اعدام قاتلان بنیتا دختر هشت ماهه در تهران

یکی از سارقان خودرو پدر بنیتا او را از پنجره رها کرده  و خودرو پدرش را سرقت نمود دزدان ماشین به دلیل گریه بچه خود را از شv این دختر در یک جاده مخوف راحت نموده و او را به بیرون جاده پرت نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اعدام قاتلان بنیتا دختر هشت ماهه در تهران را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :  تایید حکم اعدام قاتل بنیتا , حکم اعدام قاتل بنیتا دختر هشت ماهه ربوده شده توسط سارقان خودرودر شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور ابرام و پرونده به دادگستری تهران ارجاع شد.

چندی قبل رئیس کل دادگستری تهران گفته بود که متهم ردیف اول و دوم این پرونده به حکم اعتراض کرده‌اندو در نهایت پرونده با توجه به اعتراضات به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.

تایید حکم اعدام قاتل بنیتادر دیوان عالی

لازم به ذکر است؛٢٩ تیرماه خبر گم شدن کودک هشت ماه به نام بنیتا و صدای لرزان مادری که از مردم تقاضای کمک می‌کرددر فضای مجازی دست به دست شد. هشت روز از این ماجرا گذشتدر حالی که تلاش‌های پدر و مادر و اعضای فامیل و پلیس آگاهی بی نتیجه مانده بود،
خبری تلخ مبنی بر فوت کودک هشت ماه در رسانه‌ها پیچید.

پس از اعلام موضوع به پلیس، ماموران پلیس آگاهی تهران در جریان تحقیقات متوجه رد پای دو سارق حرفه‌ای لوازم داخل خودرو شدند.با شناسایی مخفیگاه یکی از این سارقان، او اعتراف کرد که خودرو و بچه در اختیار همدستش است.با دستگیری سارق دوم او در بازجویی‌ها منکر هرگونه سرقت شد تا اینکه پس از روبرو شدن با همدستش لب به اعتراف گشود.

سارق در بازجویی‌ها اعتراف کرد پس از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز به یکی از خیابان‌های پاکدشت برده و پس از بالا کشیدن شیشه‌ها آن را ر‌ها کرده است.

ماموران بلافاصله به محل ر‌ها کردن خودرو در محله‌ای خلوت رفته و با جسد بنیتای هشت ماهه که به دلیل گرما، تشنگی و گرسنگی دچار جمود نعشی شده بود، روبرو شدند.دادگاه متهمان پرونده بنیتا روزهای ۲۰ و ۲۲ شهریورماه به ریاست قاضی کشکولی برگزارشد.

اعدام قاتلان بنیتا دختر هشت ماهه در تهران

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.