افراد مشهوری که بخش بزرگی از ثروتشان را صرف جراحی زیبایی کرده اند

افراد مشهوری که زشت بودند و با جراحی های زیبایی بسیار توانسته اند به زیبای دلخواه خود برسند این افراد نصف ثروت خود را برای عمل زیبایی چهره و اندامشان هزینه نموده اند که سوژه همه خبرگزاریها شده اند ستاره های هالیوودی که با این عمل های جراحی حتی رنگ پوست خود را تغییر داده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر افراد مشهوری که بخش بزرگی از ثروتشان را صرف جراحی زیبایی کرده اند را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

سلبریتی هایی که بخش متعددی از گنج خویش را صرف جراحی زیبایی کرده اند
سلبریتی ها معمولاً مبالغ دوچندان و باورنکردنی را برای خودرو های لاکچری , منزل ها و خرقه های صرف می نمایند ولی این هزینه ها در مقایسه با هزینه هایی که برای اطمینان از برنا ماندن ظاهرشان متحمل میشوند مثل انعام به یک گارسن به حیث میرسد . صدها هزار دلار از سوی این اشخاص به مربیان ورزشی , متخصص ها تغذیه سری و طراحان و آرایشگرانی داده میشود که امداد نمایند ظاهرشان بدون نقص به لحاظ رسد . بعضا چه بسا پا را بالاتر نهاده و مخارج سرسام آوری را میپردازند و زیر تیغ جراحی می‌روند تا با تیک تاک ساعت گذر قدمت خویش نزاع نمایند . درپی ی این نوشته میخواهیم شمارا با سلبریتی هایی آشنا کنیم که قریه ها و بعضی صدها هزار دلار برای خوبتر شدن ظاهرشان هزینه کرده اند .

۱ – لیل کیم

لیل کیم , خواننده و گونه پر اسم و رسم آمریکایی , آن قدر روی صورت خویش جراحی زیبایی انجام داده است که دکتر معالج گری برسلو که برای اکثری از صورت های پر اسم و رسم جراحی زیبایی انجام داده می گوید احتمالاً وی به جراحی زیبایی معتاد شده‌است . او که گفته هیچ جراحی برای کیم انجام نداده دراین مورد چنین گفته است : ” شخصاً بر این باورم که وی می بایست از یک کارشناس یاری بگیرد . درصورتی که به همین سبک ادامه دهد مطمئناً صورتش را نابود خواهد کرد . با اعتنا به میزان کاری که به حیث میرسد روی صورتش انجام داده است و با اعتنا با گاز تغییراتی که در صورتش تولید می نماید , تفکر میکنم که وی ایراد داشته و می بایست از یک کارشناس امداد بگیرد ” . همینطور او می گوید که علامت هایی از اعتیاد به جراحی زیبایی نظیر ” انجام تعداد فزاینده ای جراحی زیبایی در نقاط مشخصی از تن همراه با عدم رضایت درباره ی چیزی که سایر افراد تحت عنوان یک فیض ی عالی میبینند ” در وی مشاهده میشود .

به ادعای پزشک معالج برسلو وی چیزی بین ۲۰٫۰۰۰ تا ۲۵٫۰۰۰ دلار برای مدل گذاری , ایمپلنت زنخدان , جراحی بینی , بزرگ کردن لب ها و روشن کردن پوستش هزینه نموده است . با این حال او تا به امروز صرفا به دو فعالیت جراحی در بینی خویش اعتراف کرده و گفته که‌این جراحی ها را به خاطر شکستگی بینی در فیض ی ضربه ی مشت نامزد سابقش انجام داده است .

