الیزابت یا نیلوفر رجایی فر با تیپ خفن در سریال ممنوعه

نیلوفر رجایی فر که در سریال پایتخت 5 بهترین بازیگر زن شناخته شد این بار در سریال ممنوعه با نیکی کریمی هم بازی شد این سریال در زمستان شروع شده است و بزودی آماده پخش خواهد شد پژمان بازغی نیز در سریال ممنوعه به نقش آفرینی پرداخته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر الیزابت یا نیلوفر رجایی فر با تیپ خفن در سریال ممنوعه را در سایت د انستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بـــازیــگر پایـتخـت به سریـال ممنوعه پیوست

به گزارش سایت دانستن: نیلوفر رجـــایـی فر بازیگر جوانی که با بازی در نقـش یک دختــر داعشــی در سریـال پایـــتخت به شهـرت رسیــد و در بیـن مخـاطـبــان تلویزیون شناخـــته شد برای اولین بار بود که در یک مجموعه تلویزیونی حضور یافت و توانـست به خوبی از عهـــده نقـــشـــی که به او محول شده بود برآید.

این بازیگر جوان سریال پایتـــخـــت بعد از درخــشـــش در ایـــن سریـــال مورد توجه امیـر پورکــیـان کارگـردان سریـــال ممــنوعه قرار گرفت و به عنوان بازیگـــر به جمـع بازیـــگران سریــال ممـنوعه پیوست.
سریال ممــنوعه بازیـــگــر جدیــد خود را شنـــاخت

صفـــحـــه رسـمـــی سریال ممنوعه در ایـنســـتـــاگرام با انـــتشـــار عکســـی از نیـــلوفر رجایی فر بازیـــگـــر پایـــتخــت از پیوستن او به جمــع بازیـگــران سریال ممنوعه خبــر داد و نوشت :نیـلوفر رجــایی فر به سریال ویژه شبــکه خانگـــی ممـنوعه پیوست. از ایـــن بازیــگـــر به تازگــی مجـــموعه پایـــتـخـت پخش شده اســـت.


نیـــلوفر رجــایی فر بازیـگــر پایتخــت در سریـال ممـنوعه

سریــال ممــنوعه را امــیــر پورکیـــان کارگـــردانی می کنـد و سرمـــایه گذاری ایــن سریال توسط صادق یاری صورت گرفته اســـت. فیـلمبــرداری ایـــن سریــال، زمـستان سال گذشـــته در تهران آغـــاز شده اســـت.


الهــه حصــاری نیــلوفر رجایــی فر در سریـال ممنوعه

نیـکـــی کریـــمـی، هادی حجــازی فر، پژمـان بازغــی، لیلا زارع، الهــه حصــاری، نسریــن نکـیسا، خاطــره اســـدی، آناهـیتـــا درگـــاهــی، امیرحسین آرمان، مجـــید مظـفـــری، نیلوفر رجایـــی فر، علی اســـتــادی و آتیــلـــا پسیـــانــی بازیـگران ممنوعه هستنـد.


الــهـه حصاری در سریـــال ممــنوعه

پخش ایــن سریال توسط موسســـه سرو رسـانـــه پارسیان صورت میـگیـرد.


هادی حجازی فر در سریـال ممنوعه

دیگـــر عوامل تولیــد این سریـال عبـــارتنـــد از نویســندگان فیـــلمـنـــامــه:علی اصغری و مهرداد کوروش نیـا، دســتــیـــار اول کارگردان و برنامـــه ریـــز:حامــد شریفی نیا، مدیــر فیــلــمـــبرداری:ابولفضل نباتــی، صدابــردار:محـــمد شاهوردی، طراح صحــنه و لبـاس:آبـــتـــین برقی، طراح گریـــم:الـــهـــام اطیابی، مدیـــر تولیــد:فریـــبا سادات خلـــیـلــی، مدیر تدارکات:توماج گودرزی، امور مالی:مهـــدی جمــشیـدی، عکاســان:حانـیـــه زاهد و علــی سندانـی، فیـلمــبردار پشت صحـنــه:محــمود جوانـشیــر، منشی صحنـــه:آزاده جهــانبـــخــش، مشاور تبلــیغـات:سپیــده هاشمـی محـــتـشم، مشــاور رسانـه ای:آیــدا اورنــگ، سرمــایـــه گذار:صادق یاری، پخش از موسسه سرو رسـانـــه پارسـیـان


آناهـــیـــتــا درگـــاهی در سریال ممــنوعه

لوکیشــن سریـال ممـــنوعه کجـــاست


تصویری از لوکیشــن سریال ممــنوعه

از تیزر منتشــر شده در صفــحـه ایـنـــستـاگـرام سریـــال ممـــنوعه به نظرمیـرســـد که لوکیشــن ایـن سریال همـــان لوکیـشن تکــراری سریال آنــام ، عاشـــقـــانه ، زیـــر سقـف دودی و هست و نیست اسـت که در ورودی ، مبـلــمان خانــه ، تخت خواب ، میـز غذاخوری و دکوراسیون داخــلـی خانـــه در همـه این لوکیـــشن ها مشتــرک اسـت.


هادی حجـــازی فر و امیر پورکـیــان کارگـردان سریـال ممـنوعه


نیـکــی کریـــمـی در سریال ممـنوعه

عکس الیزابت یا نیلوفر رجایی فر با تیپ خفن در سریال ممنوعه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.