الناز حبیبی با تیپ خفن در کنار آقای دکتر دندانپزشک

الناز حبیبی به تازگی عکس بسیار زیبایی را در فضای مجازی منتشر نموده است متن زیبایی را در زیر عکسش نوشته است و از دکتر دندان پزشک خود با این پست تشکر نموده است الناز حبیبی یکی از بهترین بازیگران در عرصه سینما و تئاتر می باشد آخرین فیلمی که در آن نقش آفرینی نموده است خجالت نکش می باشد که به تازگی به اکران مردمی رسید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر الناز حبیبی با تیپ خفن در کنار آقای دکتر دندانپزشک را در را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: الـناز حبــیـــبـی بازیگـر زن معروف تلویزیون و سیـــنـمـــای ایـــرانــی متولد سال ۱۳۶۸ می باشد .او در فیــلم و سریـــال هایــی مانــنــد پیتــزا مخلوط , دردسهای عظـیــم و دودکش , سر به راه و … نقــش آفرینــی کرده است .چنـدی پیش با حذف عکـــس های او از صفـحـه اینــسـتـــاگــرامـــش شایــعــه طلـــاق او در فضــای مجـــازی منتـــشـر شدولی النـــاز حبـیـبــی واکنـــشـــی به ان نشان نداد .

عکـــس جدیـــد الــنـاز حبیبـی

الناز حبیـبی بازیـــگر کشورمان عکــس جدیــدی از خودش در کنار دکــتر دندانــپـــزشکــش منتشر کرد و نوشت:

در کنار مهربونتـریـــن و مسئولیت پذیـر تریــن

و از همه مهــمــتــر رفـیـــق ترین دکـتر دنــیـا

الـنـاز حبـــیبی در کنــار دنــدانـــپــزشکـــش


الـنـــاز حبـیــبـــی و دکتر دنـــدانـــپــزشکش

دربـــاره النــاز حبـــیبـــی بیـشـــتر بدانـید:

الـنـاز حبـــیبــی بازیـگـــر معــروف ایــرانــی در ۲۱ مرداد ماه ۱۳۶۸ در یک خانواده شش نفـره در شهر همـــدان متولد شده است .حبیـــبـــی فرزنـد ته تغـــاری یک خانواده ای اسـت که همــگـــی در سوئد زنــدگــی می کنـنـدو از آنـــجـــا پیگــیـر کارهــایش هستند.عکـسی از او پدرش را در زیــر می توانید.


الــنــاز حبـــیـبی و پدرش

خانـــم حبیبــی زنــدگی در خارج از ایـــران را دوست ندارد و حتی با اصـــرارهـای زیاد خانواده اش یکـــبار هم به سوئد نرفــته اســتو برادرش همـــیـــشه به او می گوید : من آخـــر سر یک روز تو را توی گونی می اندازم و با خودم می برم.

مادر خانــم حبـــیبـی از دنـــیـا رفـــته اســت مادری که شدیـــداً به او وابـستــه بود و هنوز نتوانـستـــه به نبودنــش عادت کنــدو همـیشــه دومین روز عیــد که مادرش را از دست داده برایــش تلــخ تریــن روز زنــدگـــیـش است.


الــنــاز حبـــیــبـــی و خواهـرش

حبیـــبـــی متاهـل می باشد و در سن ۲۴ سالـــگی و در سال ۹۱ با مهــدی صاحـــب زمانی ازدواج کرده استاما شوهرش سال هاسـت که در خارج از ایران زندگـــی می کنــد و او به خاطر شغلــش نمـــی توانـد از ایـران برودو برای همـــیـــن از اوقات بیکــاری شان استـــفــاده می کننـــد و به همدیـگـر سر می زنــنـد.

حبـــیـبـی به یکبــاره تمـامـی عکس های همسرش را از صفـحــه شخـصی اش پاک می کنـد همیـــنـموضوع باعـــث می شود شایــعـــه هایـی در مورد اینکه الــنــاز حبـیـبـــی از شوهرش طلاق گرفته پخش شود.

البته خود خانــم حبیبـی هم به این شایعـه ها در آخـــریـــن مصـــاحـبه اش دامن زد. او در آخــرین مصاحـــبــه اشــاز تمـــامـی اعـــضای خانواده اش به غیر از شوهرش صحبــت کرد. امـــا تا به امروز خانم حبیـبـی هیچ حرفـی در مورد زندگـی خصوصی اش باهمســـرش نزده و صرفا بخـــاطـــر پاک شدن تصاویر همـــسرش نمی شود گفـــت که او طلاق واقـعـا گرفــته اسـت یا نه!

الناز حبیبی با تیپ خفن در کنار آقای دکتر دندانپزشک + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.