 

۲ – جوسلین وایلدنستین

جوسلین وایلدنستین به خاطر جراحی های زیبایی زیادی که روی صورتش انجام داده به «زن گربه ای» پر اسم و رسم شده‌است . در واقع این جراحی های گوناگون سبب ساز شده که او ظاهری مشابه گربه داشته باشد . به نقل از میرور او تایید کرده که تا به امروز ۶٫۷ میلیون دلار برای انجام جراحی های زیبایی صورتش هزینه نموده است و برای انجام جراحی های بیشتر هم مشکلی ندارد . او در این زمینه می گوید : ” اینجانب به خودم گفته ام که برای دهه آتی ادامه خواهم بخشید و آنگاه احتمالا از این فعالیت دست بردارم . این به دلیل اعتیاد به جراحی نیست البته مخالفتی با جراحی های بیشتر ندارم . در حالتی‌که احساس کنم که واجب است با کمال میل این فعالیت را ادامه خواهم اعطا کرد . به این دلیل‌که نه؟ در‌حالتی که به سن نود سالگی برسم , چه کسی می داند؟ احتمال دارد یک روزی کهن سال ترین فرد روی کره ی زمین باشم که جراحی زیبایی انجام می‌دهد ” .

 

۳ – ویویکا اَی نمابر

ویویکا ای نمابر تایید کرده که جراحی زیبایی انجام داده و تا حدودی از این قضیه پیشمان است . او در رای زنی ای گفته است : ” دیگر این جراحی زیبایی مضحک را انجام نخواهم بخشید . اینجانب او‌لین نفر یا این که فقط نفر نیستم ولی احمقی هستم که به‌این مورد اعتراف میکنم ” . با این حال صرفا جراحی هایی که فکس انجام آن‌ها‌را تایید کرده ایمپلینت های سینه ای و تزریق بوتاکس بوده است هرچند به حیث می‌رسد که او جراحی زیبایی بینی هم داشته ولی تا به امروز این قضیه را خیر تایید و خیر رد نموده است .

 

۴ – هایدی مونتاگ

هایدی مونتاگ و شوهرش اسپنسر پرَت ۱۰ میلیونی را که از سریال «تپه ها» ( The Hills ) بدست آورده اند به باد داده که بیشتر آن صرف انجام جراحی های مختلف زیبایی روی تن مونتاژ شده‌است . در سال ۲۰۱۰ او دو توشه جراحی زیبایی سینه , لیفت ابرو , جراحی بینی , گیرهاشخاص مشهوری که بخش بزرگی از ثروتشان را صرف جراحی زیبایی کرده اند.

بعد از آن او توشه دیگر به خاطر حس درد و غمگین بودن تصمیم گرفت که جراحی زیبایی انجام دهد . همینطور او گفته که در حوزه‌ گردن حس درد داشته , به ماهیچه ها و ستون فقراتش جراحت وارداتی و یکی دیسک های گردنش ترک برداشته است . او بعد ها اذعان کرد که اکثری از این جراحی ها فارغ از رضایت وی انجام یافته شده‌است و پزشکی که به وی معرفی کرده اند گفته که‌این جراحی ها برای وی ضروری بوده و وی در واقع چیزی دراین باره نمی می داند است .

 

۵ – کیم کارداشیان

کیم کارداشیان قسم یاد کرده که به جز تعدادی مورد بوتاکس هیچ مدل جراحی زیباییی انجام نداده است البته کارشناسان با این داعیه مخالفند و بر این باورند که از سال ۲۰۱۱ وی حداقل یک جراحی بینی انجام داده است و همینطور یک صاف کردن زنخدان , رینوپلاستی غیرتهاجمی با لبریز کننده و اما جراحی فک . همینطور او در حوزه‌ تهیگاه خویش هم تزریق چربی داشته که هزینه ای بین ۶٫۷۰۰ تا ۷٫۵۰۰ دلار بابت آن هزینه نموده است . به لحاظ میرسد که او بعداز بدنیا داخل شدن دخترش کمی از چربی های کمر خویش را به لب و تهیگاهش تزریق کرده که آن هم ۲۰٫۰۰۰ دلار هزینه داشته است . لیزر کردن خط رشد گیسو که ان را تایید کرده هم بین ۳۵۰ تا ۱٫۰۰۰ دلار هزینه در بر داشته است . هزینه ی مالامال کننده های صورت وی هم بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ دلار برآورد شده و دست‌کم سالی یکبار می بایست از جدید ترمیم شوند .

