عکس امیر و امید تاجیک و همسرش + بیوگرافی امیر و امید تاجیک

امیر و امید تاجیک یکی از خواننده های ایرانی می باشد و بیشتر افراد در ایران صدای امیر تاجیک را دوست دارند و علاقه ای خاصی به این خواننده قدیمی در ایران دارند تک آهنگ های امیر تاجیک بسیار زیبا می باشد وی چند آلبوم نیز منتشر نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس امیر و امید تاجیک و همسرش + بیوگرافی امیر و امید تاجیک را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: امیـر تاجیـک خواننـده‌ ای که با ترانه «زیر آسـمون شهــر» به شهـرت رسیــد و او را میــ‌ توان به‌ نوعی در زمـــره خواننـدگـان نســل اول موسیـقی پاپ ایرانــی پس از انـقــلاب اسـلــامــی بهـ‌ حســـاب آورد، بهــ‌ تازگـی با انــتشـار پســتــی در شبکـه اجتمـاعی خود از ترک ایـران و حضور در آلـمـــان خبــر داده اس او به دعوت یک شرکت ایرانـی – آلــمـــانــی همراه با برادر موزیــســـیـــن خود امــیــد به دوسلــدورف مهاجرت کرده اســت.

امـیر تاجیک (زادهٔ ۸ شهــریور ۱۳۴۷ در تهران) هنرپــیـــشـــه و خوانـــنده ایرانی است.

امـــیر تاجیـــک وی در رشــتـــهٔ مهـندسی طراحی صنعــتـی تحـــصـــیـل کرده. از کارهای مطــرح وی میـــ‌ـــتوان به زیر آســـمــان شهـر، آســـمونه و افــتتاحـیـهٔ جام جهـــانــی کشـتـــی و … اشاره نمود.

آلــبوم‌ها

امیر تاجـیـک پس از مطــرح شدن، آلــبوم‌ـــهای زیــر آســمون شهر و همــکــلاسی را منتشـر کرد، و پس از وقفهـ‌ـای طولانی در سال ۱۳۹۱ آلبوم زندگــی را روانـــه بازار کرد.

1378 : همکـــلـــاســی
1380 : زیــر آسمون شهــر
1391 : زندگــی

تک آهـنــگ‌ـــهـا

آرش تبـر
دسـتــم را بگـیر (بعداً در آلبوم زنـــدگــی)
دیوونه
هجوم مرگ
جنــگـــل سبـز
نشــان اقتدار
سیـنـه سرخ
بی تو (با همــراهی مهــرداد تریــزاده)
تیــم قهرمــان، ایران
زیـــر آسـمـــان شهــر
یه مسجـد
از بوسه تا عشــق
تو هم تایید کن (با همراهــی امیـــد تاجیک )
زنــدگـــی
دلم از راه پره
بارون (با همراهــی امیـد تاجیـــک )
سیـــب ممــنوع
پنجـــمیــن دیوار

زندگی ایـــده ال

زندگی ایـدهــ‌ آلـم را فقــط براساس مادیـــات نچـیـــده‌ ام

هرچــند كمـك میـــ‌ كند به ایـــدهـــ‌ آلـم، امـا بهـــ‌ خاطــرش دروغ نگـفـتم، به خاطر پیدا كردن زندگــی ایده‌ آلـــم دزدی نكردم، تهـــمـت نزدم، چون برای خودم اعتقاداتی دارم و اعتــقاداتـم را قوی كردم شاید می‌ توانســتـــم از موقعیتم اســـتفـاده كنم امـا این كار را نكردم چون هدفــم چیز دیگری بود

بعــضی اوقات دوستــان پشـــت سرم حرفـــ‌ هایــی می‌ زنند، امـا من می‌ خنـــدم، من می‌ گویم خودشان را دارنـــد مجازات می‌ كنـــنـد زودتـر از موعد مقـرر

عکـس امــیــر تاجـیــک در بیـــن طرفــدارانش

عـــلت مجــرد مانـدن

دوست دارم درباره اینکـه چرا ازدواج نکـــردهـ‌ ام بگویم :

درســت اسـت من 49 سال دارم اما مجــرد مانـدن انـتخـاب شخـــصی من است و از زنـدگی مجـردی لذت میـــ‌ برمف همواره هم در ایـن سالـهـا سعی کردم برای خودم برنامـــه داشـــته باشم اما امــیدوارم مورد خوبی پیش بیـــایـــد و من هم ازدواج کنم.

