امکان پیام صوتی و تصویری در نرم افزار اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی تماس تصویری و صوتی را را در این نرم افزار اضافه نمود اینستاگرام یکی از محبوبت ترین نرم افزار پیام رسان در فضای مجازی می باشد و کاربران ایرانی و خارجی بسیاری دارند این نرم افزار امکانات زیادی برای کاربرانش دارد و الان هم تماس صوتی و تصویری در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر امکان پیام صوتی و تصویری در نرم افزار اینستاگرام را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : از آنجـاکه رقـــابـت میـان شبــکـــهـــ‌هــای اجـتمــاعــی و پیـــام رســانـ‌هـــای مشــهور در جهــان بســـیـــار شدت گرفته است، هر کدام از آنها قصد دارنــد با معرفی قابلـیـــت و امــکانـــات جدیــد به جذابیــت و میزان طرفـــداران خود بیفزایــنـــد.

حالـا کدهای جدید مخـــفیانــهـــ‌ـای در اپــلــیــکیـشـن شبکه اجـــتماعـــی ایـنـســتـــاگــرام رؤیت شده اسـت که نشــان از قابـــلیـــت‌ـــهای جدیـــد تمـــاس صوتی و ویدیویی دارد.

ایـن مسالـــه به وضوح نشان می دهـــد که شبـکـه اجــتـــمــاعـــی پر طرفدار ایـنســـتـاگرام که تاکنون به عنوان جایی برای به اشــتـــراک گذاشـــتـن تصــاویر و نهایتا متون نوشتاری بود، تصمیم گرفـتـــه اسـت که تبدیـــل به پیــام رســانـــی همه گیر و عامـــه پســـند نیــز بشود و به هیمـن خاطر نیـــز امـــکــان تمــاس صوتی و ویدیویی را احتــمــالا در آیـــنـــده ای نزدیـــک معـــرفـــی می کنـد و برای کاربـــرانـــش به ارمغـان خواهـد آورد.

اینــســتاگـــرام در سال ۲۰۱۲ میـلادی پس از آنـکه رشــد موفقـیت آمیـــزی داشـــت و در عرصـــه فضـای مجـــازی بسیـــار محــبوب و پرطـرفدار نمود کرد، سهــام آن را غول تکــنولوژی فیــس بوک خرید.

امکان پیام صوتی و تصویری در نرم افزار اینستاگرام

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.