ازدواج و طلاق عادل فردوسی پور با مرجان محتشم بازیگر

عادل فردوسی هنوز مجرد است ولی شایعه عجیبی را برای ازدواج و طلاق عادل فروسی پور در آورده بودند که بیشتر همه را شگفت زده نمود شایعه شده بود که عادل فردوسی پور با مرجان محشتم ازدواج نموده است و بعد از مدتی طلاق گرفتند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ازدواج و طلاق عادل فردوسی پور با مرجان محتشم بازیگر  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شــایعـاتی مبنـــی بر ازدواج ایــن بازیگر با عادل فردوسی پور در فضــای مجازی منــتـــشـــر شد و حتــی عده ای گفـتـــند که ایـن دو باهـم ازداوج کرده و سپـــس طلاق گرفتـــه اند که بایــد گفـت این ها همــه شایعه بوده و هیچ رابطه ای بیـن این دو شخـــصیــت معـروف وجود نداشـــتـــه اسـت .

در اینـکـه عادل فردوسی پور بسیار زرنـگ است هیـچ شکـی نیـــســـت چراکــه بیـــشـــتــر اطـلاعـــات شخـــصـــی بازیـکـــنان فوتبـــال را رســـانـــه ای کرده است اما هیچــکــس از اطـلـــاعــات شخــصی اش هیـچ خبـری ندارد .
پیشـنهاد رابـــطه نامـشـروع

مرجـان محـــتــشم می گوید که 8 سال است سکوت کرده ام امــا نمی توانم دیـگر به سکوتم ادامـه دهم و باید بگویم در سینـــمـــای ایران کســانـــی باقی خواهنـد مانــد و پیـشــرفت خواهند کرد که با عوامل فیـــلم ها ارتـبـاطاتـی داشـتـه باشنــد. در ایــن سیـــنما برای فردی که می خواهد با اعـــتقــاداتـــش و با ایمان به خدا پیش برود وجود ندارد و فعــالــیـت سالم به معنـای واقعـــی از بیـــن رفتــه اســت تنها کسانــی که به پیشنهــادات نامـــشــروع پاسخ مثـبـــت دهند و به ایــن روابــط ادامه دهـنــد روز به روز پیشرفــت خواهـند کرد.

عکس مرجان محتشم در کنار حدیث فولادوند

مرجان محتشم بازیگر سریال پس از باران

عکس کتایون ریاحی در کنار مرجان محتشم

عکس نوستالژی و قدیمی از بهرام رادان در کنار مرجان محتشم

عکسهای حدیث فولادوند در کنار مرجان محتشم

ازدواج و طلاق عادل فردوسی پور با مرجان محتشم بازیگر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.