حضور الهه حصاری و علی رضا طلیسچی در برنامه دورهمی

الهه حصاری و علی رضا طلیسچی دیشب در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری حضور پیدا نمودند علی رضا طلیسچی  یکی از بهترین خواننده های پاپ ایران می باشد او بیشتر ترانه های پاپ می خواند طرفداران علی رضا طلیسچی در ایران خیلی زیادند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور الهه حصاری و علی رضا طلیسچی در برنامه دورهمی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

الهـه حصــاری بازیـگر هشت و نیـم دقیـقه در دورهمی

به گزارش مجله بری دانستن : شب گذشته 20 دی ماه 96 برنامه دورهـمی با اجـــرای مهـــران مدیــری ساعـــت 23 روی آنـــتـــن شبکه نسیم رفــت. مهــران مدیــری در ایــن برنــامه میـــزبــان الـهه حصــاری بازیــگـــر سریـال هشت و نیم دقـیقــه بود. الـهـه حصاری بازیگر نقــش یلدا در سریال هشـت و نیم دقـیــقـــه و بازیــگــر فیـــلم سیـــنـــمایـی بی تابـــی بیــتـــا با حضور در برنـامه دورهــمی گفـــتـگوی جذابـی را با مهران مدیـــری رقم زد.

علــیرضــا طلــیســـچـــی

 

پیـــش از حضور الهـــه حصـــاری در اســتودیوی دورهــمی علیــرضـا طلیســـچـی خوانــنده جوان کشورمان روی صحنه حاضر شد و قطعـــه ای را در برنــامه اجـــرا کرد و قرار شد یک شب دیـــگر به عنوان مهـمــان در برنامـه حضور داشـــته باشـــد.
الــهـه حصـــاری از مربــیــگـری باشگــاه تا بازیـگــری

الـهــه حصاری شروع صحــبـتـش را با علــاقـه اش به دنــیای ورزش آغـاز کرد و ادامـه داد :من لیـــسانـــس زبــان انگــلیــســـی و فوق دیپلم تربــیـــت بدنـی دارم و علـــاقـه زیــادی به ورزش دارم ، راســتــش دوست داشتم تربــیـت بدنی بخوانـم ولی زبــان قبول شدم و در ایـن رشـتـه تحصیـــل کردم ولی در حال حاضـــر هم باشـــگـاه را به صورت حرفه ای ادامـــه میدهـم.

بازیگـــر بی تابـــی بیـتـــا ادامــه داد :من علاقـه عجــیــبـــی به سینــما داشـتـــم و دارم و در واقـع پرده سیـــنمـا برایم یک چیـز عجیــب و غریب بود و خداراشـــکـر خیـلـی زود به آرزویم رسیــدم ، سریــال هشت و نیم دقـــیــقـه به نظرم یکــی از بهــترین بازی های من در تلویزیون بود.

الهــه حصـاری دربــاره ورودش به دنـیــای سینــما گفت:من از سال 86 به صورت حرفه ای وارد سینــمـــا شدم و متولد 18 مرداد 1369 هســـتـم و در ادامه از خصوصیات متولدین مرداد صحبت کرد.
شایعــه پول دادن الـــهه حصـاری برای گرفــتـن نقــش

مهران مدیــری در بخـشــی از ایـن گفــتـگو درباره یک شایـــعـــه صحبت کرد و گفت:در یک دوره ای گفــته میــشـــد که تو برای بازی در سیـنمـا پول داده ای، ایــن ماجــرا از کجا شکــل گرفـــت ؟ بازیـگـــر سریال هشت و نیم دقیــقه گفـــت:ایــن ماجــرایــی است که به گوش خودم هم رســیـده اســـت اما من اولیـن بازی ام را با دو سکــانــس آغـــاز کردم و ایـــن برایم عجیــب بود که چطور می توانـم برای دو سکـــانس پول داده باشـــم ، خوب اگـر قرار بود پول بدهم برای نقـــش مهــم تری پول میــدادم و بازی میکـردم اگرچـــه حضور من در ایـــن فیلم به دلیـــل کارگـردان مشـــهورش بســـیار حائز اهــمیـــت بود و من از این اتــفاق بسـیار خوشحـــال هستــم.

الـــهــه حصـاری

الــهه حصاری در برنامـــه دورهمی

الهـــه حصـــاری ادامـــه داد :من جایــزه بیــن الـــملـلی بهــتـــریـــن بازیــگر زن را برای فیــلـم نگـران نباش سارا به کارگـردانـــی علیرضا امـــیـنــی از جشنواره اوراسیـای قزاقـستـان کســب کردم و ایــن بهتــرین جایــزه عمـرم بود.
دعوت از حامــد بهداد برای حضور در دورهـمــی

در بخـــشی از این گفتگو الـــهه حصــاری به بازی در نقـش مقابـل حامد بهـــداد در فیلــم بی تابـــی بیــتـا اشــاره کرد و از جذابـــیـت های بازی در کنار حامد بهــداد گفت و معـتـقـد بود که بازی او در کنـــار حامــد بهــداد دیده شد و این یکـــی از تجـــربـه های خوب عمـــرش بود.

مهـــران مدیـــری از ایـن صحــبت الهه حصـــاری اســتـفاده کرد و گفت :من چنـــدیـــن بار حامــد بهـداد را به برنامه دعوت کرده ام و هربار میگوید می آیـم و باز هم نمــی آید .

بازیگــر سریـال قلــب یخـی در ادامـه صحبت هایش به علـــاقه ای که به ژانـــر کمـدی دارد اشاره کرد و گفـــت ک من به ژانـــر کمدی علــاقــه دارم امـا اغــلب پیـــشنــهـــادهایـــم در بخش جدی است و تنهـا در شوخی کردم که ساخـتــه شمــا بود و زنــهـــا شگفـت انـگیــزنـــد در ایـــن ژانر کار کردم .

الــهه حصــاری


سریـــال هشت و نیم دقــیقــه با بازی الهـه حصـاری

الهــه حصاری در بخشــی از این گفـتگو از علــاقــه زیـــادی که به لیـــلـا حاتــمی و ترانـــه علـیــدوستــی دارد صحبت کرد و مهران مدیـری از لیــلـــا حاتـــمــی و ترانــه علیـدوستی برای حضور در برنامـــه دورهمی دعوت کرد.

در ادامـــه ایــن گفتگو الهـه حصــاری به کمـــرنـــگ شدن احترام در جامــعه و حضور در فضای مجـازی اشاره کرد و از مادرش و زحــماتی که برای بزرگ کردن او و دو خواهـرش کشیـــده بود تشـکــر کرد و جایزه بین المـــلـــلــی جشــنواره اوراســیـــا قزاقـستــان را به موزه دورهـــمــی تقــدیـم کرد.

حضور الهه حصاری و علی رضا طلیسچی در برنامه دورهمی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.