بیوگرافی اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه

اویکو کارایل یکی از بهترین بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون ترکیه می باشد او دانشجو می باشد و در سریال های مانند کارا پارا آشک Kara Para Ask به ایفای نقش پرداخت که یکی از بهترین بازیگران در این سریال شناخته شد در ادامه تصایر و جزئیات بیشتر بیوگرافی اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

اویکو کارایـــل (به ترکی: Öykü Karayel) متولد ۱ ژانویه ۱۹۹۰ می باشد

نام و نام خانوادگی اویکو کارایـــل
زمیــنه فعالـیـت بازیـگـر
تولد ۲۰ ژانویه ۱۹۹۰ (۲۷ سال)
ملیت اسـتانـــبول، ترکـیـه
ترک
سال‌ـهــای فعالـــیت از سال ۲۰۱۱ میلـــادی تاکــنون
شریک(های)
زنــدگــی جان بونومو (۲۰۱۷ – تاکــنون)
اویکو کارایل (به ترکــی: Öykü Karayel) متولد ۱ ژانویه ۱۹۹۰، در اســـتــانبول بازیـــگـر سینمـــا و تلویزیون اهـل ترکیه اســت.

اویکو کارایـــل (به ترکی: Öykü Karayel) متولد ۱ ژانویه ۱۹۹۰، در استـــانـــبول بازیـگـر سیــنـمـــا و تلویزیون اهل ترکـــیه اســـت.

زنـــدگی اویکو کارایل
اویکو کارایـل در اســـتــانـبول در سال ۱۹۹۰ متولد شد، او فارغ الـــتـــحصــیـــل از دبیرستان دخـتـرانه اسـت. پس از یک آموزش کوتاه در تئاتــر در سال ۲۰۰۷، وارد دانـــشـگــاه دولتــی هنــر و تئاتر اســـتانبول شد.

اویکو کارایل در حال حاضر دانشــجوست و کار بازیـــگری را در کنـــار تحصـیلـــش انجــام میــ‌دهـد با ایــن حال بازی در یک فیلم سینــمـایی و همــچـــنیـن چهــار سریال را در کارنـــامـــه خود ثبت کرده است. البـــتـه اینـــ‌هـا کارهایــی اســـت که به موفقـیــت دست یافـــته و اصطـــلاحاً کارهای حرفه‌ای وی به حســاب میــ‌آیــند. ایــکو کارایل در سال ۲۰۱۱ موفق شد برای بازی در»چیـــزهــای خوب برای مهــمـــانی» دو جایــزه اسـتعـــدادهـــای درخـــشان جوان و جایــزه ویژه افـســـس را از آن خود کند.

در بین سریال‌های او نیز بازی در سریال «کارا پارا آشک» و همچنین نقش جمره در سریال «کوزی گونی» شاخص تر از کارهای دیگرش بوده. ایکو کارایل بازیگر جوان سینما و تلویزیون ترکیه در ایران به خاطر بازی نقش جمره در کنار کیوانچ تاتلیتوغ در سریال کوزی گونی شناخته میشود.او هم اکنون در سریال ضربان قلب (Kalp Atisi) مشغول ایفای نقش می باشد.وی به خاطر بازی در سریال ضربان قلب موفق به دریافت جایزه بهترین زوج تلویزیونی از نگاه مردم به همراه گوکان آلکان در جشنواره پروانه طلایی ۲۰۱۷ شد.وی در این جشنواره که مهم ترین جشنواره تلویزیونی ترکیه نیز محسوب می شود در بخش بهترین بازیگر زن نیز کاندیدا بود که آسلی انور موفق به دریافت آن شد.

فیلم شناسی اویکو کارایل
سال عنوان نقش توضیحات بیشتر
۲۰۱۱ چیزهای خوب برای مهمانی عایشه بازی تئاتر
۲۰۱۱ – ۲۰۱۳ کوزی گونی جمره چایاک سریال تلویزیونی
۲۰۱۵ بولنتی آسلی فیلم سینمایی
۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ کارا پارا اشک (لطیفه) ایپک سریال تلویزیونی
۲۰۱۵ گرد و غبار آزرا فیلم سینمایی
۲۰۱۶ یک چیز به درد بخور جانان فیلم سینمایی
۲۰۱۶ ماه پیکر دلربا سلطان سریال تلویزیونی
۲۰۱۷ – تاکنون ضربان قلب دکتر ایلول اردم سریال تلویزیونی

اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه

اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه

اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه

اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه

اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه

بیوگرافی اویکو کارایل Öykü Karayel بازیگر خوشگل زن ترکیه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.