Citrus and Crystal Gardenia Oud است .

کیم کارداشیان عطرهای زیادی را زیر اسم ( کارداشیان ( وارد بازار نموده است , ولی آخری اختراعش – تیم ای از سه بو گل – در پهنا تنها شش روز توانست 10 . 5 میلیون پوند بفروشد و او‌را به خیر و خوبی از سایر هالیوودی ها در‌این میدان جلو انداخت . یک کدام از عارضه ها فروش بالای این رایحه در پهنا 6 روز شاید مشهوریت و معروفیت کیم کارداشیان نسبت به دیگر صورت ها باشد .

آمار نشان می‌دهد که فروش عطرهای پر اسم و رسم در سال 2016 , 22 درصد کم شده است .

پروسه ارائه کردن رایحه های منحصر به فرد صورت های معروف با سوفیا لورن آغاز شد که تحت عنوان اولی نماد دارای اسم و رسم به رایحه خویش نامیده شده‌است : سوفیا کتی در سال 1981 . بعد الیزابت تیلور رایحه خویش را روانه بازار کرد . در غایت جنیفر لوپز در سال 2004 با ساخت یک امپراتوری میلیارد دلاری با فعال سازی اولی رایحه خویش به اسم Glow بازار رایحه ستاره های دارای اسم و رسم را رونق بخشید . بریتنی اسپیرز هم چیره به تولید یک امپراتوری شد که 37 . 5 میلیون پوند برایش درامد داشت . ستارگان دیگری نظیر بریتنی اسپیرز , جاستین بیبر , ریحانا , لیدی گاگا و . . . نیز عطرهای خویش را روانه بازار می نمایند .

کیم کارداشیان ادکلن خود را در سه عطر وارد بازار نمود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.