ارضا شدن زن و شوهر در رابطه جنسی و دخول

ارضا شدن زن و شوهر در رابطه جنسی بسیار مهم می باشد وقتی زنی ر کنار شوهرش شهوتی نشود و دوست نداشته باشد شما باید در مورد فانتزی های جنسی خود با همسرتان حرف بزنید تا در رابطه جنسی با به کار بردن این رفتار رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ارضا شدن زن و شوهر در رابطه جنسی و دخول را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : زمانـــی که در یک رابطـه جدی هستـــیـد تمـــایــل دارید که همـــه چیـــز را با هم در میـــان بگذارید یا تقـریبا همه چیـــز. شاید خیلــی راحـــت غذایتـان را با هم شریــک شوید، یا حمـــام و مخـارج منــزل ولی کاملـا قابــل درک است که در مورد مســـائل شخـصی مثـــل فانـتزی های جنــســـیتان کمـــتر با هم احساس راحتـــی داشته باشیـد.

ولی مطـالعــه جدید که در مجـــلــه رابـــطـه جنــســـی منتـــشر شده نشان می دهـد اگــر بتوانیــد به راحـــتـــی دربـاره فانتزی های خود با یکـدیـــگر صحبـــت کنیـد کیــفــیت رابــطـــه تان بیـشتــر می شود.

برای این مطالعه محقـــقان از افرادی که رابطه ای طولانی مدت، حداقل ۲٫۵ سال با شریــک خود داشته انــد
به صورت آنلـــایـن سوالــاتـی پرسیدنـد. سوالات در مورد ثبـــات رابـــطه افـراد، کیفیـــت ارتـــبـاط با شریـــک زنــدگـــی،
کیفیـــت رضـــایت جنـــسی، اطلـاعات جنــسـی ای که با هم به اشـتــراک می گذارنــد،
و ایـــن که آیا در مورد چیزی که برای شریکشـــان توهیـن آمیز باشـد با هم صحـبت می کنـند یا نه.

برای داشــتـــن یک رابطــه صمیمــی از فانـــتــزی های جنسی خودتان صحبـت کنیـد

دانشمنــدان متوجه شدنـــد، افــرادی که گزارش کرده بودنـد رضایـت جنسی از هم دارند، بیــشـــتــر تمــایـــل به برقراری گفـتـــگوی خوب در رابطه شان داشـتــنـد و از رابـــطــه شان بسیـار احساس رضایـت کرده و احسـاس ثبات در ایـــن رابــطـــه داشـتنـد.
چگونگی ارضا و رضـــایـــت جنــسی با راهکــار ساده

همـچـنــیــن نســبت به افـــرادی که احـساس آرامـش کمـــتـری در رابـطه داشـــتنـد، بیشتـــر تمـایل داشتـنـــد که در مورد فانتـزی هایــشان با شریکشــان صحـبت کننـــد. بنـــابــرایـــن اساسـا صحــبـــت کردن در مورد فانـــتزی های شما از همه نظر باعـث ایـجاد یک رابطــه شاد و احسـاس خوب در رابــطه خواهد شد.

محــققان اذعان داشـــتـند که مطـــالــعـه آن ها برای تایـــیــد اهـــمـیـت درک این مســـالـــه بوده که چرا بعضــی افـــراد راحـت تر
در باره خواسـت های جنسـیشـان صحـبت می کنند و ایـن امــر چگونه روی رضـایـت جنسی آن ها تاثـیـــر گذار اســـت.

لازم به ذکر اســـت که افراد معمولا در مورد تجارب جنـسی گذشتــه، رابــطـه جنســی مقـعــدی و پورن، نگران هسـتـــنـــد.
با این حال نبــایـــد نسبــت به صحبـت کردن دربـــاره چیزی که واقـــعا از رابطه جنــسـی می خواهــنـــد احـــسـاس عجــیبی
داشته باشــنـد. از خواســت های شخـصـی خود با شریــکتـــان صحـــبــت کرده و به صورت ایمن آن ها را با
هم تجـــربـــه کنیـــد و تاثیـــر خوبی که روی رابــطـه تان خواهــد گذاشت را ببـــینیـــد.


رسیــدن زوجیـــن به رضـایـــت جنـــســی با راهکـار ساده

ارتبـــاط بیـن صحــبـــت کردن درمورد فانتــزی های جنســـی و داشــتــن یک رابــطـه شاد در برخی سطوح کامـلـــا منطقی اســـت: اگـر احـسـاس امنــیت واقـعی در رابـــطــه تان نداشته باشــید احتمـالا نمــی توانـیـد به راحتی در باره فانــتــزی های خود با شریـــکتـــان صحــبــت کنـیـــد.

ولی اگر حس می کنـــیــد در رابــطـه ای هســـتیــد که امنیـــت کافی دارید و هنوز هم برای درمــیـان گذاشــتن فانتــزی های خود با شریــکتان راحت نیستیـــد، بایــد بدانــیـد که اوضاع احـــتـــمالا بهـــتـر از چیـزی خواهـــد شد که فکـرش را می کنیـــد و باعـــث نزدیکی بیشتر شمـا ( چه در تخت خواب و چه بعـــد از آن) خواهـد شد.

ارضا شدن زن و شوهر در رابطه جنسی و دخول

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.