اکسسوری های پیشنهادی مد در سال 2018 برای مردان

اکسسوری های پیشنهادی ما برای مردان در سال 2018 بسیار عالی و منحصر بفرد می باشند مردان باید به لباس پوشیدن خود اهمیت خاصی بدهند تا اینگونه بتوانند جذابتر و خوشتیپ تر شوند بسیاری از مردان از ست کردن لباس های زمستانی هیچ اطلاعی نداشته و به سلیقه شخصی لباس می پوشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اکسسوری های پیشنهادی مد در سال 2018 برای مردان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : لباس‌ هایتان آن تاثیری كه میخواهید روی بقیه افراد نمی‌گذارند؟ گهگاه وقت‌ها اطرافیان‌تان یك‌‌طوري ظاهرتان را برانداز می‌كنند كه خوش‌تان نمی‌آید؟ نمی‌دانید چه گونه لباس‌هایی به شما میاید و مشكل كجاست؟ پیشنهادات و نكات این شماره مارا از دست ندهید . از تعیین كفش گرفته تا هماهنگی كت و شلوار برای‌تان يك دنيا نكته نو مطرح كرده‌ايم . مطمئن باشید با تلاوت و رعایت‌كردن این موردها تاثير ظواهر شما عوض می شود , نیز در ذهن خودتان و نیز برای دیگر افراد . به دنیای مردان خوش پوش خوش آمدید!
به لباس‌های روزمره اهمیت بدهید.

پوشش روزانه خیلی کلیدی است . بعضی‌ها فكر می‌كنند زیرا نام روزانه به‌این لباس‌ها داده می گردد نباید دقت متعددی به آن ها كرد . دقیقا برعكس است ; روزانه یعنی یك بخش خیلی کلیدی از معاش . پس برای گزینش لباس‌های‌تان وقت بگذارید . برای ساخت یك تغییر‌و تحول عالی از تی‌شرت‌های رنگی استفاده كنید . در صورتیکه نوجوان شما اهل مارک و به عهدوپیمان خودشان مارك بازی است , يادتان باشد برندهايي را به وی معرفي كنيد كه تنوع رنگي در آن ها موجود است . اما خوبتر است طوري خوی كنيد كه در ذهن آنان رنگي و متناسب بودن بر مارک بودن , ارجحيت پيدا كند .

نوجوان معمولی ; نوجوان خوش‌ پوش

نوجوان می‌باشید و میخواهید خیلی خوش تیپ به‌نظر بیایید؟ پذیرش . خوش تیپ باشید ولی در ظاهرتان اغراق نكنید . خیلی از پسرهای نوجوان دوست دارا‌هستند مانند آدم‌های دارای اسم و رسم به‌نظر بیایند . آنان کارایی می‌كنند ظاهرشان را نیز مشابه آدم‌های مختص بكنند . بزرگ‌ترها! به آنها یاد بدهید‌ , برای متعدد بودن نیازی نیست كه خودشان را خیره کننده و غریب صحیح بكنند .

در‌صورتی‌که قرار است خیلی تغییر‌و تحول بكنند نهایتا از 3رنگ مختلف در پوشش شان استفاده كنند و خیر بیشتر . نكته دیگر راجع به ساعت‌ آن‌هاست . استفاده از ساعت‌های خیلی بزرگ كه مسلما خیلی جلب اعتنا می‌كنند و حتي بیشتر از این كه دقت سایرافراد را به آنها جلب بكند سبب ساز تعجب‌شان خواهد شد .

جذب واكنش‌ های حقیقی

دنبال واكنش‌های حقیقی و واقعی باشید , خیلی‌ها لحاظ واقعی‌شان را راجع‌ به ظاهرتان نمی‌گویند . خیلی‌ها مخفی‌اش می‌كنند , بعضی‌ها نیز برای خوشایندي شما از تیپی كه ممكن است به‌نظرشان نا مربوط بیاید , تعریف می‌كنند . دنبال آدم‌هایی باشید كه با شما راست گو میباشند یا این که این كه خیلی رك از آنان خواهش كنید حیث واقعی‌شان را به شما بگویند .

از آرایشگرتان بخواهید نظرش را درخصوص جور مویی كه پسندیده‌اید بگوید . ممكن است قبلی از كوتاه كردن موهای‌تان بفهمید این دسته خیر فقط به شما نمی‌آید بلكه چهره‌تان را زشت می‌كند . پس درپی ایده ها حقیقی و واقعی باشید , فرقی نمی‌كند از چه كسی . یك تلنگر از یك دوست , یكی از اعضای بستگان یا این که یكی از همكاران میتواند شما‌را از خطر بدپوشی نجات بدهد .

