المپیک 2018 بهرام رادان را برای حمل مشعل انتخاب کرد

المپیک 2018 بهرام رادان را برای حمل مشعل برگزید بهرام رادان یکی از پرحایشه ترین بازیگر در سینمای ایران می باشد با بازی در فیلم سنتوری که همسرش گلشیفته فراهانی بود جنجال آفرین شد و چندی پیش در فیلم خارجی با یکی از ستاره های هالیوود به ایفای نقش پرداخت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر المپیک 2018 بهرام رادان را برای حمل مشعل انتخاب کرد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 بهرام رادان مشعل دار المپیک شد
بهرام رادان هنرپیشه سینمای کشور ایران تحت عنوان مشعل دار المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ در شهر سئول کره جنوبی به همراه تیمی اهل ایران حاضر شد . این هنرمند کشورمان برگه اینستاگرامش را با تکثیر تصاویری از مشعل داری المپیک آپ دیت کرد .

المپیک 2018 بهرام رادان را برای حمل مشعل انتخاب کرد

المپیک 2018 بهرام رادان را برای حمل مشعل انتخاب کرد

بیوگرافی بهرام رادان

بهرام رادان , متولد ۸ اردیبهشت ماه ۱۳۵۸ ( ۲۸آوریل ۱۹۷۹ میلادی ) , هنرپیشه اهل ایران سینماست . وی فارغ التحصیل حرفه مدیر بازرگانی از کالج آزاد اسلامی میباشد .

وی زمان بازیگری را در سال ۱۳۷۸ و در آموزشگاه هیوا فیلم طی کرد و در به عبارتی سال برای بازی در
فیلم سینمایی شور عشق و علاقه ساخته نادر مقدس گزینش شد .

در او‌لین حضور سینمایی صرفا به واسطه صورت اش شناخته شد : شور علاقه ولی فیلم به فیلم به علم سینمایی
خویش افزود و توانست فنون بازیگری را بیاموزد تا این‌که در چهارمی نقش آفرینی اش کاندید اخذ تندیس شایسته ترین هنرپیشه نقش نخستین مرد در پنج‌مین پای کوبی منزل سینما شد : آواز قو .رادان آن گاه غالب به کسب سیمرغ بلورین نقش اولیه مرد از فستیوال فیلم فجر هم شد که با انتقاداتی از سمت بعضی محافل سینمایی روبرو شد که معتقد بودند او شایستگی آن را نداشته است .

المپیک 2018 بهرام رادان را برای حمل مشعل انتخاب کرد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.