انتخاب مبلمان مناسب برای اتاق و سالن پذیرایی

مبلمان مناسب که برای اتاق های پذیرایی استفاده می نمایید باید از رنگ های مناسب دکوراسیون استفاده نمایید اتاق نشیمن مبلمان خاص خود را دارد ولی در سالن پذیرایی باید از مبل های زیبا و شیک استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انتخاب مبلمان مناسب برای اتاق و سالن پذیرایی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دارایی خویش را معین نمایید و متناسب با آن مبل مطلوب خویش را تعیین نمائید .

بدون شک یکی مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در خرید مبل راحتی یا این که مبلمان کلاسیک یا این که هر سبک مبل دیگری , بها آن است . از طرفی دارایی ما محدود و رقم خورده و از طرفی ارزش های زیاد متنوعی در بازار وجود دارد .

بدون شک شما هم مشاهده نموده اید که گهگاه برای یک نوع مبل یگانه در دو مغازه متفاوت با تفاوت ارزش فاحش مواجه میشوید . این تفاوت بها گهگاه به دلیل تفاوت میزان سود دریافتی از سوی دو فروشنده است اما غالبا این تفاوت در شرایطی که خیلی دوچندان بود بخاطر تفاوت کیفیت آنهاست . بایستی دقت داشته باشید که در صنعت مبلمان الزاما شبیه بودن دسته ها عامل بر کیفیت یکسان آن‌ها نیست . بدین ترتیب دقت داشته باشید که حتما از کیفیت پارچه , زیرکار مبلمان , جنس چوب و کیفیت رنگ حتما مطمان گردید و از فروشنده بخواهید که به شما گارانتی مکتوب ارائه نماید . توصیه ما این است که ترجیحا به برندی که از آن خرید می‌کنید هم دقت نمایید که مارک سوابق داری باشد تا با خاطر راحت بتوانید محصول را خریداری نمائید . زیرا معمولا برندهای دارای اعتبار از کیفیت فعالیت خویش کم نمی‌کنند .

جور مبلی که میخواهید ( مبل راحتی , مبلمان کلاسیک , مبل استیل , مبل راحتی ال و … ) را معین نمائید .

تعیین مدل مبل مسائل خیلی مهمی است که متعلق به عوامل مختلفی مثل : ذوق وسلیقه , میزان دارایی , خلأ خانه , سبک چینش و … هست .

در هنگام گزینش مبلمان و خرید مبل حتما در لحاظ داشته باشید که چه سبکی از دکورا سیون رو برای منزلتان در حیث گرفته اید . به عنوان مثال در‌حالتی که در‌پی تولید فضایی گران قیمت می باشید مبل سلطنتی یک کدام از گزینش های عالی برای شما است . چنانچه متراژ فضای شما کوچک است , از مبلمان راحتی ال استفاده فرمایید چون مبل ال را میتوانید به شرایط های متعدد دکورا سیون نمایید و درضمن نفرات بیشتری میتوانند از فضای نشیمن آن منفعت ببرند .

به دلیل این‌که بیشتر استراحت و عمل بر روی مبلمان صورت می‌گیرد بایستی مبل انتخابی شما دارنده نشیمنگاه راحتی باشد و هنگام نشستن بر روی آن شم عالی و راحتی داشته باشید

در هنگام پیشنهاد مبل از پارچه های مرتبه یک و کیفیت بالا کیفیت خوب استفاده نمائید تا تغییر و تحول رنگ ندهد و ارتفاع قدمت بیشتری داشته باشد .

اعتنا داشته باشید که لایه چوبی مصرف شده در مبلمان از شایسته ترین و مرغوبترین و مقاوم ترین چوب ها باشد که زود جراحت نبیند .

به مقدار مبلمان اعتنا نمایید که مطلوب با فضای خانه باشد در‌حالتی که خانه کوچکی دارید شایسته ترین آیتم مبلمان ال و ست مبل های توده و نوع میباشد و از خرید مبلمان سلطنتی و همینطور مبل هایی که دارنده گونه های بزرگ می باشند پرهیز کنید .

توجه داشته باشید مبلی که تعیین می‌کنید وزن متعددی نداشته و سبک باشد تا در هنگام جا بجایی و یا این که تغییر و تحول دکورا سیون حمل آن سهل وآسان باشد و زخم نبیند .

برای قشنگ خیس شدن دکورا سیون خانه می توان همراه با خرید مبلمان , ست ناهارخوری آن را هم خریداری کنیم .

در حالتی‌که سبک مبل شما راحتی و یا این که کلاسیک است برای زیبایی بیشتر آن خوبتر است از کوسن و بالشتک های فانتزی و خوشگل استفاده کنیم .

در هنگام خرید میز جلو مبلی و عسلی برای ست مبلمان توجه داشته باشید و میزهایی تعیین فرمائید که پذیرایی بر رو آن سهل باشد و مهمان بتواند به راحتی دست خویش را دراز کرده و نوشیدنی خویش را بردارد و بر روی آن در اختیار گرفتن داشته باشد .

هیچگاه نباید مبلمان را در جوار وسیله های گرمایشی و همینطور روشنایی بدون واسطه آفتاب قرار دهید چون منجر تغییر‌و تحول صورت و کاهش ارتفاع قدمت آن می گردد .
چنانچه عشق مند به تماشای تلویزیون و دراز کشیدن بر روی مبلمان می‌باشد خوبتر است یک کاناپه جدا از ست مبلمان تنظیم نمائید چون خوابیدن دراز مقطع بر روی مبلمان منجر جراحت و فرو رفتگی نشیمنگاه آن میشود .

 

انتخاب مبلمان مناسب برای اتاق و سالن پذیرایی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.