انتخاب پرده مناسب با رنگ دکوراسیون منزلتان

پرده مناسب با دکوراسیون خانه را انتخاب نموده تا خانه شما زیباتر و مدرنتر باشد پرده با رنگ های بسیار روشن و طرح های جدید موجب می شود خانه شما شیک تر از همیشه شود اگر در انتخاب پرده رنگ دیوارها بسیار مهم می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انتخاب پرده مناسب با رنگ دکوراسیون منزلتان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

پنجره ها , چشمان منزل میباشند که با یاری پرده , میتوانند زیباتر و شیک خیس به لحاظ رسیده و تعادل روشنایی و رنگ ها را در اطراف بیشتر نمایند در واقع , در بدو ورود به خانه , او‌لین چیزی که در دکورا سیون به دیده میاید , رنگ های پیروز و فروغ و روشنایی جان دار در فضاست .

امروزه , محققان و روانشناسان پژوهش ها متعددی در مسئله تاثیر رنگ ها در معاش , شم , شرایط های روزانه بشر انجام داده اند و بدین سود رسیده اند که جریان معاش در منزل سوای پنجره و تاریک نیست وعدم وجود فروغ عاطفه ها انسانی را به گونه ای منفی تغییر تحول می‌دهد و به همین باعث استفاده از پنجره ها در معماری خانه و تزئین دلخواه آن‌ها در دکوراسیون بسیار مهم می باشد.

لازم به مطرح شدن است پیشین از تعیین رنگ دلخواه برای پرده , یکسری عنصر با اهمیت نیاز است یکی مهم‌ترین موردها , سبک چیدمان علی الخصوص رنگ دیوار ها , فرش و مبلمان میباشد . شناسایی موادتشکیل دهنده کلیدی و موادسازنده تزیینی که فرعی خیس محسوب می گردند هم در حق تقدم می‌باشند . چنانچه اتاقی دارید که رنگ های دیوار و فرش های آن گویا است , خوبتر است پرده ای با رنگ خنثی تعیین نمائید و یا این که برعکس , در‌حالتی که تمام اتاق و مبلمان رنگ های خنثی دارا هستند , پرده ها با رنگ روشن مورد خیر و خوبی برای روح دادن به اتاق هست .

رنگ قرمز‌رنگ , منجر ارتقا اشتها , و ارتقاء انرژی میگردد و اشخاص را شاد‌تر مینماید . به این ترتیب پرده‌هایی با رنگ قرمز رنگ میتواند برای آشپزخانه , نشیمن و اتاق غذاخوری مطلوب باشد.

رنگ نارنجی رنگ سبب ساز می‌شود که قبول تغییرات آسوده خیس باشد و شم راحتی و انرژی را به خویش به همراه دارااست . از این رنگ می توان در اتاق‌ها , جایی که تمام اعضای خانواده به دور نیز عده میگردند , استفاده کرد .

رنگ نارنجی رنگ برای آشپزخانه نیز دلخواه است چون به هضم طعام یاری می کند و به اشخاص شم راحتی می‌دهد . پرده های نارنجی رنگ برای اتاق خواب سفارش نمی‌شوند چون که فراوان محرک بوده و در خواب نقص‌ تولید می نماید .

زردرنگ مایل به نارنجی رنگ , شم صلح و دوستی به همراه دارااست . در شرایطی که در‌پی یک رابطه از صمیم قلب می باشید , اتاق نشیمن خویش را با پرده های زردرنگ تزئین نمائید .

پرده های سبز برای اتاق خواب خوب می‌باشند زیرا با ساخت شم وقار , خواب نیکی را سبب ساز می گردند به علاوه , با این رنگ اتاق بزرگتر به لحاظ می‌رسد . اگر‌چه این رنگ برای همگی اشخاص مطلوب است البته برخی اشخاص با بیشتراز حد استفاده‌کردن از این رنگ نقص‌ دارا‌هستند .

فیروزه ای به ساخت هارمونی داخلی یاری مینماید و منجر وقار اشخاص میگردد . براین اساس این رنگ پرده برای اتاقی دلخواه است که بعداز یک روز طولانی می‌خواهید در آن جا استراحت فرمایید .

آبی‌رنگ یک رنگ دوستی آمیز است که چاره قابل قبولی برای بی خوابی و اضطراب به حساب آورده می شود افزون بر آن به داشتن تمرکز هم امداد می نماید . به این ترتیب پرده هایی با رنگ های آبی‌رنگ نیز برای اتاق عمل و نیز اتاق خواب دلخواه است .

استفاده از رنگ بنفش برای پرده , نوروفروغ صورتی کم‌رنگی تولید می کند که دوچندان آرام‌بخش است . این رنگ با موادسازنده روشن اتاق فراوان هماهنگی تولید می‌نماید و اتاق را زنده خیس مینماید . براین اساس انرژی بیشتری را به شما می دهد .

صورتی و بنفش سبب ساز تندرستی و ارتقا احساسات میگردد . بنفش و صورتی هم تاثیر نیکی بر رابطه ها دارا هستند , بدین ترتیب پرده‌های رنگی صورتی به عارضه ها ذکر شده و به دلیل تم فانتزی اکثرا برای اتاق خواب دلخواه خیس می باشند و در اتاق طفل هم کاربرد بیشتری دارا هستند . این رنگ برای سبک چینش هایی با رنگ های پاستلی هم زیبایی را میافزاید .

پرده های قهوه ای روشن منزل را برای شما دلپذیر کرده و همینطور این رنگ به داشتن تمرکز امداد می‌نماید البته می بایست دقت داشت تا حتما با نوروفروغ فضای داخلی ادغام شود تا سبب خستگی و ظلمت بیش تر از حد نشود .

انتخاب پرده مناسب با رنگ دکوراسیون منزلتان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.