استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون خانه

دکوراسیون خانه باید از طرح ها و رنگ های متنوع و شادی چیدمان شود بسیاری از افراد از رنگ های تیره برای چیدمان منزل خود استفاده می نمایند ولی این رنگ ها در دکوراسیون خانه شما جداب و زیبا به نظر نمی رسد شما می توانید از رنگ های شادتری در چیدمان منزل خود استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون خانه را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

رنگ یک اتاق قادر است بر کردار و ذهن ها ما موءثر باشد , به این ترتیب رنگ اتاق های منزل نشان دهنده شخصیت میزبان است . وقتی که رنگ ها برای تزئین منزل به عمل میروند هریک توشه معنایی خاصی دارا هستند , پس وقتی که می خواهید ذهنتان از توازن و هارمونی در منزل فایده مند شود در تعیین رنگ توجه نمایید . چون روانشناسی رنگ ها در چینش داخلی قادر است از متانت تا خشم تفاوت داشته باشد . برای این که منزل شما شادترین نقطه عالم باشد صرفا کافی است به جادوی رنگها اعتماد نماید . بیایید با نیز ببینیم کدام یک نقاشی کردن منزل ذوق زده ها است؟

زردرنگ در دکورا سیون خانه

در شرایطی که در پی یک رنگ پرطرفدار میباشید زرد رنگ زردرنگ شما خواهد بود . زرد رنگ نشاط آفتاب را دارا بوده و نشان دهنده شعف می‌باشد , این رنگ سبب ساز ترشح هورمونی در تن می گردد که بوجود آورنده شم خیر و خوبی است . بدین ترتیب از نگاه علمی برای بالا بردن روحیه شایسته ترین بوده و برای فضای آشپزخانه , اتاق غذاخوری , گرمابه و توالت فراوان دلخواه است .
اگر‌چه زرد رنگ یک رنگ نشاط آور است البته برای رنگ طرح با اهمیت چینش یک اتاق گزینش خیر و خوبی نیست چون در رنگ درمانی این یقین موجود هست که زردرنگ تحریک کننده روان می‌باشد . رنگ زرد می‌تواند بعنوان رنگ تاکیدی در دور و بر قرار گیرد , بدین ترتیب برای درخشش زرد رنگ در دور و بر آن را مقابل یک دور‌نما خاکستری به فعالیت ببرید .

رنگ سبز در چینش داخلی

این رنگ مخلوط خواص تجدید قوای رنگ آبی رنگ و شادابی و نشاط زرد را دارااست . رنگ سبز و مخلوط های با تازگی آن در چینش خانه بعنوان بیشترین استراحت دهنده دیده شناخته میشوند . معنی وقار گزیده این رنگ منجر ساخت شم رضایتمندی شما به معاش میشود .
سبز تقلیدی از طبیعت است , در واقع استفاده از رنگ سبز در منزل , صاحب خانه را به بیرون از خانه و طبیعت متصل میکند و با به عمل بردن طیف های رنگ سبز که از طبیعت الهام گرفته شده در کنار نیز می توان طبیعت را خوب تر لمس کرد . این اعتقاد و باور موجود است که رنگ سبز سبب تمدد اعصاب و روان و فرو نشاندن استرس می گردد . این رنگ تعیین دوچندان قابل قبولی برای اتاق خواب ها است .

رنگ آبی‌رنگ در چینش خانه

در شرایطی‌که در ادامه یک رنگ آهسته می‌باشید , رنگ آبی‌رنگ , تجربه ی متانت در پباده سازی داخلی است . رنگ آبی رنگ فشار خون را ذیل آورده و تنفس و ضربان قلب را کاهش میدهد به همین علت تحت عنوان رنگ متانت بخش شناخته می‌شود . آبی‌رنگ آرم وفاداری و اعتماد است , افرادی که آبی‌رنگ را تعیین می‌نمایند مطمئن و قابل اعتماد میباشند . ولی این رنگ قادر است برای وسایل منزل و دیوارها به صورت نامطلوبی سرد باشد مخصوصاً برای اتاق هایی که نوروروشنایی ارگانیک مقداری به آنان می‌رسد , پس در حالتی‌که رنگ آبی‌رنگ را تحت عنوان رنگ دارای اهمیت برای اتاق خویش تعیین کردید برای جلوگیری از سرد شدن اطراف میتوانید از آبی رنگ با ته رنگ گرم استفاده نمائید .

رنگ قرمز‌رنگ در چیدمان داخلی

رنگ قرمز رنگ تراز انرژی یک اتاق را ارتقا میدهد . مطالعات نشان میدهد که رنگ قرمز رنگ موجب ارتقا ضربان قلب و برانگیخته شدن احساسات میشود , براین اساس استفاده از آن برای خانواده هایی که میخواهند لبریز انرژی باشند ایده آل است . استفاده از این رنگ در اتاق خواب پیشنهاد نمیشود چون مغز را فعال کرده و بازدارنده استراحت و متانت آن می گردد . قرمز رنگ می تواند رنگی شدید و سفت باشد , استفاده از آن مضاعف جسارت میخواهد .
استفاده از رنگ قرمز‌رنگ فضای معاش را سرشار از شم روشن بختی و خوشی می نماید , همینطور منجر ساخت حس گرما به ویژه در زمان ماه های فصل زمستان می‌شود .

رنگ صورتی در چیدمان

صورتی ملایم رنگی است که گرما و احساسات را نشان می دهد . شخصی که‌این رنگ را تعیین می نماید شخص دوست داشتنی , کریم و باسخاوت است . جنب و جوشی که در رنگ صورتی موجود است نشانگر منظره خوش بینانه در زمینه‌ی معاش است . صورتی می‌تواند اطراف را کوچکتر نشان دهد , براین اساس خوب تر است این رنگ در فضاهای بزرگ و یا این که فضاهای با پنجره های بزرگ که فروغ و روشنایی متعددی میگیرند مصرف شود .

استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون خانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.