در‌حالتی که دوستان خوب تان با شما رك نيستند به سراغ اينترنت برويد . ببينيد تيپ كلي تان به كدام يك از بازيگران يا مشاهير خوش پوش نزديك‌تر است . پس به عبارتی طوري خرقه بپوشيد .

تی‌شرت تبلیغاتی ممنوع!

زمانی یك تی‌شرت با یك لوگوی بزرگ تبلیغاتی می پوشید مشابه یك بیلبورد تبلیغاتی متحرك به‌نظر می‌رسید! بدور اینگونه تی‌شرت‌ها را خط بكشید . در قبال به دنبال تی‌شرت‌های كلاسیك با یقه‌های هفت بروید‌ یا این که تی‌شرت‌هایی با طرح‌های زیبای هنری . این ایام لباس‌هایی با خطوط پارسی گزینه‌های قشنگ و با اصالتی می باشند كه میتوانند حال‌و‌هوای تازه‌ای به تیپ شما ببخشند .

لباس‌هایی خیر تنگ و خیر گشاد

شایسته ترین پیشرفتی كه میتوانید برای ظاهرتان ساخت كنید داشتن یك تعیین هوشمندانه و با توجه است , تعیین لباس‌هایی كه كاملا اندازه‌تان می‌باشند .

بیشتر آقایان , به‌خصوص آقا پسرها , لباس‌هایی می پوشند كه برای‌شان گشاد یا این که چه بسا خیلی گشاد هستند! مطمئن گردید كه لباس‌تان صحیح نیز سایز خویش شماست و خیر خیلی تنگ و خیر خیلی گشاد باشد . لباس‌های خیلی گشاد یا این که خیلی تنگ تبدیل به یك بیماری واگیردار شده‌اند! مراقب باشید!

به فروشنده‌ها اعتماد نكنید

هیچ وقت فقط به خرید نروید زيرا به کلام فروشنده‌ها نمي‌شود اعتماد كرد . بیشتر آنان خیلی كاری ندارند كه این جامه به شما می آید یا این که خیر . آنها به فكر فروش و سود خودشان می‌باشند , شما نیز به فكر سود خودتان باشید . یكی از دوستان خوب خوش‌پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید ; كسی كه مطمئن میباشید با استفاده از نظراتش می توانید خوش‌پوش باشید .

مدام اعتنا كنید

در غایت می بایست بیان‌کنم نگران نباشید! چه بسا درصورتی که در زمینه‌ی پوشش‌تان غلط نیز بكنید زمین هم‌چنان به گردش خودش ادامه خواهد اعطا کرد . از منزل خارج بروید , به فروشگاه‌های عالی رمز بزنید , با آدم‌های خوش تیپ رابطه برقرار كرده و به ظاهرشان اعتنا كنید ولی توجه كنید , مشاهده کنید آیا جور مویی كه آن را روی رمز فلان آقا دوست دارید به شما نیز همان‌قدر می‌آید؟

بستن شال‌گردن كه فلان دوست‌تان را خیلی خوش تیپ كرده برای گردن شما دلخواه است یا این که این كه گردن كوتاهی دارید و نباید از شال گردن استفاده كنید . تمامی چیز را با نیز در لحاظ بگیرید و مطمئن باشید هر چقدر به خوش‌پوشی‌تان اهمیت بدهید به‌خودتان اهمیت داده‌اید.

یا این که تمام قانونی یا این که تمام اسپرت

لباس‌هایی كه بالا تنه را می‌پوشانند می بایست با لباس‌هایی كه زیر تن را می‌پوشانند هماهنگی داشته باشند . جذاب نيست یك پسر نوجوان یك سوئی‌شرت گشاد و اسپرت را با یك شلوار پارچه‌ای هماهنگ كند یا این که یك بالا تنه كاملا قانونی را با یك شلوار جین همراه كند . در شرایطی که قرار است خرقه اسپرت بپوشید همت كنید تمام ظواهر شما اسپرت باشد . در صورتی نیز قرار است‌ , یك ظواهر قانونی را گزینش كنید , از بلوز و كت‌تان گرفته تا شلوار بایستی كاملا قانونی باشد .

