اطلاعات خصوصی در مورد سینه بند برای خانم ها

خانم هایی که از یک سینه بند زیاد استفاده می نمایند پوست سینه این افراد در اثر این کار آسیب می بیند سوتین و سینه بند را با دست بشوید و در ماشین لباس شویی قرار ندهید تا باکتری به پوست بدن شما ضرر دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اطلاعات خصوصی در مورد سینه بند برای خانم ها را در سایت دانستن خواهید خواند با ما همراه باشید.

حـــقـــیـــقــت هایـی در مورد لبـــاس زیـر به خصوص سیــنـه بنـد

به گزارش سایت دانستن : نکـاتی مهم در مورد اسـتـفـاده سینـه بنـــد که بایـد توسط خانـــم ها جدی تر رعـایـت شوند ، این نکات در واقـــعــیــت حقیـقت هایــی پیـــرامون اســتــفاده صحـــیح از لبـــاس زیـــر اســـت که دانـــستن آن برای هر خانم بالغـی ضروری اسـت.
اگر از سوتین اســتفـــاده نکنـــیــد سیـنه ها شل و افتاده میشود
یکی از باورهــای رایـــج ایـــن اســـت که نپوشیــدن سوتین موجب افـتادگی و شلی سینــه میشود امـــا برای شلــی سیــنـه ورزش هایی وجود دارد که تاثیرات مثــبتـــی روی عضلـــات و بافت ها ی سیــنه می گذارد پس نبایـــد به دلــیـل جلوگیـری از افـــتــادگــی سیـنـــه این عضو مهـم و حساس را در وضعیـت نامــنـاســـب قرار دهــید.


خطر ابـتلـــا به سرطان سینــه با اســتفاده از سوتین افزایــش می یابـد

اسـتـفـاده از سوتیـن می توانـــد یکـی از علــل تشـدیـدکــنـــنـده سرطـــان سینــه باشـــد به همــین دلــیــل بهـــتر اسـت کل روز را از ان اسـتــفـــاده نکــنـــید و ساعـتـی را در وضعیـــت بدون سیـنـــه بنـــد باشـــید.
هنـــگام خواب لبــاس زیـــرتان را باز کنـید
پوشیـــدن لبـاس راحت هنگام خواب تاثــیــر مثـــبـتی در افـزایـــش کیـــفیت خواب دارد پس بهــتــر اسـت هنگام خواب لبــاس زیرتــان را باز کنـــیـــد و اگـــر نگران افتـادگی پستان هستــیـــد با انــجـام حرکـات دورانی سیـــنــه سیـنـه ها را بالاتـــر ببریــد ، اگر بخوانـیــد سینـه های برجــسته تری داشــتـه باشـیـد از ورزش هایـــی که برای تقویت ماهیـچه سیــنـــه هاســت اسـتــفـاده کنــیـــد.

سایز ثابـت و خرید سینه بند
اگــر برای خریـد سوتین مراجـعه کرده اید و انـتــظـــار داریــد که با برندهــای مختلف سایـــز یکسان باشـد سخــت در اشــتـباه هسـتـیـــد بسیار مهم اســت که بدانـــیــد سایز سوتین ها بستگـی به برنـــد آنها دارد و اگــر هر دفــعه از برنــدهــای مختلف خریـد میــکنیـــد سایــز هم مخـــتـلف اســـت پس هنــگـام خرید باید سایــز را امـــتــحــان کنیــد.

میــتوانید سوتین ها را با ماشــیــن لبـــاسشویی بشوییـد
سویتـــن را حتـــی اگر بسیار ظریف هم باشندمــی توانید با ماشـــیــن بشوییـد اما اگــر می خواهـیـد لبـــاس زیـــرتـــان عمـر طولانی تری داشتـــه باشــد بهــتــر است آن را با دســت بشویید.
به نظـــرتــان می توانـیـد یک سینـه بند را پی در پی و بدون تعویض اســتــفـاده کنــید؟
باکتری ها معـــمولا در محیط های مرطوب و گرم بیـشتـر رشدمی کنـــند همـــیشه به طور منـظم با دسـت لباس زیــرتـان را بعد از هر بار استـفــاده بشوییـــد پوشیـدن لبــاس زیـر بطورمـداوم بدون شســـت و شو اسیـــب های جبران ناپذیری به سلامتی می زند .
کشیـــدگی پوست به دلیـــل اســـتفاده از سوتیــن نیـست
ممـــکن اســت وقتی کشــیدگــی پوست سیــنـه اتان رابـــبیـــنـــیـدفـــکـــر کنـــیــد به دلیـل اســـتفــاده ازسوتین است امـــا ایـنـــطور نیــســت کشـــیدگـی پوست دلایـل دیگـــری دارد و اصـلا جای نگـــرانی نیـــســت راه های طبـیعــی برای کاهش کشـــیــدگــی پوست وجود دارد.

اطلاعات خصوصی در مورد سینه بند برای خانم ها

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.