عمــل جراحـی

امـیـــر تاجیـک خواننـده موسیقی پاپ کشورمـان به دلیـــل تشدید الـتـــهـاب یک غده در قســمــت چپ صورت در یکی از بیمـــارســتـــان های تهـران تحت عمــل جراحـی قرار گرفـــت و ایـن غذه که در مجـــرای تنـفــســـی او قرار داشـت و بین فاصــله بیـنــی تا مغـز قرار گرفـــتــه بود خارج شد.

عکـس امیــر تاجیک و برادرش امـید تاجیک

حـضور در جبهـــه جنـــگ

من جزو آدم هایی هسـتـــم که عقیده و تعـــصـب خاصی نســبـت به کشورم دارم.

سال 64 به جبهـه رفتم چون به کشورم علاقـه و تعـــصـب داشتــم. شاید به چهـره ام نخورد ولی اگــر همــیـن الـان هم لازم باشـــد از خاک وطنــم دفـاع می کنـــم ایــن ذات من است و نمـــی توانــم آن را عوض کنم.

تجـربـــه بازیـگــری

من از بازیــگـری و تئاتر شروع کردم و با دوستـــانـــی مانند اکبـر کشـن فلاح و جعـــفـر دهـــقــان دوست بودیم و با تعدادی از همـکـلـاســی های خود کار تئاتــر می کردیـــم و آقای مجیــد مجیـــدی بچه محل ما بود. کارهــایی را داشــتـیم، چهـــار اجرای صحنــه حرفـــه ای را تجـربه کردم. اتـــفــاقا در یکــی از همـان اجــراهـــا بود که بایــد می خوانـدم و وقتی دوستان جنـــس صدای من را شنــیـــدنـد، پیــشنـــهــاد دادنــد که به سمــت خوانندگی بروم.

سرود رسمی تیـــم ملی

امیر تاجــیک توسط فدراسـیون فوتبــال ایــران برای خوانـــدن سرود رسـمی تیـــم ملــی فوتبـال ایــران برای جام جهـــانی ۲۰۰۶ آلمــان انـــتــخـاب شد و برای این رقابــتـــ‌ ها دو آهنــگ ارائه داد همچنیـــن از او به عنوان اصـــلی تریـــن گزینــه برای خوانــدن سرود رســـمی تیـم ملـی برای جام جهـــانی ۲۰۱۴ نیـز یاد می‌ شد.

الـبتـــه این سرود به احسان خواجـــه امـیـری واگذار شد.

همکــاری امـــیـــر با برادرش

اگـــر من امـروز فعـالـیـــتـ‌ می‌ـکـنــم به واسـطـــه حضور امـیـــد اسـت.

او سالهاست که در ارکـستر من کیـــبورد می زنـد، رهبــر ارکـــسـتـــرم اســـت. در آلـــبوم زنــدگـی هم به عنوان همخوان کر حضور داشــت؛ از آهنــگـسازی تا رهبـــری ارکـــســـتــر همـه کارهــا بر دوش امــیـــد اســـت.

امیر و امید تاحیک

شایعـه مهـــاجـــرت

او در یک پسـت اینــستاگی ب انتـــشـــار عکـــس نوشت : خداحافظ ایران، سلام آلمــان، ابــتدا به نظر می رسید او از ایـران مهاجرت کردهـــريا، امـــا مدتـی بعد خبـر آمد که وی برای برگـــزاری کنــســـرت رفـتــه بوده اسـت !

شهرت

شهـــرت باعث نشد تا من خودم را نســـبــت به خانواده ام یا مردم، تافته جدابافتـه ای بدانم. من هنوز همــان امـــیـر تاجــیک 10 سال پیـــش هستــم. 10 سال بعــد هم اگر زنـــده باشم باز هم همـــیــن آدم خواهــم بود.

امیر و امید تاحیک

شهاب حسینی و امیر تاجیک

عکس امیر و امید تاجیک و همسرش + بیوگرافی امیر و امید تاجیک

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.