اسکارلت جوهانسون با تغییر جنسیت تبدیل به یک مرد خلافکار می شود !+عکس

اسکارلت جوهانسون

فــیـلـــم «راب و تاگ» (Rub & Tug) به کارگـــردانـی روپرت سنـدرز و نقــش‌ــآفـرینــنـی اسکارلت جوهانسون به زودی جلوی دوربیـن خواهــد رفـت. داستان فیلم اقـــتبــاسـی از یک شخصـــیـت حقیـــقــی و در دهـــه ۱۹۷۰ ساخـته و پرداخــتـــه شده اســـت.

اسکارلت جوهانسون با تغییر جنسیت تبدیل به یک مرد خلافکار می شود !+عکس

Rub & Tug درباره زنی اســـت که در ابــتـدا با عمل تغیـیــر جنسیــت خود را تبدیل به یک مرد می کنـد و سپــس کســب و کار خلاف و قاچاق خود را گستـــرش می‌ـدهـد. همه فعالـیتـ‌های غیرقانونی او تحــت پوشش یک سالـــن ماسـاژ صورت میــ‌ـگیــرد.

اسـکارلـت جوهانـسون (Scarlett Johansson) بازیگر ۳۳ سالـه نیویورکـی، نقش این شخصـیـت را که جیـــن مری جیـــل نام دارد جلوی دوربـــیــن سندرز ایـفا خواهد کرد. این فیــلـــم دومین همـــکــاری جوهانـــسون با ایـــن کارگــردان بریــتانـیـایــی است، آنها پیش از ایـــن فیـلـم «شبـــحـی در پوسته» (Ghost in the Shell) را با هم کار کردنـــد، فیـــلـــمـــی علمی – تخـــیلی که در گیـــشـه جهـانـی نیـــز با فروش خوبی روبه‌ـرو شد.

آخریـن فیـلــم اسکارلت جوهانـــسون به نظر عجــیب و پردردسر میــ‌ــآیـد امـــا او در مصـاحـبه‌ــای این نظـر را رد میـ‌ـکنـــد، اگـــر چه او به نقــد‌هــای منــفی دربـــاره روش بازیگری و نقــشـــ‌هایی که انتخـاب کرده است، اهـــمیـــت چنـدانـــی نمـیـــ‌دهد.

روپرت سنـــدرز پیـش از ایــن در دو فیلــم موفق «شبـــحــی در پوسته» و «سفید برفـی و شکارچی» (Snow White and the Huntsman) به میـزان زیـادی از جلوه‌هـــای ویژه استفاده کرده بود. درواقـــع زمانی که تکـــنولوژی به خدمت فیــلم‌ـسـازی گرفــتـــه می‌ـــشود از باری که بر دوش کارگـردان اســـت کاســتـه میـ‌شود، اما در پروژه جدیـــد و سومین فیلم سینـــمـایـــی بلـــند او، خبـــری از این تکـــنولوژی نیـسـت و سنـدرز بایــد متـکی به قدرت کارگـــردانی و بازیـــگــردانــی خود باشـــد، نکــتـه‌ـــای که منتقــدان برای سنـــجـش آن باید تا زمان اکران فیلـم منــتـظر بمـــانــنـد.

Scarlett Johansson نیز که ایــفای نقــش در اکــثـــر ژانـرهـــای سینمایـی را در کارنـامه دارد برای شنـیدن نظــر منــتـقـدان و طرفدارانــش دربـاره بازی در نقش یک فرد دوجنــسیــتــی، بایـــد تا اکران فیلـم «راب و تاگ» بر پرده نقره‌ـای صبر کند.

جزئیات دیـــگـری از ایــن فیــلــم مانـــند تاریــخ اکران یا سایـر بازیگـران و عوامـــل هنوز منــتـــشـــر نشـــده است.

همچنین شما میتونید با مراجعه به بخش آخبار بازیگران  از دیگر اخبار بازیگران باخبر بشید

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.