زنان کدام مردها را برای سکس انتخاب می نمایند

سکسی که با رابطه عاشقانه همراه نباشد سکس لذت بخشی نخواهد بود بسیاری از مردان چون بیماری زود انزالی دارند نمی توانند با همسر خود زیاد عشق بازی نمایند و خیلی سریع ارضا می شوند ولی خانم ها از مردانی بیشتر خوششان می آید که رابطه عاشقانه ای با همسرش داشته باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زنان کدام مردها را برای سکس انتخاب می نمایند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : مهم ترین رفتارهایی که خانم ها از همسرشان توقع دارا‌هستند تا بتوانند یک ارتباط زیاد مفید و عاشقانه را با نیز استارت نمایند و به پایان لذت قسمتی دست پیدا نمایند .

بخش اعظم خانم ها میل متعددی برای برقراری ارتباط سکسی با شوهرشان ندارند . اکثر اوقات مردان می باشند که سفارش یک ارتباط را به همسر دلبندشان می دهند .

البته حقیقت این است که خیلی از زنان سرد مزاج نیستند و در کنار یک همسر تحریک کننده , از موجوداتی ترسو و متنفر از ارتباط جنسی به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل میشوند , آیا دوست دارید همسرتان را به یک کدام از این قهرمانان تبدیل کنید؟

 

این خصوصیات مردهایی است که برای همسرشان سهیم جنسی نیکی می باشند , شما نیز میتوانید چنین خلق فرمایید :

1 – مردهایی که در بستر هم با همسرشان سخن می نمایند . آقایونی که نمی‌خواهند احساساتشان را با لغت ها عاشقانه در طول ارتباط جنسی ابلاغ نمایند , بدین نکته اعتنا نمایند که ابلاغ احساسات عاشقانه در قبلی , هنگام و بعداز قربت به زن شم محبوبیت و امنیت می‌دهد .

2 – مردهایی که به آرامی و با ملایمت علاقه ورزی می نمایند . برای تحریک همسرشان وقت صرف می نمایند و به وی زمان می دهند تا شعله ی شهوتش به آرامی روشن شود .

3 – مردهایی که در بوسیدن مهارت دارا هستند . هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید می تواند به مثل پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود میاید و اورا بر افروخته سازد .

4 – مردهایی که با چشمان خویش به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارا‌هستند و به وی عشق و علاقه می ورزند . این را بدانید که رابطه چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر تن هر دو طرف است , پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان حس محبوبیت بدهید و از مزایای این رابطه لذت ببرید .

5 – مردهایی که با موهای همسرشان بازی می کنند . تاءمل نمی کنم هیچ زنی در عالم وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای همسرش در موهای سرش لذت مبارزه !

6 – مردهایی که در تحریک کردن همسرشان توسط لمس کردن مهارت دارا هستند . زنها در فرایند آمادگی برای قربت نیاز دارا هستند که با نازونوازش و لمس آهسته , فراهم عملیات جنسی شوند .

7 – مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خویش لذت می‌برند . لهجه عشق و علاقه لمس کردن است , دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی توانمند اند که نیروی جنسی شمارا منتقل می‌کنند , با نوازشی عاشقانه معنای حقیقی و واقعی این جمله را شعور نمائید .

8 – مردهایی که عشق و علاقه خویش را در خارج از اتاق خواب هم به همسرشان نشان می دهند و او‌را به حس و اعتقاد محبوبیت وادار می نمایند . یک «دوستت دارم» , یک شاخه گل , یک پیامک عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان شم محبوبیت بدهد , می تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود .

9 – مردهایی که به همسرشان وفادارند . فراموش نکنید در‌حالتی که همسرتان احساس نماید فقط سهم دار لحظه های لذت تان است , عملکرد بیشتری برای لذت بردن بسیار شما می نماید .

10 – مردهایی که پیش از عشق و علاقه ورزی خویش را به نظر فیزیکی و جسمانی فراهم می نمایند . کارهایی ماننده خوشبو کردن دهن , ازاله موهای زائد , رایحه زدن و دوش به دست آوردن و … می‌توانند برای ایجاد کردن جسمی شما اثر گذار باشند .

زنان کدام مردها را برای سکس انتخاب می نمایند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.