امین رستمی خواننده پاپ با تیپ های خفن در کنسرت + بیوگرافی

امین رستمی یکی از ستاره های موسیقی پاپ در ایران می باشد و بیشتر ایرانیان با صدای زیبای امین رستمی خاطره دارند امین رستمی در کنسرت های بسیاری در ایران شرکت نموده است هواداران امین رستمی بسیار صدای او را دوست دارند آهنگ هایی که امین رستمی خوانده است مورد توجه هواداران ایرانی اش قرار دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر امین رستمی خواننده پاپ با تیپ های خفن در کنسرت + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

امین رستـــمی خوانــنـــده پاپ با صدای رمـانـــتــیـک و خاص در تاریـخ ۶ شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در شهر اصــفهان متولد شد. امـیـــن رســـتـــمی دو خواهـــر بنام های مهــسـا و آمنـه دارد و مادرش معلـــم و پدرش بازنـشـــستـــه کارمـــند بانک بوده است مدرک تحــصــیـلـی امـــیـن رســـتــمـی بر خلــاف علـاقه اش خوانندگــی و موسیـقی رشــتــه زیست شناســـی بیوشیـمی بوده و از ایــن رشـــته در دانــشـگـاه فارغ التحصیــل شده است.

از سن 23 سالـگـــی به تهـران مهــاجـــرت کرده و مقـیـم تهـران شده اسـت. از لحـاظ علـاقـــه او از کودکــی به خوانـندگی و موسیــقی علــاقه داشــته و اولیــن خواننـدگی خود را در کلاس پنـجــم در گروه سرود مدرسـه خواند.از 15 سالگی با عشـق دنــبـالـش گرفـته و توانـــایـــی نوشتـن نت آهنـــگ و ملودی را در خود احســـاس کرد. با تلـــاش و کوشش و پشتـکارش توانـــست به طور حرفـــه‌ ای از 23 سالـگـی هنــر موسیقـــی را شروع کرده و خوانـــدن را آغاز کرد.

امیـــن رســتــمــی خوانـنـــده پاپ با صدای رمــانـــتیـک و خاص

امین رسـتمـــی از سال ۷۸ شروع به ساخـتــن و اجرای اولیـــن قطعات خود کرد و به کسب تجــربـه در زمــیـنه ی تولیـد و هم زمان مهـنـــدسی صدا پرداخت. در سال ۱۳۸۷ اولیـــن آلبوم رسـمـــی امین رســتــمـی به نام یاد چشـــمات، توسط شرکــت آوای نکیـــسا وارد بازار شد. دومیــن حضور امـــین رســتمی در آلبومهـای مجــاز با آلبوم گروهی هشــت بود که بصورت گروهی و با حضور دیـــگـر خوانـــنـــدگـانی چون رضــا صادقی، محــســن چاوشی، حامی و غیــره روانـــه ی بازار شد، در این آلـــبوم نام قطـــعه اجرا شده توسط امـــیـــن رستـــمـــی “دلـم گرفـتـــهــ” بود.

امـــین رســـتــمــی خوانـــنــده پاپ

خوانــنـــده پاپ بقدری عاشق موسیــقــی و خوانـدن اســت که به گفـته خودش همـــه تفریـــحــات و سرگـرمـــی های من در موسیقـــی خلاصـه می شود. اما گاهی فیلم میــ‌ بینـــم، کتـــاب میـ‌ـــخوانم و سفـر می‌ روم چون مسـافـرت را خیـلـی دوست دارم.

قبلا در رشتـــه ورزشـــی بســکتـــبال بطور حرفـه ای کار می کرده و در شنا نیز دارای مقـام استــانــی بوده و در حوزه فوتبال نیز در مقـطــعـی از زنـدگیش فعـــال بوده اســـت.

زبان انگلـیســی را فول بوده و عربـی را نیز مســلط اســت.

مارک عطرش چنل بوده و خیـلــی زودرنـج و حساس و خجــالتــی اســـت.

طرفـدار پرسپولیس بوده و تکــه کلامش خیلــی خوب اسـت.

امیـن رستمی فعـلـا ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

عکس های اینـــستـــاگرامـــی امیـــن رسـتـــمـــی

آهــنگ های امـــیـن رســـتمی:

عزیــزم

کاشکــی امروز هوا بارونی نبود

شمـال

ای باورم

نفســـم رفـــت

دلـــتــنـگـتم

حیـف

بی احـساس

معجــزه اینه

یه دل

تیک تیک

به دلـــم موند

ایــن قدر تو رو دوست دارم

دلـــت میاد

لالــایی

منو تو قلــبـــت نگــه دار

یاد چشـمــات

انــتظــار

نشونی

عشــقـم

بارون

دیوونگـــی با تو

دریـا

نمـــیـدونم تو کجایی

اولیـن نگـــاه

دو روزه

حسـم کن

رفتـم دلت تنگ بشه

چشمـای بارونی

من نگــاه تو رو میخوام

خدا

آی تو

هوام تویی

عروس خانـــم

تصور کن

یه نفر

جز عشـــق تو از امـیـن رســتمــی و پیــمان امیـن

تا کجـــا

دلـم گرفــتـه

بی تو

بی معرفـت

خداحـــافـــظ تو

ستـــاره

بی هوا

امین رستمی خواننده پاپ با تیپ های خفن در کنسرت

امین رستمی خواننده پاپ با تیپ های خفن در کنسرت

امین رستمی خواننده پاپ با تیپ های خفن در کنسرت

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.