اقامت در کشورهای اروپایی به صورت ارزان و راحت

اقامت در کشورهای اروپایی در مواردی بسیار سخت و هزینه های زیادی دارد به همین دلیل کسانی که می خواهند در اروپا زندگی نمایند باید طبق مراحل سختی بتوانند اقامت در اروپا را بگیرند و در یکی از کشورهای اروپایی خانه تهیه نموده و زندگی نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اقامت در کشورهای اروپایی به صورت ارزان و راحت را در مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : خش اعظمی از کشورهای دنیا برای دادن اقامت به شهروندان بقیه کشورها در صورت انجام سپرده گذاری و یا این که خرید ملک وضعیت خیر را مهیا کرده اند و بعداز این عمل و طی مراحلی فرد می‌تواند شهروند مملکت مذکور به شمار آید . با اعتنا به چالش هجرت و رأی بریتانیایی ها برای خروج از اتحادیه اروپا در ماه ژوئن قبل , بدون شک درخواست ها برای اقامت در کشورهای اروپایی دیگر ارتقاء یافته و اکنون هم شاهد این مورد هستیم .

در مطالعه ای که به وسیله موسسه ی مشورت اقامت و شهروندی «هنلی و شرکا» انجام شده کلیه پیشنهادات شهروندی و اقامت در کشورهای عالم و به ویژه کشورهای غربی بررسی شده و این کشورها بر طبق بها , کیفیت و اعتبار پیشنهادها و شرایطشان برای ارائه ی اقامت به شهروندان دیگر کشورها مقام بندی گردیده اند . به دنبال ۱۲ میهن اروپایی که درین فهرست راحت ترین و کم هزینه ترین روش ها را برای دادن اقامت به مهاجران و شهروندان بقیه کشورها آماده کرده اند به شما معرفی خوا هیم کرد .

 

۱۲ – بلغارستان

خرید ورقه ها قرضه از دولت بلغارستان به بها حدود ۵۰۰٫۰۰۰ یورو به دوران ۵ سال برای دریافت کردن اقامت در‌این میهن کافی خواهد بود .

 

۱۱ – یونان

بعداز اخذ روادیدِ موسوم به «ویزای دی» ( D ) سرمایه گذاران میتوانند برای اخذ اقامت در‌این مرزوبوم پس از خرید املاک گران بها کل ۲۵۰٫۰۰۰ یورو مبادرت نمایند .

 

۱۰ – قبرس

این جزیره مدیترانه ای فقط ۱۲٫۵ درصد از کسب و فعالیت اشخاصی که درین سرزمین اقامت دارا‌هستند مالیات دریافت می نماید و برای اخذ اقامت بایستی ملکی به قیمت دست‌کم ۳۰۰٫۰۰۰ یورو در‌این مرز و بوم خریداری کنید .

 

۹ – موناکو

ساکنان این مرز و بوم برای درآمد خویش هیچ مالیاتی پرداخت نمیکنند و مالیات صرفا به سرمایه یا این که گنج وابستگی میگیرد و دارندگان اقامت این مرزوبوم میتوانند سوای روادید به کلیه کشورهای عضو حوزه ی شینگن هجرت کنند .

 

۸ – جرسی

این جزیره به دلیل مالیات کم اعمال شده بر درآمد و آب و هوای خویش دوچندان مورد دقت قرار گرفته است . دستکم میزان سپرده گذاری مایحتاج برای به چنگ آوردن اقامت درین جزیره ۱۲۵٫۰۰۰ پوند در سال بوده و صرفا برای افرادی قابلیت و امکان پذیر است که هر ساله درآمدی بالغ بر ۶۲۵٫۰۰۰ پوند داشته باشند .

 

۷- بریتانیا

 

احتمال دارد بریتانیا مرزوبوم ارزانی نباشد البته بدون شک یک مقصد جالب برای خانواده های ثروتمندی خواهد بود که به سیستم آموزشی و مکتب ای سری عشق دارا‌هستند . برنامه ی ارائه ی اقامت در‌این میهن مرتبه بندی شده و به ۲ , ۵ و ۱۰ میلیون پوند سپرده گذاری نیاز خواهد داشت .

 

۶ – لیتوانی

برای بدست آوردن اقامت موقت لیتوانی می بایست ملکی به قیمت حداقل ۲۵۰٫۰۰۰ یورو در‌این مرزو بوم خریده و ۵ درصد هم مالیات پرداخت کنید .

 

۵ – اسپانیا

اسپانیا و پرتغال سیستم ارائه اقامت یکسانی دارا‌هستند و با خرید یک ملک به بها ۵۰۰٫۰۰۰ یورو یا این که خرید ۲ میلیون یورو اسناد قرضه مدنی می توان اقامت این مملکت را اخذ کرد .

 

۴ – مالت

مالیات در‌این سرزمین برای اشخاص دارنده اقامت مستمر درین سرزمین ۱۵ درصد است و با خرید ملکی به قیمت ۲۷۵٫۰۰۰ یورو می توان اقامت این مرزوبوم را اخذ کرد .

 

۳ – پرتغال

برای اخذ اقامت در مرزوبوم پرتغال می توان کسب و کاری خط مش انداخته و ۱۰ مورد شغل تشکیل داد , یا این که مبلغ۱ میلیون یورو در بانک مرکزی این مرزو بوم سپرده گذاری کرد و یا این که ملکی به قیمت ۵۰۰٫۰۰۰ یورو خریداری نمود .

 

۲ – بلژیک

اخذ اقامت در مرزوبوم بلژیک فقط دو ماه زمان خواهد برد و یافتن عمل در‌این مرزو بوم خویش به منزله ی اخذ اقامت خواهد بود فارغ از این‌که نیازی به سپرده گذاری باشد .

 

۱ – اتریش

اتریش ۱۰ مدل گوناگون از اقامت را ارائه میدهد که به سپرده گذاری نیاز نداشته و دارندگان اقامت این مرز و بوم می‌توانند آزادانه به کشورهای عضو حوزه ی شینگن مسافرت نمایند .

 

اقامت در کشورهای اروپایی به صورت ارزان و راحت

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.