 

۶ – شارون آزبورن

شارون آزبورن مخارج سرسام آوری برای انجام جراحی های زیبایی انجام داده و خویش هم این مسئله را تایید نموده است . او این عمل را با جراحی خارکردن معده آغاز کرد که با کاهش وزن و شل شدن پوستش همراه شد و به همین بهانه شارون در صدد رفع این مشکلات برآمد . او در این زمینه چنین گفته است : ” اینجانب روی گردنم لیپوساکشن انجام داده ام و روی آن لیفت هم انجام داده ام . لیفت سینه هم داشته ام . بازوهایم را تزریق چربی کرده و شکمم را هم بالا کشیده ام . هزینه ی انجام این جراحی ها ۱۶۰٫۰۰۰ دلار بوده و ارز هر پنی ان را هم داشته است ” . آزبورن در سال ۲۰۱۲ ناچار شد که مازکتومی انجام داده و ایمپلنت های سینه ایش را بردارد . بعداز این ماجراها او قسم و سوگند یاد کرد که دیگر جراحی زیبایی انجام نخواهد اعطا کرد البته 1سال آنگاه اذعان کرد که توشه دیگر جراحی زیبایی داشته است .

 

۷ – دمی مور

جراحی زیبایی سینه ای داشته و جراحی های دیگری از گذشته لیپوساکشن , مالامال کردن صورت و چه بسا جراحی لیزری بر روی پوست زانوهایش داشته است که هزینه ی کلیه آن‌ها روی نیز رفته بیشتراز ۴۰۰٫۰۰۰ دلار بوده است . او در سال ۲۰۱۴ ذکر کرد که انجام جراحی های زیبایی روی بعضا از بخش های بدنش را تایید می نماید ولی هرگز روی صورتش جراحی زیبایی انجام نداده است .

 

۸ – رومر ویلیس

دختر دمی مور , رومر ویلیس , هم به حیث میرسد که حداقل درباره ی جراحی زیبایی پا جای پای مادرش نهاده است . بیان شده که او با جراح زیبایی مادرش ملاقات داشته و از آن جایی که هر توشه متوجه مشکلات جدیدی در صورت و بدنش میشود توشه دیگر به وی مراجعه می نماید . تا به امروز او بین اش را باریک کره و بر حجم لب هایش افزوده است . همینطور او پیشانی اش را بوتاکس کرده و دندان هایش را تر و تمیز نموده است به طوری که ظاهرش نسبت به چندین سال گذشته مضاعف گوناگون بنظر میرسد .

 

۹ – نینی لیکس

نینی لیکس از کلام کردن راجع به جراحی های زیباییی که انجام داده ابایی ندارد . او در سال ۲۰۱۰ در رای زنی ای تایید کرد که جراحی زیبایی بینی انجام داده و جراحی سینه و لیپوساکشن در حوزه‌ کمر هم داشته است . او در سال ۲۰۱۶ برای توشه دوم جراحی بینی انجام داده و اعلام کرده که‌این توشه به خاطر نقص‌ پزشکی دست بدین عمل زده است . مبتنی بر برآوردها هزینه ی جراحی زیبایی بینی برای توشه دوم صرفا بین ۹٫۰۰۰ تا ۱۲٫۰۰۰ برای او هزینه در بر داشته است .

 

۱۰ – کریس جنر

کریس جنر در سخن گفتن در مورد جراحی های زیباییی که انجام داده هیچ گاه احساس خجالت نکرده است. اما کارن جنر، خواهر او گفته که کریس بسیار بیشتر از آن که در رسانه ها اعلام کرده روی بدن خود جراحی زیبایی انجام داده است، از جراخی سینه گرفته تا هزینه های دیگری در جراحی های متعدد زیبایی که بیش از ۱ میلیون دلار برای وی هزینه در بر داشته است.

 

۱۱-سر تام جونز

تام جونز تایید کرده که برای خوش قیافه نگه داشتن خود جراحی های زیبایی متعددی روی صورت خود انجام داده است تا جایی که پزشک شخصی تام به او اخطار کرده که از این کار دست بردارد. جونز در این باره گفته است:” او به من توصیه کرد که دیگر دست به این کار نزنم. من نزد یک جراح زیبایی در بورلی هیلز رفتم و او به من گفت که باید در مورد قسمت پایین چشم هایم بسیار مراقب باشم. او به من گفت که چشم هایم به شدت بیرون خواهند زد. او گفت که باید تا جایی که می توانم ظاهر طبیعی صورتم را حفظ کنم. من قبلاً چندین کشیدگی و لیفت داشته ام”. بر اساس برآوردها وی نزدیک به ۴۶٫۰۰۰ دلار برای جراحی هایی مانند جراحی زیبایی بینی، لیفت صورت و بوتاکس هزینه کرده است.

