انواع مدل موی زنانه شیک و جدید 2019

مدل موهای زنانه که در سال 2019 مد می شود با طرح عای زیبا و رنگ های جدید و بسیار شیک مد شده اند شما خانم ها می توانید از این مدل موها استفاده نموده و مانند ستارهها در مهمانی ها و مجالس بدرخشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انواع مدل موی زنانه شیک و جدید 2019 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

تـــنوع مدل موهای سال ۲۰۱۸ زیاد است و برای هر انــدازه مو یک مدل متــنوع در نظـــر گرفـتــه شده اســت. اگر دوست داریـد در سال ۲۰۱۸ یک تغـــیـیـر اساســی به ظاهـــرتــان بدهــیـد یکـــی از ایــن مدل موها را انــتـخاب کنــیــد.

آبــشــاری و لایـــه لایــه

خیـــلی ها برای بیشــتر نشان دادن حجم موها مدل آبــشــاری یا لایــه لایه کوتاه می کنـنـــد. مدل موهای لایـه لایـه بایــد موجدار باشد و رنـگ موی آمبره زیـبـــایـی آن را دو چنـدان می کنـد.

مدل موی باب

مدل موی باب یکـــی از مدل های بســـیــار معــروف است و کسـانی که آمــادگی موهای زیـاد کوتاه را ندارنـد می توانــنـد قد موها را کمی بلندتر بگیرنـد که به آن مدل باب بلنــد می گوینـد. مدل باب یک مدل کلـاسـیک اســـت که نیاز چنـدانـــی به مرتب کردن ندارد. به این مدل موها می توانیــد تنوع بدهیــد و برای رنـگ کردن آن مدل آمبـــره، هایلـایـــت یا رنگ ساده را انــتـخاب کنید.

کروکات و آندکارت

کسانـی که می خواهـــند تغیـیــر اساسـی به مدل موهای خود بدهــند و مشــکلی با موهای کوتاه ندارند می توانــنـــد مدل کروکات یا آندرکـــات را امـتحـان کنـــنـد. در مدل آنــدرکــات قســمـــت بالـــای موها کمی بلــندتر اسـت. رنـــگ موی روشن این مدل مو را زیبـــاتـــر نشــان می دهد.

پیــکســـی

اگر دوست نداریـد موها را بیـــش از حد کوتاه کنیـد مدل پیکســـی را امـــتــحان کنیـد. یک مدل موی اســپـــرت و زیبـــا به سبـک فرانسوی که هم برای خانــم ها و هم برای آقـــایان مناســب اسـت. برای ایـــن مدل موها بهـتــر اســـت رنـــگ های روشن یا مدل چنــد رنــگ به کار ببـریـد.

هنــدســـه ای

برای کسـانـی که از موهای به هم ریختـه و نامـنـظـــم خوششــان نمـــی آیـد مدل های هنـــدسه ای منــاســـب اســت که امـــسـال مد شده انـــد. این مدل موها به توجه و مراقبت زیـــادی نیاز دارند و کوچک تریـــن ایـــراد در آن بســـیــار نمـایـان است. پس بایــد آرایـشـگــر و رنگ موهایتــان را با دقت انتخـــاب کنیـد.

مدل ساسون

برای این مدل موها که از دهه ۷۰ و ۸۰ آمده انـــد باید رنگ موهای کلــاسیــک به کار ببـریـد.

و باز هم چتـری

امـســال مدل موی چتــری بسیار رایــج شده است و تنوع زیـادی دارد. چتــری می توانـــد ضخــیم، باریک، کوتاه یا بلنــد باشد. نکـــتــه مهم ایـن اســت که باید مدل چتـــری ها را متـناسب با فرم پیشــانـی انتخـــاب کنـــیـد.

انواع مدل موی زنانه شیک و جدید 2019

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.