كفش پاک و درخشان

برای كفش‌های‌تان عالی خرج كنید و عالی نیز وقت بگذارید . كفش‌ها بخش ناطق تیپ شما هستند! آری , آنها به راحتی با تماشاچی صحبت می‌زنند و معمولا اولی بخش ظواهر شما میباشند كه به‌خصوص خانم‌ها به آن دقت می‌كنند . پس کارایی كنید كفش‌های‌تان مدام منزه باشند و از تمیزی برق بزنند . آنان را به موقع واكس بزنید . چه بسا چنانچه شایسته ترین لباس‌ها را پوشیده باشید و همگی لباس‌های‌تان پاک و اتو كشیده باشند , یك كفش كثیف می تواند به راحتی آب میل کردن همگی این‌ها را از بین برنده شود . حیف است كه برای یك واكس 5 ‌دقیقه‌ای كل ظاهرتان را زیر سوال ببرید‌ , پس حواس‌تان حسابی به كفش‌ها عده باشد .

صندل‌ و‌ جوراب نپوشید

آقایان! صندل‌ها صحیح مانند كفش‌ها نشان‌دهنده ذوق وسلیقه شما می باشند البته اضطراری است یك نكته را مدام درنظر داشته باشید , دمپایی شما چه بسا در صورتیکه زیباترین و ‌آراسته‌‌ترین جور بین مدل‌های بیان شده سال باشد پوشیدن آن به همراه جوراب قادر است تمامی چیز را فقط ظرف برهه زمانی یکسری ثانیه وخیم كند! پوشیدن جوراب تنها اختصاصی كفش‌هایی است كه جلو بسته بود . یا این که این كه منحصر به فرد ورزش می باشند . در غیر این صورت پوشیدن جوراب به همراه صندل‌تان یكی از فجایع دنیای مد به حساب می آید . هیچ كس دلش نمیخواهد زیر آن صندل‌های تر و تمیز جورابی را ببیند كه شاید به خاطر جلوباز بودن كفش كثیف نیز شده ; اعتقادوباور كنید .

لباس‌هایي بخريد كه دوست‌شان داريد

به حراج‌ های پایان فصل اعتماد نكنید . خیلی از اشخاص زمانی می بینند فروشگاهی تاراج نهاده سوای این كه حقیقتا به چیزی احتیاج داشته باشند وارد می گردند و یك دفعه می‌بینی با یکسری كیسه خرقه خارج می آیند . این رخداد در امر تاراج برندها نیز حادثه می‌ افتد . آقایان! چیزی را تنها بدین ادله كه مارك‌دار است و ارزان شده , نخرید . لباس‌هایی را بخرید كه دوست‌شان دارید و میدانید كه آنها را می پوشید , خیر این كه نرسیده به منزل پشیمانی سراغ‌تان بیاید . درنظر داشتن این نكته شمارا از خرج كردن یك عالم هزینه غیر‌ضروری نجات می دهد . اعتقاد كنید!

كیفیت به جای مارك

برند بازها موقع خرید یك سوال بی آلایش را آراسته از خودشان بپرسند : «اگر مارك این مارک روی این خرقه کمبود , آن را می‌خریدم؟» حقیقت این است كه خیلی‌ها تنها به‌خاطر مارك یك جامه سراغش میروند . شكی نیست كه خیلی از برندها جنس‌های با كیفیت و مرغوبی دارا‌هستند البته خیلی‌های‌شان نیز تنها نام و قانونی به نیز زده‌اند . دنبال مارك‌ها نباشید . در‌پی پارچه‌های مرغوب باشید كه به مراقبت سلامت‌‌تان نیز كمك می‌كنند . مشاهده کنید آیا حقیقتا دسته و پباده سازی آن خرقه را دوست دارید . درصورتی که جواب شما منفی است به عبارتی لحظه دکان را ترك كنید .

برای ظاهرتان وقت بگذارید

برای ظاهرتان زمان و پول بیشتری را صرف كنید . لباس‌های شما وسیله ارتباطی شما با دنیا بیرون است . لباس‌های‌تان نشان‌دهنده شخصیت و طریق فكرتان می‌باشند . پس هیچ عیبی ندارد درصورتی که برای‌شان پول خیر خرج كنید و وقت متعددی بگذارید . تروتمیز ظاهرتان را چك كنید . مشاهده کنید كدام لباس‌ها را با نیز بپوشید خوبتر است . همان‌قدر كه به تحصیلات , رابطه ها و شغل‌تان اهمیت می‌دهید , به پوشش‌تان نیز اهمیت بدهید . پوشش بد می تواند موقعیت‌های متعددی را از شما بگیرد . بر عكس , یك ظواهر تروتمیز و زيبا میتواند موقعیت‌های متعددی را در اختیارتان بگذارد , پس هیچ‌وقت اقتدار پوشاك را دست‌كم نگیرید .

خوش تیپ‌تر از مدیریت ; هرگز!

