سوژه جالب فضای مجازی خارج شدن امیر تتلو از ایران

امیر تتلو خواننده زیرزمینی با انتشار عکس های عجیب و غریبدر صفحه شخصی اینستاگرامش خبر از خارج شدن ایران را می دهد او در حال حاضر یکی از سوژه های داغ در فضای مجازی شده است ولی واقعا ماجرای رفتن امیر تتلو جدی است یا شایعه ؟ در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سوژه جالب فضای مجازی خارج شدن امیر تتلو از ایران را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سوژه جالب فضای مجازی خارج شدن امیر تتلو از ایران

امیر تتلو از خواننده های پرماجرایی است که هرچند وقت یکبار حواشی جدیدی از او در دنیای مجازی سر زبان ها می افتد. این خواننده جوان پرحاشیه روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرامش ماجرایی جدید رقم زد. انتشار تصاویری از یک سفر باعث ایجاد شبهاتی در فضای مجازی شد و گمانه زنی ها درباره خروج امیر تتلو از ایران آغاز شد.

امیر تتلو تصویری را در اینستاگرامش منتشر کرد و در زیر پستش نوشت:من عاشق این شهر بودم، اما خداحافظ تهران، خداحافظ ایران….

انتشار این پست باعث شد تا شبهات زیادی درباره خروج امیر تتلو از ایران شکل بگیرد و عده زیادی گمان کنند که این خواننده پرماجرا قصد خروج از ایران را دارد. تصویر بعدی که امیر تتلو در هواپیما منتشر کرد به این شبهات دامن زد.

اما گویا بعد از این ماجراها بود که امیر تتلو نوشته زیر پست اینستاگرامش را تغییر داد و نوشت:دوست دارم تهرانو و ترافیکو….

ماجرای رفتن امیر تتلو از ایران با تکذیب او مواجه شد و مشخص شد این خواننده پرحاشیه سفری به کیش داشته است و از ایران خارج نشده است.

پیش از این ماجرا نیز یکبار دیگر ماجرای رفتن امیر تتلو از کشور مطرح شد و شایعاتی درباره خروج همیشگی این خواننده از ایران شکل گرفت که باز هم پست امیر تتلو موجب شکل گیری آن شده بود.
خسته از مردم شهر …! خیلی سعی کردم بمونم و مفید باشم ولی نشد، همه کار کردم، همه کار همه ی درهارو زدم ولی نخواستن و نذاشتن، همین مردم رو میگم، کاری کردن که برم، خب منم میرم!
دارم پیر میشم ودیگه واقعا احتیاج به درامد و زندگی دارم بعد از دو سال ممنوع الخروجی بالاخره پاسپورتم رو گرفتم و حتما تا عید میرم با اینکه عاشق کشورم ولی میرم چون کشورم اصلا منو دوست نداشت همه شاهد بودن، من که هیچی حتی دوستامم نتونستن حتی یه مغازه اینجا داشته باشن از دست حرفای مردم، حالا کنسرت و فوتبال و اینارو اصلا حرفشو نمیزنم اما من مثل بقیه نیستم و از بیرون هم هوای کشورم و مردمش رو خواهم داشت.
اگرچه شایعاتی با انتشار این پست شکل گرفته بود اما بعدا مشخص شد که امیر تتلو برای بازی در یک تیم فوتبال به خارج از کشور سفر میکند.

میر تتلو این روزها اسمی آشنا برای نسل جوان است، همان چهره ای که چند سال قبل ترانه های زیرزمینی می خواند و امروز طرفداران زیادی ادعای هواداری از او را دارند.امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو متولد31 شهریور 1362 در تهران ، از خوانندگان ریتم و بلوز است.

حاشیه های مربوط به امیر حسین مقصودلو مشهور به امیر تتلو خواننده رپ، موضوعی است که برای هر که در فضای مجازی گشت و گذاری دارد ، کاملا ملموس است.

 

سوژه جالب فضای مجازی خارج شدن امیر تتلو از ایران + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.