 

۱۲- بلک چینا

بعد از جدایی از راب کارداشیان، وی اعلام کرد که نامزد سابقش به جراحی زیبایی علاقه ی زیادی دارد. کارداشیان در حساب اینستاگرامی خود عنوان کرد که به عنوان هدیه سالگرد ازدواجشان برای همسرش ۱۰۰٫۰۰۰ دلار هزینه ی جراحی زیبایی کرده که این هزینه ی هنگفت صرف کاهش چربی تهیگاه، لیپوساکشن و جراحی سینه شده است.

 

۱۳- مایکل جکسون

مایکل جکسون آخرین بار اعلام کرد که تنها دو جراحی زیبایی بینی برای راحت تر شدن نفس کشیدن و توانایی ادای نُت های بالاتر انجام داده اما هیچ جراحی خاصی روی صورتش انجام نداده است. اما به گفته ی برخی از نزدیکانش جکسون جراحی های بسیاری برای بهتر شدن ظاهرش انجام داده بود از جمله اضافه کردن یک شکاف در چانه، سفید کردن پوست برای از بین بردن نشانه های پیسی، تتو کردن ابرو، رنگ کردن دائمی لب، تزریقات پر کننده صورت و جراحی روی چشم هایش برای پهن کردن آن ها. دکتر پاملا لیپکین که در زمینه جراحی زیبایی بینی تخصص دارد گفته که جکسون چنان روی بینی خود جراحی زیبایی انجام داده بود که بینی او در شرایطی قرار گرفته بود که هیچ راه اصلاح و بازگشتی به حالت قبلی برای آن وجود نداشت.

 

۱۴- دیوید گست

دیوید گست در اظهار نظرهایی عجیب مایکل جکسون را به خاطر وسواس خود در انجام جراحی های زیبایی مورد سرزنش قرار داده است. وی در مصاحبه ای در این باره گفته است:” من وقتی که بسیار جوان بودم اولین جراحی زیبایی خودم را انجام دادم و این احمقانه ترین کاری بود که تاکنون انجام داده ام. مایکل جکسون دائماً به من می گفت که باید جراحی پلاستیک انجام بدهی. روی بینی ام جراحی انجام دادم و او گفت: بیشتر، بیشتر. احمقانه بود. اگر راهی داشتم حتماً به بینی بزرگ اولیه خودم باز می گشتم با یک مقدار کجی در آن. ظاهر بی نظیری داشت.

اگر چه اعتماد به نفس بسیار بالایی داشتم اما همیشه فکر می کردم که خوش قیافه نیستم- از این رو جراحی زیبایی بینی انجام دادم، ایمپلنت استخوان گونه، جراحی زیبایی بینی، ایمپلنت بزرگتر گونه و بعد از آن برداشتن آن ایمپلنت های گونه وقتی که دیدم شبیه موش خرما شده ام. بعد از هر بار جراحی پلاستیک، مایکل به آپارتمان من در بورلی هیلز می آمد و از من مراقبت می کرد. برای من موسیقی اجرا می کرد، ساندویچ کره بادام زمینی و ژله برایم درست می کرد”.

 

۱۵-ژانت جکسون

ژانت جکسون همواره زندگی شخصی اش را به دور از جنجال رسانه ها حفظ کرده است به همین دلیل کسی دقیقاً نمی داند که او در طول زمان چه جراحی هایی انجام داده یا نداده است. اما به گفته ی کارشناسان این حوزه وی دستکم یک جراحی زیبایی بینی، ایمپلنت گونه و جراحی زیبایی پلک برای پهن شدن نگاه خیره اش انجام داده است.