یك پلکان عقب‌تر باشید ; مدام درنظر داشته باشید كه كجا میهمان می باشید و میزبان‌تان چه كسی است . چنانچه مدام حوا‌س‌تان به شرایط باشد , می توانید شایسته ترین لباس‌ها را برای پوشیدن در آن وضعیت تعیین كنید . یادتان باشد در شرایطی‌که نمی‌دانید قرار است با چه دسته آدم‌هایی مواجه گردید , خوبتر است كمی رسمي‌تر باشید , برای مثال از یك كت بی آلایش روی لباس‌تان استفاده كنید و در غایت یك نكته را به یاد داشته باشید كه ممکن است قادر است نجات‌تان بدهد ; مدام از اشخاص مافوق‌تان یك پلکان عقب‌تر باشد . به عنوان مثال در صورتیکه برای رای زنی كاری میروید خوبتر از رئیس‌تان جامه نپوشید! از ما بیان کردن بود!

جزئیات معمولی ولی تاثير‌گذار

هیچ‌وقت اقتدار جزئیات را دست‌كم نگیرید . هماهنگی كل ظاهرتان به كنار , جزئیات نیز به به عبارتی میزان دارای اهمیت می‌باشند . جزئیات میتوانند نشان‌دهنده ویژگی‌های مختص شخصیتی شما باشند . جذاب است كه این موردها جزئی اکثر وقت ها تنوع بالایی دارا‌هستند . یك دستمال گردن زيبا یا این که یك دكمه رمز دست قشنگ قادر است حسابی حالا و هوای ظاهرتان را عوض كند و خوش‌سلیقگی شمارا به تمامی نشان بدهد . یادتان باشد جزئیات از او‌لین مواقعی می‌باشند كه در ظاهرتان مورد‌توجه قرار می گیرند , پس اولی كسی باشید كه به آن‌ها عالی اعتنا می‌كند .

موهای مدام كوتاه

موها بیشترین تاثیر را روی فیس اشخاص می گذارند . کارایی كنید مدام موهای‌تان را كوتاه و آراسته نگه دارید ; موهای كوتاه به رخ شما نظم و انضباط می دهد . به‌خصوص اين‌كه عملکرد كنید مدام موهای پشت گردن‌تان را تصحیح كنید زیرا تصویر ناخوشایندی را برای تماشاچی ساخت می كنند . برای به دست آوردن وقت آرایشگاه هیچ‌وقت تنبلی نكنید . این كه اگرچه وقت یك‌بار به آرایشگاه بروید تخت گاز رویش موهای‌تان وابسته است میزان موهاي‌تان هر چقدر كه است قبلی از این كه قیافه‌تان را نا مرتب كند كوتاهش كنید .

شلوارهای دلخواه

شلوارهای پارچه‌ای گزینه‌های قابل قبولی برای تیپ‌های مردانه هستند‌ ولی حوا‌س‌تان به قد شلوار باشد . در‌حالتی که قد این شلوارها خیلی بلند باشد یا این که یک سری سانتی متری بالای كفش قرار بگیرد یكی از بدترین ظاهرهای ممكن را برای‌تان ساخت خواهد كرد . این نكته در زمینه ی شلوارهای جین نیز صحت می‌كند . شلواری كه پشتش ریش ریش شده , آن نیز از بس كه بلند است و روی زمین كشیده میشود به هیچ عنوان خوشگل نیست .

شال‌گردن قانونی

برای موقعیت‌های قانونی شال و دستمال‌گردن‌های تر و تمیز گزینه‌هایی می‌باشند كه ظواهر شمارا از این رو به آن رو می‌كنند به‌شرطی كه گردن شما بلند و كشیده باشد . برای آدم‌هایی كه غبغب دارا‌هستند و گردن‌شان كوتاه است استفاده از دستمال گردن به هیچ وجه سفارش نمی شود زیرا گردن‌شان را بیشتر از آنچه واقعا هست، كوتاه نشان می‌دهد.

خوش‌بو باشید

هیچ‌چیزی به اندازه یك ادكلن خوش‌بو نمی‌تواند تیپ یك مرد را كامل كند. عطرها معمولا برای شخصیت‌های مختلف ساخته می‌شوند. یك عطر می‌تواند تداعی‌كننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی‌كننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت‌تان سراغ عطرها بروید. برای عطرهای‌تان خوب خرج كنید. بعضی از عطرها بعد از چند ساعت بوی‌شان از بین می‌رود و از آن بدتر بعضی‌های‌شان بدبو می‌شوند. عطرهای‌تان را از فروشگاه‌های شناخته شده بخرید و به‌دنبال آن‌هایی باشید كه امتحان‌شان را پس داده‌اند.

اکسسوری های پیشنهادی مد در سال 2018 برای مردان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.