اکبر عبدی،خانواده زنده یاد علی معلم و بازیگران در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 96

جشنواره فیلم فجر در 36 سال اخیر تا الان در دهه فجر برگزار شده است امسال هم در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 96 بسیاری از بازیگران سرشناس و کارگردان های خوب ایران شرکت نموده اند خانواده علی معلم هم به یاد زنده یاد علی معلم در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر96 شرکت نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اکبر عبدی،خانواده زنده یاد علی معلم و بازیگران در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 96  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: مراسم افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شب گذشته 12 بهمن ماه 1396 با اجرای احسان کرمی ساعت 19 آغاز شد . این مراسم از شبکه نمایش در حال پخش بود تا مردم هنردوست ایران نیز که نتوانسته اند در این مراسم حضور داشته باشند، بتوانند این مراسم را ببینند.

مراسم افتتاحیه جشنواره فجر با گرامیداشت سه هنرمند بزرگ سینمای ایران محمد علی نجفی، اکبر عبدی و منوچهر اسماعیلی همراه بود.

بوسه اکبر عبدی بر دستان همسرش در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 36

پخش کلیپی از صحبت های اکبر عبدی و همسرش و حضور این هنرمند برجسته کشورمان روی صحنه حال و هوایی دیگر به مراسم افتتاحیه داد. بوسه اکبر عبدی بر دستان همسرش در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر ٣٦ و تقدیر از زحمات همسرش در طول سالهای زندگی مشترک یکی دیگر از جذابیت های این مراسم بود.

اکبر عبدی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

بخشی از مراسم با سخنرانی ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گذشت و از مسعود ده نمکی برای حضور روی صحنه دعوت شد.

اکبر عبدی و همسرش در افتتاحیه جشنواره فجر 96

اکبر عبدی ضمن تقدیر از کارگردان های بزرگ کشور از بیشترین ایفای نقش در کنار مسعود ده نمکی یاد کرد و کلیپ نقش های متفاوت اکبر عبدی خنده و شادی را روی لب های حاضرین نشاند.

خانواده زنده یاد علی معلم در افتتاحیه جشنواره فجر 96

در ادامه این مراسم کلیپی از درگذشتگان سینما پخش شد و احسان کرمی مجری مراسم افتتاحیه جشنواره فجر به سارا خوئینی ها و همسر شهاب حسینی برای درگذشت برادر و پدرش تسلیت گفت و یادی از حادثه تلخ کشتی سانچی کرد و از خانواده زنده یاد علی معلم با اهدای لوح یادبود، تقدیر کردند.
برگزیدگان بخش مسابقه تبلیغات فجر 36 در مراسم افتتاحیه

در بخش نامواره از بین نامزدهای این بخش (مسعود رفیع زاده برای فیلم «خفگی»، امیرشیبان خاقانی برای فیلم «رگ خواب») دیپلم افتخار طراحی نامواره یا لوگو تقدیم شد به محمد روح الامین برای فیلم های «رگ خواب» و «خفگی»

نامزدهای بهترین عکس، جواد جلالی برای فیلم «پریناز»، سید عبدالحسن نواب موسوی برای فیلم «تیک آف»، علی نیک رفتار برای عکس فیلم «زادبوم»، امید صالحی برای فیلم «مالاریا» معرفی شدند و سیمرغ بلورین بهترین عکس به جواد جلالی برای فیلم «پریناز» تقدیم شد.

نامزدهای بهترین پوستر احسان رضازاده برای فیلم «آوانتاژ»، محمد روح اللمینی برای فیلم «رگ خواب»، حامد مسعودی فر برای فیلم «ماهی»، احسان برابادی برای فیلم «نگار»، بابک یادگاریان برای فیلم «هجوم» معرفی شدند و هیات داوران سیمرغ بلورین برای طراحی بهترین پوستر به بابک یادگاریان برای فیلم «هجوم» اهدا کردند.

سیمرغ بلورین بهترین آنونس هم به مسعود رفیع زاده برای فیلم «خفگی» تقدیم شد.

سعید راد، سیامک اطلسی، بهرام رادان، مصطفی کیایی، هومن سیدی، نوید محمدزاده، لیندا کیانی ، شبنم مقدمی ، مهدی پاکدل، رسول صدرعاملی، سیف الله صمدیان، پژمان بازغی، کامبیز دیرباز و … از هنرمندان حاضر در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بودند.

تصاویری از مراسم افتتاحیه جشنواره فجر

هومن سیدی و نوید محمدزاده در افتتاحیه جشنواره فجر 96

مهدی پاکدل در افتتاحیه جشنواره فجر 96

لیندا کیانی و شبنم مقدمی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

بهرام رادان در افتتاحیه جشنواره فجر 96

شبنم مقدمی و لیندا کیانی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

افتتاحیه جشنواره فجر 96

اکبر عبدی در افتتاحیه جشنواره فجر 96

اکبر عبدی،خانواده زنده یاد علی معلم و بازیگران در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 96

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.