بیوگرافی الکسیس بازیگر خوشگل آمریکایی در کنار همسرش

الکسیس یکی از بازیگران دختر امریکایی می باشد او به تازگی با پسر مورد علاقه خود ازدواج نموده است الکسیس بلدل مدلینگ و بازیگر سریال های امریکایی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی الکسیس بازیگر خوشگل آمریکایی در کنار همسرش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

عـــکس های جدیــد و زیـبا از الـــکســـیــس بلـدل بازیـــگر و مانــکـن زن آمـریکایی و شوهرش


عکس الــکســـیــس

کیمـبرلی الکــســیز بلدل بازیـــگــر و مانکــن آمـــریـــکــایی 16 سپتـــامـــبـــر 1981 در هیوستون، تگزاس متولد شد، پدرش مارتـــین بلدل آرژانــتیـنی و مادرش نانیتــی بلدل هستـند.


عکس الـــکسیس بازیــگـــر زن آمریکایی

در سن 8 سالـگـی به درخواست پدر و مادرش در کلـــاس های تئاتـر هیوستون مشغول فعالـــیـــت شد، سپـــس در دبیـــرسـتـان و در سن 14 سالـــگی به مدلـینــگ روی آورد. در بهــار سال 2000 از دنـــیـای مدلـینـــگ فاصـلـــه گرفـــت و در کلاس های بازیگری ثبت نام کرد و در همـــان سال بازی در سریـــال گیـــلمور به او پیـشــنهـاد شد.


الـــکـســـیس

او بیــشـتــر به خاطـــر ایــفــای نقـش روری گیــلـمور در سریــال تلویزیونی دختران گیـــلــمور و لنــا کالــیـگـاریس در خواهـــری از سفــر آرزوها و خواهـری از سفــر آرزوها 2 شنـاخــته میـــ‌شود.

در سال 2014 با وینـــسنت کارتـــیسـر بازیگـــر آمریــکایی ازدواج کرد، حاصـــل این ازدواج یک فرزنـــد پسر می باشـد.


عکـس الکــســـیـس بلــدل

قد او 170 سانــتـیـــمتـر است.

او اســپــانـــیـــایـی زبـان بود و زبـــان انگلـــیســی را در مدرسه آموخت.

یک برادر کوچکتـر به نام اریــک دیوید بلــدل دارد که در سال 1986 متولد شده اســت.

از قهوه متنفـر است و ایـن در حالــی ست که بازیــگـــر نقــش روری گیـلـــمور هر روز قهوه می نوشید، الکسیــز در این سریال به جای قهوه از کوکا کولا اسـتـــفاده می کرد.


عکس الــکسـیس و همسرش وینـــسـنـت کارتــیـــســـر

عکاسی، نویسنـــدگــی، خواننــدگــی و تماشـای فیــلم با خانواده اش از فعــالـیت ها و کارهــای مورد علاقــه ی او هستـنـد. از تماشای مسـابـــقات سوارکـاری و مســـابقـات آزاد رقص لذت می برد.

شخــصـیــتـــی خجـــالتــی دارد و صدای نازک و صورت بیـــبــی فیس از ویژگـی های قابـــل توجه او محـــسوب می شوند و همـیــن باعث شده که بیــشــتـــر بازی در نقــش نوجوان ها به او پیشـــنهـاد شود.

بیوگرافی الکسیس بازیگر خوشگل آمریکایی در کنار همسرش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.