انواع اسنک های خوشمزه و متنوع برای مجالس

اسنک های خوشمزهای که می توانید در منزل تهیه نموده و در مهنانی ها با عزیزانتان نوش جان نمایید بیشتر افراد از اسنک ها خیلی خوششان می آید شما می توانید از دستور تهیه این اسنک ها استفاده نموده و اسنک های مقوی و خوشمزه ای در منزلتان تهیه نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انواع اسنک های خوشمزه و متنوع برای مجالس را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: الـــان رسم شده توی مهـمانـی ها چنـــد جور مختـلــفات ساده برای پذیـــرایــی بیشتـر در دســتـرس نیـســـت. قدیـــمی ترهـا سرشان با آجـــیــل، بســکوییت و چای گرم می شود، جوان ترها هم با پفک و چیـــپـس و ماســـت. اســـنـــک های ایـــن پســـت می توانـــد این مهـــمانی های ساده را متـفاوت کنـــد. اما اگر اهـل مهـــمـانی دادن و دور هم جمع شدن نیــسـتـید، می توانــیـد ایــن اســنـــک ها را به فرزنــد کوچک تان بخورانیـد تا جان بگـــیرد.

معجون صدادار

۲ تا نان کراکر – همـــان نان خشـــک خودمـان که این روزهــا در بازار با طعـــم های مخــتلــف زیــاد اسـت – را با یک قاشــق غذاخوری شکـلـات فندقـی قاطی کنید و ایـن معــجون «خرت خرت» کن را به یک برش موز بچسبـانـــیــد.

شترگـــاوپلنگ خوراکی

ورقه های ژامبون را دور ساقـــه های خوش قد و بالــای کرفـــس بپـــیـچــیـــد و یک ظرف کوچک با یک قاشـــق چای خوری سس خردل کنارش بگذاریــد. از مهمانــان عزیــز بخواهید کرفـــس-ژامـــبون-خردل بخورند! (ترکـــیبـــش شبـــیــه شترگــاوپلنـگ اســـت!)

چوب شور نخودی

نصف فنــجان نخودفرنــگی را با یک قاشـــق غذاخوری نعنــای تازه و خرد شده و دو قاشق چای خوری آب لیموی تازه با هم آشتی بدهید و چنـد تا چوب شور هم بگـــذاریـــد کنــارشـــان. اگر مهمـــانانــتان نگــفـتنـــد: «اوه مای گاد!» من نام دیـگـــری برای خودم انــتـــخاب می کنـــم!

ذرت بوداده کنــجـــدی

چهـــار فنـــجـــان ذرت بوداده را با نصف قاشق چای خوری روغن کنجد و نصــف قاشــق چای خوری کنجد قاطـی کنـــید و ایـــن معـــجـن جامـــد جدیدالــخـلقـــه را سرو کنـیـد. مزه بانمـکی دارد. فقط حواســـتــان به کسانـــی که از کنجــد فراری هستنـــد، باشد.

آجـــیل شکـلاتـــی لقمـه ای

یک چهارم فنجــان آجیــل بوداده بی نمـــک با هر ترکیـــبــی که خودتان دوست داریـد را با حدود ۳۰گرم شکلات تلخ (۷۰ تا ۸۰ درصد) مخـلوط کنـید. ایــن دوستان را لای کاغـذ مومی در فریــزر بگــذاریـــد و هروقت خودشـــان را مغـــرورانه گرفتـــنــد، بخوردیشــان! (پیام اخــلـاقی: غرور چیــز بدی اســت و باعـث خورده شدن آدم می شود!)

انواع اسنک های خوشمزه و متنوع برای مجالس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.