اشکان خطیبی :فقط با کمک همسرم آناهیتا دوباره حالم خوب شد

اشکان خطیبی :فقط با کمک همسرم آناهیتا دوباره حالم خوب شد

اشکان خطیبی :فقط با کمک همسرم آناهیتا دوباره حالم خوب شد

این روزها عکسی عجیب از یک سکانس فیلمی که اشکان خطیبی در آن بازی کرده در فضای مجازی دست به دست می شود .

 

اشکان خطیبی (زادهٔ ۱۹ مهر ۱۳۵۸ در شمیران استان تهران)، بازیگر، خواننده، مجری و کارگردان اهل ایران است. او تحصیلات را تا مقطع کارشناسی تئاتر از دانشکدهٔ هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داده‌است. در سال ۷۹ به همراه بابک سعیدی یک گروه موسیقی راک ایرانی به نام اپولون داشته‌است که راک ایرانی می‌زدند اما از گروه جدا شدند.

وی پیانو، گیتار و گاهی نیز ساز دهنی می‌زند. او به غیر از موسیقی و بازیگری گاهی نمایش‌نامه‌های انگلیسی را هم به فارسی ترجمه می‌کند و مدیرگروه موسیقی ترافیک نیز هست او نیز متأهل و با آناهیتا درگاهی ازدواج کرده است.

اشکان خطیبی سال ۹۵ در فیلمی با نام “سینما نیمکت” به کارگردانی محمد رحمانیان بازی کرد که برای نقشش دست به ریسک بالایی زد. این بازیگر ۲۰ کیلو وزن کم کرد اما در نهایت فیلم “سینما نیمکت” فقط ۱۰ شب به طور محدود اکران شد و این باعث شد که خطیبی برای همیشه از سینما خداحافظی کند.

اشکان درباره وضعیت جسمی بسیار وخیمش گفته بود فقط با کمک همسر عزیزم آناهیتا درگاهی و محبت هایش تونستم دوباره و خیلی زود اون دوران رو سپری کنم .

آناهیتا درگاهی همسر اشکان، بازیگر، نقاش و تهیه کننده دارای مدرک کارشناسی ارشد نقاشی از دانشگاه هنر تهران است.

این هنرمند مستعد و جوان تئاتر در سال های اخیر دوران موفقی را در کارش سپری می کند و با بازی در فیلم جنایی «آخرین بار کی سحرو دیدی؟» به کارگردانی فرزاد موتمن و نمایش های «در انتظار آدلف» به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و «سه خواهر» به کارگردانی محمد حسن معجونی، هنر بازیگریش را نشان داده است.

عکس خفن اشکان خطیبی در کنار همسرش آناهیتا درگاهی

وی تاکنون چندین نمایشگاه انفرادی نقاشی برپا کرده است.

آناهیتا درگاهی قبل از این داماد علی پروین پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران بوده یعنی با پسر او ازدواج کرد و بعد از چند سالی از او طلاق گرفت.

جنجالهای زیادی در آن زمان درباره آن طلاق شکل گرفته بود و همینطور بر سر مسئله مهریه آناهیتا که تمام شد .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (3)