افراط در نزدیکی و سکس چه عوارضی دارد + 18

نزدیکی و سکس بسیاری از افراد بسیار خطرناک می باشد شما زوجین باید تعادل را در سکس و نزدیکی بین خود برقرار نمایید تا بیشتر با هم باشید و سکس برایتان لذت بخش باشد افرادی بیش فعال می باشند و در نزدیکی زیاده روی می نمایند صدمات زیادی وارد زنان می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر افراط در نزدیکی و سکس چه عوارضی دارد + 18 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: نــیـاز جنسـی و داشـتن احــســاس به جنس مخـالـف یک حس طبــیـــعـی اسـت که خداوند در وجود انسان نهـــاده اســت و انــسـان هم موظف اســـت تا به ایـن نیاز خود به نحوه صحـــیــح پاســـخ دهـــد؛ نزدیـــکی و برقراری رابـــطـه جنــســی فواید بســـیــاری را برای انـــسان در پی دارد اما افــراط در برقـراری رابــطـه جنســی نیــز بســیـــار مضـــر اســـت.

یک کارشـــنـــاس طب سنتـــی، مضرات افــراط در نزدیکــی جنسی را تشــریـــح کرد. وی دربــاره مضـــرات افــراط در نزدیکـــی جنسـی اظـــهــار کرد:زیاده روی در امـر نزدیکی جنــســی، مضــر و باعـث فشار به طبــیـــعـت, مانـــع رشد اعضا و کاهــنده قوای بدنی اسـت.

وی افـزود:افـــراط در نزدیکـــی جنسـی در مزاج های خشک و افراد لاغر عوارضی مانــند ضعــف قلـــب، مغـــز، معــده، احشاء، اعــصاب و چشـم بروز خواهـــد کرد همچنیـــن در سنـین بالـا زیـــاده روی در ایـــن امر بسـیار مضر بوده و توصیـــه می شود حتـی الامـــکـــان از آن پرهـیــز شود.

خطرات نشستن زیاد برسیستم ادراری تناسلی

نشستن طولانی مدت می تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود

این کارشناس طب سنتی تصریح کرد:مردان باید از قرار دادن لپ تاپ بر روی ناحیه شکم خودداری کنند همچنین نشستن طولانی مدت مثلا در زمان رانندگی می تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود.

وی درباره بیماری هایی که در آنها نزدیکی جنسی منع شده است, تصریح کرد:در بیماری های شُش, نزله و زکام, درد مفاصل, امراض بلغمی, قولنج روده، فردی که اسهال یا غشی دائم دارد, کسی که اکثر اوقات امراض مغز و سینه داشته باشد, نباید در نزدیکی جنسی افراط کنند.

وی خاطرنشان کرد:در زمان انتشار بیماری های واگیر اجتناب از نزدیکی بر همه لازم است, بیشترین ضرر افراط در این امر به مغز, عصب و سینه و ریه می رسد.

افراط در نزدیکی و سکس چه عوارضی دارد + 18

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.