راه های ارتباط جنسی با خانم ها و دختران پریود

خانم ها و دختران پریود نباید با شریک جنسی خود رابطه جنسی داشته باشند چون در این دوره رحم بسیار حساس می باشد و خانم ها و دختران دچار بیماری های گوناگون مقاربتی خواهند شد بسیاری از بیماری های جنسی در رابطه جنسی با خانم های پریود رخ می دهد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر راه های ارتباط جنسی با خانم ها و دختران پریود را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : رابطه جنسی در طول پریود خانم ها می‌تواند دلایل بدی داشته باشد . ارتباط جنسی با زنان در روزها خاصی از روزهای ماه برای زنان طبق عادات ماهانه آن‌ها پرخطر و خلل ساز است که در این‌حالت می بایست از ساخت ارتباط دوری کرد . در‌پی توضیحات تکمیلی درین ارتباط را از تارنما نازوب خواهید خواند .

اکثری از زوج ها هنگان دوران قاعدگی هم ارتباط جنسی خویش را ادامه می دهند . در اسلام این عمل حرام اعلام شده‌است .تندرست بودن يا ناسالم بودن چيزي ( از لحاظ بهداشتي ) دقيقاً به معني حرام يا حلال بودن آن ( از دید شرعي ) نيست . به اين ترتيب اعتنا داشته باشيدكه در اينجا به اين سوال جواب نمي‌دهيم كه ارتباط جنسي هنگام قاعدگي حلال يا حرام است بلكه صرفاً اثرات آن بر سالم آدم را بررسي ميكنيم .

اين مسئله را ميتوان از تعدادی حیث بررسي كرد :

آيا قاعدگي سبب افزايش خطر ابتلا به بيماري هاي مسري عفوني ميشود؟

خون محيط مناسبي براي حضور و پرورش و انتقال عوامل بيماريزاست . بنابراين درصورت آلودگي يكي از طرفين به يك برهان عفوني ميكروبي يا ويروسي ( مانند سوزاك , سيفيليس , كلاميديا و دلیل ايدز و ويروس تب خال ) امكان انتقال اين استدلال به ديگري در طول قاعدگي افزايش مي يابد .
علاوه بر اين قاعدگي ممكن است يكي از عوامل بيرون ريختن تب خال هاي تناسلي در زنان باشد .
در يك مطالعه در کالج ميشيگان مبنی بر گفتگو هاي صورت گرفته نشان داده شد كه احتمال ابتلا به عفونت هاي كلاميديايي با ارتباط جنسي حين قاعدگي رابطه مستقيم داراست .
در مطالعه اي ديگر ارتباط جنسي هنگام قاعدگي با افزايش احتمال خطر عفونت و التهاب لگني همراه نبوده است .
در هرحال بايد اعتنا داشت در حالتی‌که به فرض طرفين ارتباط کثیف به عفونت نباشند . ارتباط جنسي به خودي خویش سبب ساز به مشكل خاصي از اين لحاظ نمي‌ شود .

ارتباط جنسي چه تاثيري بر زمان زما و شدت خونريزي در دوران قاعدگي دارد؟
گاهي ممكن است بدليل افزايش انقباضات رحمي ناشي از ارگاسم ( و اثر هورمون اكسي توسين ) بافت در اکنون ريزش داخلي رحم سريعتر ريزش كند و قاعدگي زودتر از زمان مورد توقع پايان يابد .
در يك مطالعه در دانشگاهي در آتن در زنان نزديك به سن يائسگي , بررسي ها حاكي از افزايش همزماني ارتباط جنسي حين قاعدگي با افزايش ميزان زمان و شدت خونريزي رحمي در زنان بود .
افزايش خونريزي از علائمي است كه ممكن است اشخاص بدين خاطر تشويق به برداشتن رحم در دوران نزديك به يائسگي شوند . بعبارت ديگر احتمال داده شد
كه افرادي كه حين قاعدگي مبادرت به نزديكي نميكنند كمتر زیر کار هيستركتومي يا برداشتن رحم قرار ميگيرند .
در يك مطالعه ديگر بر روي 498 زن نازا آندومتريوز با احتمال داشتن ارتباط جنسي حين قاعدگي ارتباط مستقيم داشت . لحاظ بر اين است
كه هيجانات جنسي و ارگاسم بعنوان يك فعاليت حركتي ميتواند به كاهش دردهاي رحمي حين قاعدگي نيز كمك كند و به اصطلاح اثر سودمندي داشته باشد .

آيا ارتباط جنسي دهاني حين قاعدگي امكان پذير است؟
برخلاف تصور احتمالي شما زوج هاي زيادي هنوز مايل می باشند حتي حين قاعدگي ( بطرز محدودي ) به ارتباط جنسي دهاني ادامه دهند .
صرفنظر از مساله بهداشتي درباره‌ی احتمال انتقال عوامل بيماريزا كه تا قبل از این به آن اشاره شد ظاهراً علت خاصي ندارد كه آن ها را از اين كار منع كرد .

آيا در حین قاعدگي نياز به استفاده از مواد ضدبارداري وجود دارد؟
با دقت به اينكه احتمال بارداري در حین قاعدگي نزديك به صفر است زوج ها ميتوانند سوای نگراني از بابت بارداري تحمیلی مبادرت به ارتباط جنسي كنند و از اين حیث نيازي به ضدبارداري مطلوب نيست .

آيا آقایان بطور معمول هنگام قاعدگي مبادرت به ارتباط جنسي ميكنند؟
بررسي ها نشان داده است كه مبادرت به ارتباط جنسي حين قاعدگي چندان شايع نيست . احتمالاً پس زمينه‌هاي مذهبي , سنتي و فرهنگي مهمترين عوامل چنين ممانعتي بوده‌اند .
برعكس مصرف الكل و ماريجوآنا , تشويق جفت به ارتباط جنسي و افزايش ميل جنسي حين قاعدگي از عوامل با اهمیت سبب به ارتباط جنسي حين قاعدگي بوده‌اند .
کمبود علم و مهارت‌هاي جنسي كافي براي ارضاء زوج سوای دخول ممكن است يكي از عوامل دارای اهمیت پیدایش تنش‌هاي جنسي در يك ارتباط عاطفي – جنسي خیر چندان مستحكم در يك زوج و نتايج مرتبط با آن ( زیرا ارتباط ها جنسي غيررسمي با جفت ديگر ) شود .

 

راه های ارتباط جنسی با خانم ها و دختران پریود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.