مصطفی زمانی،سحر دولتشاهی و افراد مشهور در برنامه دورهمی عید نوروز

برنامه دورهمی در سال جدید با دعوت نمودن افراد مشهور و ستاره های معروف سینما به کارش در 17 فروردین خاتمه خواهد داد یکی از بهترین بازیگرانی که در ایام تعطیلات نوروزی در برنامه دورهمی مهمان است مصطفی زمانی و سحر دولتشاهی می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مصطفی زمانی،سحر دولتشاهی و افراد مشهور در برنامه دورهمی عید نوروز را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: رنــامه دورهمی با اجــرای مهران مدیری در سومین فصــل خود توانست نظــر مخــاطــبــان زیـادی را به خود جلب کنـد و با وجود اینــکــه در آخـرین روزهـای پخش خود قرار دارد در ایام نوروز 97 هر شب روی آنــتـن شبـــکــه نســـیــم میـرود.مهـمـانان دورهـمـی

مهران مدیـــری در طول پخـــش فصل سوم دورهمی میزبـــان مهمـانـان زیادی بود و صفحـه رســمــی ایـــن برنامـه با انـــتــشــار تیـــزری از مهمــانان دورهـمـــی در نوروز 97 رونمـایـــی کرد.
کدام بازیـگـران مهمـــانـــان دورهـــمی در نوروز 97 میشوند

برنـــامـــه دورهمــی به تهـیــه کنـندگی سیــد مصـطفـی احمـــدی و اجــرای مهران مدیری در تعطـیلـات نوروز 97، به غیر از روزهای شهادت، هر شب ساعــت 23 راهی آنـتن شبــکه نسیــم می شود.


پخـــش هرشب برنامـه دورهـــمی در نوروز 97

ایـن برنامـــه چنـــد ساعـــت پیـش از لحـظه تحویل سال 97، به شکــل ویژه در روز بیــست و نهــم از ساعت 16 تا 18 پخش می شود.
همچـــنیـن بخوانــید : تمـــامـــی مطـــالب مرتبـــط با سحـــر دولتشـــاهـــی


مصــطـفـی زمانــی مهــمان برنامـه دورهـــمی در نوروز 97

سحـر دولتشاهـی، آتـیلـــا پسـیانـــی، سارا بهـــرامـی، مهـدی سلــطــانی، مصــطـــفــی زمــانـی، محمـد معــتمـــدی، اعضــای گروه سون و … از جملـه مهــمـانـان ایـــن برنـامـــه در ایام نوروز هســـتـند که هر شب ساعـت 23 از شبــکه نســیــم پخـــش خواهد شد.


سحر دولتـــشـاهـــی مهـــمــان برنـامـه دورهـــمی در نوروز 97


آتیلا پسـیانـی مهــمان برنامــه دورهـمی در نوروز 97

مصطفی زمانی،سحر دولتشاهی و افراد مشهور در برنامه دورهمی عید نوروز

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.