انتقاد جنجالی باران کوثری از نشر مطلب غیر اخلاقی مانی حقیقی

مانی حقیقی بهد از انتشار و نشر مطالب غیر اخلاقی مورد انتقاد بسیاری از افراد قرار گرفته است ولی مانی حقیقی از این خود دفاع نموده و گفته است که چیز غیر اخلاقی در روزنامه درج نکرده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انتقاد جنجالی باران کوثری از نشر مطلب غیر اخلاقی مانی حقیقی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

واکنــش کوثری به اقدام مانــی حقــیـــقی

واکـنــش کوثری به اقـــدام مانـــی حقـــیقی ع باران کوثری با اشاره به دادگـاه شکایت مانـــی حقـــیـــقی از روزنــامه یالثـارات،متــنی را در واکنش به انتقــادهـــایـــی که اخــیـرا از سلبــریتـی ها می شود در ایـنــســـتـاگـرام به اشتراک گذاشـــت.

ایـن بازیـــگر نوشت: «در پی شکـایت مانی حقــیـــقی مدیـــر مسئول نشریـــه یالــثـارات به افــتــرا و نشــر مطالب غیــرواقـع ،نشـــر مطالــب خلـاف عفت عمومی و ایجاد اختــلـاف بیـن اقشار جامـعه متهـــم شد. دم مانـــی گرم که پیگیر شد و شکایــت کرد .
شایـد بد نیست همهــ‌ــمون پیگیر شکــایــت از ایــن نشریــات و صفحـهـ‌ها و اشـــخــاص بشیم
تا شاید کمـــی جلوی ادبــیـــات سخــیــف و تهمــتــ‌ــها و فحـاشـیــ‌ها گرفتـــه بشه. ایـــن تلـــاش مذبوحانـــهـ‌ـشونبرای تخـــریـب چهره به قول خودشون سلــبریتــی‌ــها جلوی مردم دیــگه مضـــحک شده.
واکنــش کوثری به اقـدام مانـــی حقیـــقـــی در اینـستاگـرام

کاش بفهــمیـــد مردم عقـــل و درایـــت دارن ، احـــتـــیاجی به تهـمـت و فحاشـی نیــست ، شمـــا مودبـانــه و باصداقـــت نقــدتون و کنـیــدو بذاریـد مردم قضـــاوت کنـــن ، هم دربـــاره ما هم درباره شمــا. مد شده اصلـــا !
نه فقط در نشریــات و صفـــحـهـــ‌های معلوم حال. شغل عدهـــ‌ای شده معـروف شدن با کوبیــدن سلـبریــتـــیـ‌ها خودش شده یه راه سلـبریــتـی شدنـــد.»

واکنش اینستاگرامی باران کوثری به اقدام مانی حقیقی

انتقاد جنجالی باران کوثری از نشر مطلب غیر اخلاقی مانی حقیقی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.