افزایش شکایت از همسر به خاطر خیانت و رابطه جنسی نامشروع

شکایت از همسر به دلیل خیانت در ایران رو به افزایش می باشد یک روانشناس درباره خیانت همسر 10 سال تحقیق و بررسی نموده است و از همه مراجعان به کلینیک روانشناسی و روانپزشکی که از همسرشان به دلیل خیانت شکایت نموده اند گفتگو کرده است این روانپزشک با هشدار که نسبت به اینکه شکایت از همسر افزایش یافته است گفت: مردان نسبت به زنان در ایران بی بندبارتر می باشند ولی در سال های اخیر زنان نیز برای خیانت جرات پیدا کرده اند .

سریال های ماهواره ای یکسره با برنامه ریزی دقیق مشغول ترویج ،تبلیغ و آموزش خیانت به همسر هستند اما در کشور از طرف مسئولان هیچ تلاشی برای مقابله با این تهدید مهم انجام نشده است .

این روانشانس اظهار نمود : بنده 10سال است روی موضوع بی وفایی و خیانت همسر کار و تحقیق میدانی می کنم و از نزدیک شاهد این هستم که تعداد مراجعه کننده ها به کلینک ها بیشتر شده است مسئولان ما نسبت به این موضوع باید عکس العمل نشان داده و الفبای وفاداری را به همسر تا حد ممکن آموزش دهند .

پدر و مادرها هیچ آموزشی را در این زمینه به فرزندانشان منتقل نمی نمایند آموزش مشخصی قبل از ازدواج هم وجود ندارد در جامعه و محیط های آموزشی در این زمینه هیچ چیز دیده نمی شود حتی بحثی درباره وفادار ماندن به همسر تا به الان گفته نشده است .

واقعیت این است که ما روش وفاداری به همسر را بلد نیستیم و هیچ مشاوره ای در این زمینه وجود ندارد هیچ سازمان و نهادی هم متولی این مسئله نیست با ایت شرایط کنونی کشور کسی هم کاری نمی نماید این تهدید همه خانواده ها را گریبان گیر نموده است و یک تهدید جدی تلقی می شود .

برنامه های ماهواره ای خیلی باز و آزاد خیانت را در سریال ها و فیلم هایشان تبلیغ می نمایند خیلی آسان زن و شوهرها در این سریال ها بدون هیچ مشکل عاطفی از همسرشان جدا شده و هر کسی به سمتی رفته و شروع به خوش گذرانی می نماید .

خیانت به همسر نوعی یه مسئله همه گیر در جامعه ایران شده است و محققان و روانپزشکان  از این پدیده بسیار نگران می باشند کسی دوست ندارد  در جامعه ایران کانون گرم خانواده ها به دلیل خیانت از هم بپاشند و آمار طلاق بالاتر رفته و بچه های طلاق هم تعدادشان افزایش یابد .

با این وجود مسئولان هم باید در رسانه ها وفاداری ره به همه آموزش داده و خیانت را در جامعه کاهش دهند چون ما ایرانی ها فرهنگ غنی داریم که می توانیم با رواج این فرهنگ بر این معضل اجتماعی غلبه نموده و خانواده های ایرانی و زوج های جوان را که تازه با هم ازدواج نموده اند روابطشان را مستحکم تر نموده و ارقام افرادی که به خاطر خیانت از هم در حال جدا شدن و طلاق می باشند را کمتر نموده تا خوشبختی را به خانواده های ایرانی باز گردانیم چون واقعا ما به این وفاداری نسبت به همسر در جامعه نیازمندیم .

افزایش شکایت از همسر به خاطر خیانت و رابطه جنسی نامشروع

اختصاصی سایت دانستن 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.