 

۱۶- لا تویا جکسون

لا تویا جکسون شباهت بسیار زیادی به برادرش مایکل جکسون دارد که البته ربطی به زن های مشترکشان ندارد. به گفته ی برخی رسانه های معتبر، بینی لا تویا نیز مانند بینی برادرش در اثر انجام جراحی های متعدد نابود شده است. اما وی همواره نابود کردن چهره وبدن زیبایش را رد کرده است. وی قبلاً مشکلاتی در زمینه ی نفس کشیدن داشته اما همواره جراحی هایش را به داشتن آلرژی و یا بی کیفیت بودن هوا نسبت داده است. همچنین به ادعای کارشناسان وی روی چانه اش نیز جراحی زیبایی انجام داده است.

 

۱۷- جوآن ریورز

شاید باورکردنی نباشد اما به گفته ی ملیسا ریورز،دختر جوآن ریورز، مادرش در طول زندگی اش ۳۴۸ جراحی زیبایی انجام داده است. اولین جراحی او بالا کشیدن پلک در سن ۳۲ سالگی بود که بعد از آن نیز دو جراحی لیفت صورت، یک جراحی زیبایی بینی و چندین مورد بوتاکس داشت.

 

۱۸- توری اسپلینگ

توری اسپلینگ تایید کرده که در دوران جوانی جراحی زیبایی بینی انجام داده اما در مورد ادامه ی جراحی های ترمیمی اش چیز زیادی نگفته است. به نظر می رسد که وی لایه برداری شیمیایی انجام داده و روی پوستش نیز جراحی لیزر انجام داده است که خود گفته از این کار پشیمان است. همچنین وی گفته که از انجام جراحی زیبایی سینه پشیمان زیرا این جراحی ها شیردهی را برای او سخت کرده است.

 

۱۹- جنیس دیکینسون

جنیس دیکینسون که خود را اولین سوپرمدل در آمریکا می داند تصدیق کرده که چندین بار جراحی پلاستیک انجام داده است از جمله ایمپلنت سینه، لیفت صورت، بالا کشیدن شکم، بالا کشیدن پوست گردن و لیپوساکشن. اما به ادعای یکی از جراحان پلاستیک به نام آنتونی یئون وی چنان جراحی پلاستیک انجام داده که شاید هزینه ی خرید خانه ی جراح پلاستیکش را یک تنه بر عهده گرفته باشد.

 

۲۰- میکی رورک

میکی رورک به گفته ی خودش برای ترمیم صدماتی که در دوران فعالیتش به عنوان بوکسور به صورت او وارد شده جراحی های زیبایی زیادی انجام داده است اما نزدیکان او گفته اند که علت جراحی های او چیزهایی فراتر از صدمات بوکس بوده است. یکی از این منابع در مورد وی چنین گفته است:” او به جراحی اعتیاد دارد. او صبح از خواب بیدار می شود و بعد از نگاه در آینه می بیند که از چیزی که می بیند خوشش نمی آید. او از تهیگاهش مقداری استخوان برداشته تا به سقف دهانش پیوند بزند تا بتواند ایمپلنت های دندانی جدیدی داشته باشد. همچنین پزشکان می خواهند از یکی از دنده های او استخوان برداشته و ازآن برای بازسازی بینی اش استفاده کنند”. به گفته ی این منبع خبری، رورک جراحی های بسیاری در برنامه دارد.

 

۲۱- فرح آبراهام

فرح آبراهام اولین جراحی زیبایی خود را در سن ۱۹ سالگی با کاشت ایمپلنت سینه ای آغاز کرد که هزینه ای ۵٫۰۰۰ دلاری برای وی در پی داشت. در سال ۲۰۱۲ وی جراحی زیبایی بینی و ایمپلنت چانه انجام داد که ۲۱٫۰۰۰ دلار برایش هزینه کرد. وی یک سال بعد ایمپلنت چانه اش را برداشته و دومین جراحی زیبایی سینه اش را انجام داد و بلافاصله تزریق ژل به لب را نیز پشت سر گذاشت. در سال ۲۰۱۵ وی سومین جراحی زیبایی سینه را انجام داده تا مشکلاتی که در دومین جراحی پیش آمده بود را اصلاح کند.

