از مد افتادن چیدمان و دکوراسیون در سال جدید

سال جدید باید دکوراسیون و چیدمان خانه خود را زیباتر نمایید چون مدهایی در دکوراسیون وجود دارند که جایی در سال جدید ندارند و نباید از این ایده های برای چیدمان خانه استفاده نمایید ایده هایی که مناسب سال نو می باشد انتخاب نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر از مد افتادن چیدمان و دکوراسیون در سال جدید را در مجله خبری دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :تـُن های لایـت صورتــی، کابـینت های دو رنـــگـه و لوازم دکوری برنـــجی همـگــی قرار است در سال ۲۰۱۸ حرف زیادی در دکوراسیون داشته باشـند. اما در برابر اینــهــا برخـی مدهـا نیـز هستنـد که طبیعـتــا کاهـــش پیــدا می کننـــد. با استــفاده از نظر برخی متخــصــصــان دکوراســیون می خواهیـــم مواردی که دیـگــر در سال ۲۰۱۸ جایـــی در دکوراســـیون ندارند را به شما معــرفــی کنـیـــم.

 

لامـپ های کلــاسیـک

لامـپ های طرح دوران ادیـسون طی سال های اخیر یکـــی از بزرگتـریــن مدهـای نور پردازی بود امـــا طراحان دکوراسـیون بر این عقـیــده هسـتنــد که دیـــگـر زمان آن رســـیــده که اسـتفاده از آنـــهــا را کنـار بگذاریـــم. شایـد شمـــا هم دوست داشـــتــه باشــیـــد از وسادل قدیمی که زنــگ و بوی کلـاسـیـک را به دکوراسـیون خانـــه منـــتـــقــل می کنـــند اســـتـفاده کنیــد اما اســتفـاده از ایـن لامـپ ها مخــصوصا در فضــاهــایـــی مانند کافـــی شاپ بیش از حد صورت گرفتـه. دیـگر زمانـش رســیـــده که متفاوت شوید.

کانــترهـای گرانیتی

با ایـنکــه از چنــین مواردی در بیشـــتر آشپزخانـه ها اســتــفـــاده می شود امـــا برخــی شروع به استــفـــاده از جایـــگــزیـــن هایی کم هزیــنـــه تر و در عین حال با دوام کرده انــد مانند کوارتز. گرانـــیـت بســیـار با دوام تر اســت ایــن را نمـــی توان انـکار کرد اما زیـــبایـــی کوارتـــز را ندارد.

کفِ جنـس بامــبو

خیــلـــی ساده می گویم کفـِ جنس بامـبو دیــگر تاریـــخش گذشتـــه. دوام این جنس بســیار پایــیـــن اسـت و در صنـــعــت دکوراســیون بیش از حد مورد استـفـاده قرار گرفــته اسـت. یک دلـیـــل دیگــر: زمـــانــی بامـــبو انـتـخـابی منـاسب محـیـــط زیـــســـت به حســـاب می آمـــد امـا گفته می شود نگرانــی ها درباره تاثیر منـــفی آن روی تنوع زیستــی و انتـــشــار کربـــن افــزایش یافــتــه.

شلف های باز

شلـف های باز در عکس ها عالی هسـتـنـــد اما در زندگی واقعــی چنـیــن نیـــست مخصوصا در آشـــپـــزخــانه چون ما معـمولا آنـــقدر وسیـله داریــم که دیـــگــر جای چیـــدن وسائل تزئینــی روی هم نیـــست.

مخزن های دست ساز

به لطف سایــت های مخـــتـلـــف ساخـــت کار دستـــی خیلـــی ها با ساخت ابزار دســـت ساز مشغول تزئین خانــه خود هســتــنـــد. با این حال ایـن رویکــرد گاهـــی دلپذیــری خود را از دســـت می دهـــد. فرض کنیـــد فضای خانـــه تان پر شود از کارتـن کفش و لوله های دستـمــال توالـــت که با آنهــا این وسائل را ساخـــتیـــد! خانه آن ابـهـت خودش را از دسـت می دهــد.

رز گلد

بالــاخـره از رُز گُلد خلـاص شدیـــم. ایـــن رنـگ نیز چند سالی بسـیـار مد بود و استـــفاده بیش از حد از آن باعــث شد در سال جدید کنــار گذاشــتــه شود وگرنه خوده رنـگ ایرادی ندارد. امـســال مردم بیـشــتر به سمــت رنـــگ های مات و میــکـس متـال می روند.

استفـاده از چوب های قدیمی

گاهی چیـــزهای خوب نیـز کنـــار گذاشـتـه می شوند. با اینـکــه احــیای چوب های قدیمی و اسـتـــفاده از آنها در دکوراســیون به نفــع محــیـط زیســت است امـــا کمـــی بیـش از حد از آن استفـــاده شده. با این حال امــیــدوار هستـیم باز هم از این سبک اســـتفـــاده شود ولی با خلـاقیت بیشتـر.

از مد افتادن چیدمان و دکوراسیون در سال جدید

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.