 

۲۲- فایلیس دیلر

فایلیس دیلردر سال ۱۹۹۲ در مصاحبه ای گفت که وی جراحی زیبایی سینه، بالا کشیدن شکم، ایمپلنت دندانی، دو جراحی زیبایی بینی، ایمپلنت گونه، لبفت ابرو، بالا کشیدن زیر چشم و دو لیفت صورت همراه با لایه برداری شیمیایی و پر کننده صورت داشته است. هزینه های تمامی این جراحی ها ۵۰٫۰۰۰ دلار برآورد شده است. وی گفته که با این جراحی ها از جوانی زشت به پیری زیبارو تبدیل شده است.

 

۲۳-پیت برنز

این خواننده ی سابق بیش از ۳۰۰ جراحی زیبایی در طول زندگی اش انجام داده است. اولین آن ها رینوپلاستی و برای ترمیم بینی شکسته اش بود. بعدها وی به لب هایش ژل تزریق کرد که با پخش شدن این ژل ها در صورت شرایط برای او بسیار دشوار شد. بدین ترتیب با سرایت این پر کننده ها به نواحی دیگر صورت مانند گونه و چشم، برنز مجبور شد که ۲۰۰ جراحی کوچک و بزرگ زیبایی برای رفع این مشکلات انجام دهد.

وی ادعا کرده بود که حتی مجبور شده این مواد پر کننده را از کلیه ها و کبدش خارج کند. بر اساس ادعای رسانه ها این همه جراحی زیبایی او را در مرز ورشکستگی قرار داد هر چند که توانست به خاطر صدمات وارد شده به لب هایش در حین جراحی، ۶۱۱٫۰۰۰ دلار غرامت دریافت کند. همچنین این جراحی های متعدد به لخته شدن خون در رگ ها و انسداد ریوی او منجر شد که باعث گردید وی ۱۰ روز در بیمارستان بستری شده و چیزی نمانده بود باعث مرگش شود. تنها چند هفته بعد از این ماجرا وی در اکتبر ۲۰۱۶ به علت حمله قلبی در سن ۵۷ سالگی درگذشت.

 

۲۴- شِر

شِر همواره در مورد جراحی های زیبایی که انجام داده صادق بوده و به ادعای خودش اولین مورد را بعد از دیدن فیلم «ماسک» در سال ۱۹۸۵ انجام داده است. وی بعد از دیدن این فیلم با خود فکر کرد که می تواند ظاهر بهتری داشته باشد به همین دلیل جراحی های متعددی از جمله جراحی بینی، جراحی دندان، جراحی سینه و بعدها نیز چندین مورد بالا کشیدن صورت انجام داد که هزینه ی آن ها بیش از ۷۵۰٫۰۰۰ دلار محاسبه شده است. اما گفته که از این کار پشیمان بوده و اگر می توانست به شرایط اولش باز می گشت.

 

۲۵- ایگی آزالیا

ایگی آزالیا با بینی جدیدش و به خصوص جراحی زیبایی سینه ای که انجام داده بود در سال ۲۰۱۴ ظاهر بسیار جدیدی پیدا کرد و جراحش، دکتر اشکان قوامی، نیز در مورد جراحی هایی که منتج به این ظاهر جدید شده بود به تفسیر سخن گفت. دکتر قوامی گفته که وی در مورد جراحی سینه ی آزالیا کار بسیار سختی در پیش داشته است. همچنین وی در مورد جراحی زیبایی بین او چنین می گوید:”بینی اش ظاهر بسیار عجیبی داشت. نوک آن بسیار کج بوده و پهن و بزرگ بود. بنابراین کار بسیار زیادی روی باریک کردن و شکل دادن مجدد به آن انجام دادم تا طبیعی بنظر برسد. روی بینی اش قوز بسیار کوچکی داشت که آن را نیز کم کردم. همچنین بینی اش انحراف داشته و نفس کشیدن را سخت می کرد بنابراین ما تصمیم گرفتیم که با یک تیر چند نشان بزنیم”.

افراد مشهوری که بخش بزرگی از ثروتشان را صرف جراحی زیبایی کرده اند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.